The Handmaid's Tale (Příběh služebnice) Podívejte se na tři ukázky z nové série The Handmaid's Tale

Podívejte se na tři ukázky z nové série The Handmaid's Tale

Podívejte se na tři ukázky z nové série The Handmaid's Tale

Nemůžete se dočkat zítřejší premiéry The Handmaid's Tale? Ukojte svou zvědavost třemi novými ukázkami, které vám nastíní osudy několika hlavních postav.

9 0
4.6.2019

Úryvky byly postupně zveřejňovány každý den s blížící se premiérou. Vy se teď můžete podívat na všechny najednou.

V první ukázce s titulkem Utop se nebo plav vidíme Serenu stojící ve vodě na břehu oceánu. Je možné, že jí vývoj událostí, které sama spustila, dožene až ke krajnímu řešení? K upoutávce hraje skladba How does it feel od amerického country zpěváka Roye Harpera.
Novinky z Gileádu. Tímto názvem se uvádí druhá upoutávka, kde se potkáváme s Lukem a Moirou. Z Gileádu pravděpodobně přišly nové informace, a tak oba spěchají, aby zjistili, co se děje.A nakonec se vrací postava Emily a zdůrazňuje nám, že Cesta za svobodou je nebezpečná. Toto se jeví asi jako největší překvapení, jelikož její zprostředkovaný útěk z Gileádu na konci druhé série vypadal mnohem snadněji než se ukazuje v této ukázce.Třetí řada The Handmaid's Tale startuje už zítra a zveřejněny budou hned tři díly najednou. Poté pak tradičně každá epizoda s odstupem týdne. Seriál můžete sledovat na domovské streamovací stanici Hulu anebo prostřednictvím HBO a HBOGO.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

The Handmaid's Tale může klidně pokračovat až do desáté série

The Handmaid's Tale může klidně pokračovat až do desáté série

Pokud se bude seriálu dařit, může tady být dalších osm sérií. Před časem se takto vyjádřil jeden významný činitel z řad vedení stanice Hulu. Pro mnohé fanoušky toto ale není zrovna dobrá zpráva.

Reklama

Nejlepší postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás