The Handmaid's Tale (Příběh služebnice) June pokračuje ve své misi

June pokračuje ve své misi

June pokračuje ve své misi

Čtvrtý díl Služebnice nás čeká už zítra. Stihli jste vidět už všechny předchozí? June se pouští na tenký led a nepolevuje v získávání spojenců. Jak se jí bude dařit se dozvíte v novém traileru.

9 0
11.6.2019

Omlouváme se za zhoršenou kvalitu videa, kde se titulky překrývají s těmi původními v obraze. Děkujeme za pochopení a užijte si upoutávku.

Thumbnail Play icon

Diskuze /5

Kasha

Zatím u mě stopro jeden z nejlepších seriálů… ale nemohu si pomoci, mám z prvních dílů rozporuplné pocity… dříve scény, které mě ohromily, u kterých jsem plakala nebo si říkala WTF, tady trochu chyběly… velitel Lawrence je podivín od kterého nevíme co čekat, což je asi účel a uvidíme co se z toho vyklube… no a June, trochu mi už vadí, jak ji procházejí všechny ty její výstřednosti, bez jakéhokoliv velkého trestu, někdo jiný by již přišel o ruku, oko nebo prst…ale těším se na další vývoj a nové postavy určitě seriál občerství, jen si na ně musím zvyknout a vytvořit si k nim vztah…

#2 Ann Taylor
12.6.2019 | 10:25:19
Ann Taylor

#1 Kasha: Mně spíš přijde, že najednou je tatam ta věčná nutnost opatronosti a dávat si pozor na každý pohled, natož slovo – aspoň u June, což to celkem dost narušuje. Dělá doslova voloviny ještě větší než dělala Janine, který to procházelo hlavně proto, že každý věděl, že je bláznivá. Jasně, že u Lawrence je dost jiný režim, ale i tak nějak až moc tlačí na pilu, jako by se jí nic stát už ani nemohlo.

#3 Kasha
redaktor
12.6.2019 | 11:17:03
Kasha

#2 Ann Taylor: mám právě z toho podobný pocit, jako z toho útěku se vykecala dobře, svedli vše na Emily, no dobrý, ale Janiny málem ukamenovali a ji pouze dali výprask…a je opravdu dost namyšlená… něco mi tam prostě chybí… scény s Waterfordem, Serenou, nemělo to ten šmrc… Nick si nakráčí do domu a klidně se spolu tam vyspí, jako by to bylo normální…prostě zatím mi něco chybí, ale rozhodně jeden z nej seriálu, jak už jsem napsala…

#4 Ann Taylor
12.6.2019 | 15:40:41
Ann Taylor

#3 Kasha: To bude to, co myslím i já – že tam chybí to nebezpečí, hrozba, že každý blbý pohled se dá vyložit jako projev trestuhodného heretika, Serena si tam taky vysedává na pláži a ignoruje Freda a nikdo nic nezpochybňuje… je to prostě uvolněnější tak, jak to na Gilead nepasuje. Na pozadí máme popravy a týrání, ale jako by i pro hlavní postavy to byla jen puštěná televize a ne totéž, v čem žily doteď.

#5 Kasha
redaktor
12.6.2019 | 15:57:10
Kasha

#4 Ann Taylor: to je presne ono, ta scena jak tam sli okolo tech zavrenych zen v klecich, jindy bych z toho mela fakt hruzu, sok, ale nyni nic… Protoze ani reakce June byla nijaka a to je asi duvodem… No uvidime jak se k tomu postavi dal…

12.6.2019 | 17:04:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

The Handmaid's Tale může klidně pokračovat až do desáté série

The Handmaid's Tale může klidně pokračovat až do desáté série

Pokud se bude seriálu dařit, může tady být dalších osm sérií. Před časem se takto vyjádřil jeden významný činitel z řad vedení stanice Hulu. Pro mnohé fanoušky toto ale není zrovna dobrá zpráva.

Reklama

Nejlepší postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás