The Handmaid's Tale (Příběh služebnice) The Handmaid's Tale získává tři ceny Emmy

The Handmaid's Tale získává tři ceny Emmy

The Handmaid's Tale získává tři ceny Emmy

Sezóna udílení všech možných výročních cen začala tou nejvýznamnější. Druhá řada The Handmaid's Tale na Emmy 2018 opět boduje a proměňuje první nominace.

22 2
9.9.2018

Včera, 8. září 2018 se v Los Angeles rozdala první várka letošních cen Emmy. S ohledem na množství kategorií je udílení již tradičně rozděleno na dva ceremoniály. The Handmaid's Tale se letos opět zadařilo a z prvního večera si seriál odnesl tři ceny.

Kromě technických ocenění za nejlepší výpravu v současném seriálu a nejlepší střih v dramatickém seriálu v epizodě June, je velkým úspěchem vítězství v kategorii nejlepší hostující herečka v dramatickém seriálu pro Samiru Wiley, která v seriálu ztvárnila Moiru. Samira se tak stala součástí historického milníku, kdy všechny čtyři ceny pro nejlepší hostující herce putují do rukou herců černé barvy pleti.


Embed from Getty Images

Již za týden, 17. září se koná druhý ceremoniál, kde budou vyhlášeni vítězové v hlavních kategoriích. Držme The Handmaid's Tale palce, letos má opět mnoho želízek v ohni.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

The Handmaid's Tale může klidně pokračovat až do desáté série

The Handmaid's Tale může klidně pokračovat až do desáté série

Pokud se bude seriálu dařit, může tady být dalších osm sérií. Před časem se takto vyjádřil jeden významný činitel z řad vedení stanice Hulu. Pro mnohé fanoušky toto ale není zrovna dobrá zpráva.

Reklama

Nejlepší postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás