The Haunting of Hill House (Dům na kopci)
95/100 - 133×

The Haunting of Hill House(Dům na kopci)

Seriálové zpracování knihy od Shirley Jacksonové zobrazuje osudy členů rodiny Crainových, kteří krátce žili v obávaném, starém domě, odkud si odnesli děsivé zážitky, které je pronásledují i o 26 let později.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 57 minut
žánr
Hororový, Nadpřirozený, Thriller
hrají
Michiel Huisman (Steven Crain), Carla Gugino (Olivia Crain), Elizabeth Reaser (Shirley Crain), Oliver Jackson-Cohen (Luke Crain), Kate Siegel (Theodora Crain), Victoria Pedretti (Eleanor Crain-Vance), Henry Thomas (Hugh Crain)


Eleanor Crain-Vance

Eleanor Crain-Vance

Se svým bratrem Lukem sdílí zvláštní spojení. Hrůzostrašný pobyt v Domě na kopci se na ní nejvíce podepsal. I v dospělosti se jí vrací duchové, kteří ji od malička děsili. Nell má největší strach z přízraku, kterému přezdívá Paní se zlomený krkem, kvůli níž nemůže zamhouřit oko.

Sezóny 1
2018 - 2018

Informace

Celé jméno: Eleanor „Nellie“ Crain-Vanceová
Alias: Nell, Paní se zlomeným krkem
Barva očí: modrá
Barva vlasů: hnědá
Pracovní náplň: -
Představitelky: Victoria Pedretti (dospělá), Violet McGraw (malá)
Status: zesnulá (sebevražda)

Stěhování do domu na kopci mělo Eleanor přinést krásné vzpomínky na dětství. Velké sídlo, obrovská zahrada čekající na prozkoumání, dům plný hraček a pokojů… Něco, nazvěme to osudem, nepřálo zvědavé dívence a místo veselých zážitků si prošla peklem. Dům ji strašil i potom, co se odstěhovala na míle daleko. Kvůli Paní se zlomeným krkem, která ji navštěvovala i v dospělosti, začala trpět potížemi se spánkem. Když se objeví blízko krizové situace, nemůže se pohnout, strne a upadne do šoku. S psychickou poruchou se jí snažil pomoci Arthur Vance, za něhož se později vdala.


Victoria Pedretti vpravo, Violet McGraw vlevo.

Postavu Eleanor Crain-Vanceové nezapomeňte ohodnotit.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
BlackSquirrel

Mám ji ráda je mi líto že umřela hned na začátku, ale aspoň jim potom pomohla v tom domě v posledním dílem (10 díl) jsem ráda že tam byla aspoň jako duch než jako žívá :)

16.9.2020 | 17:03:07

Seriál najdeš na českém Netflixu jak s titulky, tak s dabingem

Epizoda S01E10: Silence Lay Steadily

cz100%
DOKONČENO

Rádi se bojíte? Máte odvahu vstoupit do Domu na kopci? Všech deset epizod si na českém Netflixu můžete pustit buď s českým dabingem, nebo v originálním změní s českými titulky. Seriál najdete zde.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama