The Hardy Boys
0/100 - 0×

The Hardy Boys

Po rodinné tragédii se Frank a Joe Hardyovi na léto stěhují z velkého města do rodiště jejich rodičů Bridgeportu. Jejich poklidné léto však brzy skončí, když zjistí, že se jejich otec, detektiv Fenton Hardy, ujal tajného vyšetřování. Jelikož si uvědomují, že je možná jejich otec něčemu na stopě, rozhodnou se, že se pustí do vlastního vyšetřování. A najednou se všichni ve městě stávají podezřelými.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Hulu | 45 minut
žánr
Detektivní, Drama, Mysteriózní


Epizody - Sezóna 1

Sezóna 1

 • S01E01: Welcome to Your Life

  S01E01: Welcome to Your Life

  Po strašlivé tragédii se Frank a Joe Hardyovi stěhují společně se svým otcem Fentonem do malého městečka Bridgeport, aby zde strávili léto s jejich tetou Trudy. Jejich plány na poklidné léto se však brzy naruší, když zjistí, že se jejich otec vydal na tajné vyšetřování a že je Joeův život v ohrožení. Hoši si uvědomují, že jejich otec možná na něco kápl a rozhodnou se, že začnou se svým vlastním vyšetřováním.

  4.12.2020
  46 minut
 • S01E02: Where the Light Can't Find You

  S01E02: Where the Light Can't Find You

  Když Fenton míří do zamoří, aby nalezl Ruperta, synovce paní Khanové, rychle si uvědomuje, že ať už Rupert a Laura pracovali na čemkoliv, získalo si to pozornost Bridgeportu. Frank mezitím objevuje starý poznámkový blok své matky, ve kterém se píše o potopené rybářské lodi a Joe a jeho nová kamarádka Biff se spřátelí s mužem na pláži, který je žádá, aby mu pomohli doručit zprávu.

  4.12.2020
  45 minut
 • S01E03: Of Freedom and Pleasure

  S01E03: Of Freedom and Pleasure

  Joe nalézá u sebe v pokoji schovanou podivnou zlatou modlu, ale když ji nechtěně rozbije, najde uvnitř zvláštní kousek odlomeného kamene, který si schová do kapsy. Později toho dne na Bridgeportské pouti má Joe štěstí, ale taky upoutává pozornost Dlouhána. Frank mezitím objevuje pár informací o staré těžební expedici, která skončila tragédií a hoši začnou uvažovat, co to jejich matka vůbec vyšetřovala.

  4.12.2020
  40 minut
 • S01E04: Secrets and Lies

  S01E04: Secrets and Lies

  Když je odhaleno zlodějovo tábořiště, Joe je vylekán, když policie nalezne bednu s nářadím, kterou půjčil onomu muži na pláži. Aby utajil svou spojitost na kriminálníka, požádá Joe o pomoc Biff a společnými silami se snaží získat z místnosti s policejními důkazy páječku s jeho iniciály, kterou nechal v oné bedně s nářadím. Frank konfrontuje svou babičku po zjištění, že se ona a jeho máma pohádaly.

  4.12.2020
  44 minut
 • S01E05: The Drop

  S01E05: The Drop

  Joe a Frank rozlušťují zprávu, která je zavede do jednoho skladiště, kde má dojít k předávce. Tuto zprávu však zachytí i policejní velitel Ezra Collig. Předávka se vyvrbí špatně, ale když se později hoši vrátí, aby nalezli další stopy, objeví kousek látky, kterou tady prchající osoba zanechala. Když Dlouhán prchá z nemocnice, hoši odhalí celé své vyšetřování svým přátelům a získají jejich pomoc s přilákáním Dlouhána na Chatovu farmu.

  4.12.2020
  42 minut
 • S01E06: In Plain Sight

  S01E06: In Plain Sight

  Frank ustoupí a vydává se na přijímací testy na Rosegravovu přípravku. Callie Shawová podstupuje test také a oba se sblíží, když spolupracují na vyřešení poslední hádanky v Gloriině pracovně. Nevědomky objevují skryté dveře označené symbolem podobným tomu, jaký už dříve viděli. Joe se mezitím dozvídá, že Dlouhán uprchl z vězení a rychle hledá nějaké bezpečné místo, kam by schoval svůj talisman pro štěstí.

  4.12.2020
  45 minut
 • S01E07: A Figure in Hiding

  S01E07: A Figure in Hiding

  Frank a Callie navštěvují Rosegravovu přípravku, kde Frank zjišťuje, že místní děkan měl blízký vztah s jeho matkou… takový, který děkan moc nechce s Frankem rozebírat. Joe a Biff pokračují ve vyšetřování cáru látky ze skladiště a odhalí něco, co v Biff zanechá konflikt. Paní Khanová podniká kroky za ztraceným dílem Oka a naverbuje Dlouhána. Nicméně věci se nevyvíjejí, jak bylo v plánu, když jde Dlouhán po Frankovi a Joevoi, aby onen díl získal.

  4.12.2020
  41 minut
 • S01E08: What Happened in Bridgeport

  S01E08: What Happened in Bridgeport

  Frank se po nehodě spřáteluje s novou dívkou ve městě jménem Stacy. Hardyovic hoši začínají školní rok v Bridgeportu, jelikož je jejich táta ještě pořád pryč. Frank zjišťuje, že jeho máma psala do školních novin a vyšetřovala ty nejmocnější rodiny Bridgeportu… včetně Estabrooksových. J.B. Cox se snaží zmáčknout Joea, aby zjistil, co ví o Oku, ale Joe popírá, že by měl to, co J.B. hledá… jeho talisman pro štěstí.

  4.12.2020
  45 minut
 • S01E09: The Key

  S01E09: The Key

  J.B. Cox je najat, aby nalezl další dva díly Oka. Joeův talisman pro štěstí se ztratí a teta Trudy se dozvídá o vyšetřování, které hoši vedou. Fenton zachraňuje Ruperta Khana a zjišťuje, na čem on a Laura pracovali. Frank a Joe odhalují, že hrací skříňka jejich matky ukrývá tajemství.

  4.12.2020
  41 minut
 • S01E10: The Secret Room

  S01E10: The Secret Room

  Po získání přístupu do tajné místnosti George Estabrooka seberou Frank a Joe deník a mapy svého pradědečka, aby se dozvěděli více o Oku. Navzdory Frankovu varování o nebezpečí se Joe a Biff vydávají sami nalézt Komnatu Oka. Callie mezitím začne být více podezřívavá a žárlivá vůči Stacy, ale během toho tím rozčiluje Cheta. Frank konfrontuje Stacy a odhaluje pravdu za jejím příjezdem do Bridgeportu.

  4.12.2020
  42 minut
 • S01E11: No Getting Out

  S01E11: No Getting Out

  V Bridgeportu je vyhlášen zákaz vycházení a Joe a Biff jsou nezvěstní. Franka napadá, že asi šli pátrat po Komnatě Oka. Když Frank požádá Glorii o pomoc s nalezením Komnaty, neví Gloria nic o vstupu do starých, zapečetěných důlních šachet, takže se Frank musí obrátit na pomoc u Stacy. Frank zasvětí do vyšetřování policistku Jesse Hooperovou a hoši se ocitnou ve větším nebezpečí, než jaké očekávali.

  4.12.2020
  40 minut
 • S01E12: Eye to Eye

  S01E12: Eye to Eye

  Frank nemá jinou možnost, než se dát na stranu své babičky a hrát její hru, aby se mohl dostatečně přiblížit ke zničení Oka. Fenton se vrací do Bridgeportu s Rupertem Khanem a zjišťuje, že se Joe a Frank dostali ve svém vyšetřování mnohem dál, než by si sám pomyslel. Když se ale pokouší dostat Franka z pozemků Estabrooku, jeho syn ho odmítá. Stacy, kterou Frank zavrhl, se mstí a dostane jednoho z Frankových přátel do nebezpečí.

  4.12.2020
  41 minut
 • S01E13: While the Clock Ticked

  S01E13: While the Clock Ticked

  Frank a Chet nalézají způsob, jak zachránit jejich přátele, aniž by se museli vzdát estabrookského dílu Oka ve prospěch Stacy. Joe, Biff a Phil se vloupají na pozemky Estabrooku, aby nalezli chybějící díl, ale přicházejí pozdě. Hardyovic hoši musejí s Fentonovou pomocí nalézt cestu do ukryté Komnaty, aby zastavili Kruh a složení Oka. To, co se stane dál, změní pro Hardyovic hochy úplně všechno.

  4.12.2020
  43 minut

Stav titulků

Epizoda S01E01: Welcome to Your Life

Aktualizace: Zdá se, že se překladu titulků už někdo ujal.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama