The Handmaid's Tale (Příběh služebnice) The Handmaid's Tale obnoven pro čtvrtou sérii

The Handmaid's Tale obnoven pro čtvrtou sérii

The Handmaid's Tale obnoven pro čtvrtou sérii

Do konce současné série zbývají jen 3 díly a oceňovaný seriál, který nedávno získal úžasných 11 nominací na Emmy, byl právě potvrzen pro čtvrtou řadu.

24 7
26.7.2019

Je tomu jen pár hodin, co byla tvůrci oznámena a potvrzena čtvrtá série oblíbeného seriálu The Handmaid's Tale. Současná třetí série zatím sklízí spíše negativní kritiky, a to jak od kritiků, tak od diváků. Seriálu je vyčítáno především natahování děje a nelogické chování hlavní hrdinky. Nicméně existuje více těch nadšených divákům, které látka stále baví. Pro stanici Hulu jde dlouhodobě o vůbec nejúspěšnější pořad a proto se z látky snaží vyždímat co nejvíc, o čemž jsme nedávno také psali. Žádné bližší informace o ději či přibližném termínu vysílání zatím neznáme, avšak s pravidelným ročním odstupem mezi sériemi lze i tu čtvrtou očekávat již příští rok.

Máte z této zprávy radost? Oceňujete obnovení pro další sérii, anebo si myslíte, že v nejlepším se má přestat?

Diskuze /8

czjohns

Klidně čtvrtou, ale aby byla poslední. Ale to se asi nestane

27.7.2019 | 0:52:16
LANNIKILLER

Taky doufám, že čtvrtá je poslední.. Už se to bohužel docela dost opakuje a jakkoliv jsou ostatní díly dobré, ve finále to nejspíš všechno dojde k tomu samému co předtím… Nevím, možná, pokud tedy bude 5. řada, přijdou s něčím novým a inovativním, ale.. moc tomu tedy nevěřím..

redaktor
27.7.2019 | 11:51:43
fiona30

No mě ta 3 série moc nechytla, nic pořádného se tam neděje

27.7.2019 | 12:14:31
Svjatogor

Celkem pozoruhodná (neříkám, že propracovaná) myšlenka se rozmělnila do… čeho vlastně? Po třech epizodách třetí série jsem přestal děj sledovat. Přišel jsem o něco? ;-)

27.7.2019 | 13:05:33
1Bobesh1

Neee. Dej nula, napětí nula, občas trochu atmosféry, ale jinak mrtvý. Z vrcholu to šlo na dno velmi rychle.

admin
27.7.2019 | 21:00:43
moudnik

Někde na webu jsem již kdysi uprostřed druhé série napsal, že neskončí-li tento, diváky svou bezvýchodností mučící seriál brutální popravou tety Lýdie a veřejným oběšením a zohavením obou Waterfordů, tak byl naprosto k ničemu. Svržení Gileádu a co nejkrutější poprava všech jeho sympatizantů jsou naprosto nezbytné a měly by přijít co nejdříve. Masochismu bylo již příliš.

28.7.2019 | 5:04:14
AmandaClark

Mali to ukončiť treťou sériou… Je to čím ďalej, tým horšie a nudnejšie.

29.7.2019 | 20:02:06
Whitewolf114

Já se naopak moc těším. Chování hlavní postavy je podle mě dost logický. S tím natahováním děje souhlasím, přidat by to chtělo a však ať to zase nepřeženou, to nesnáším nejvíc…Jen ať dostanou režiséři ještě šanci. V téhle sérii udělali chybu a oni to vědí. Málo akce a napjatosti. Ví to a napraví to příští rok. Tenhle seriál mě moc baví a kvůli pár chybám ho rozhodně nezavrhnu. Tak 5 či 6 řad by to mohlo mít …

31.7.2019 | 12:31:56
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

The Handmaid's Tale může klidně pokračovat až do desáté série

The Handmaid's Tale může klidně pokračovat až do desáté série

Pokud se bude seriálu dařit, může tady být dalších osm sérií. Před časem se takto vyjádřil jeden významný činitel z řad vedení stanice Hulu. Pro mnohé fanoušky toto ale není zrovna dobrá zpráva.

Reklama

Nejlepší postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás