The House of Eliott
0/100 - 0×

The House of Eliott

Dvě sestry se rozhodnou založit si ve dvacátých letech dvacátého století krejčovský salón. Ten se postupně zvětšuje, až se z jejich značky stane slavný módní dům.

VB | 1991 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | BBC One | 50 minut
žánr
Drama

S03E10: Episode Thirty-Four

S03E10: Episode Thirty-Four

Nová kolekce, vystavená ve filmovém studiu s designy Daniela, je úspěšná, stejně jako debut Agnes v Hackney Empire.

cz sk
6.3.1993
50 minut

Jack stojí jako labouristický poslanec proti dlouhodobému členovi Johnovi Crowboroughovi, který zaměstnává špinavé triky, aby diskreditoval svého soupeře. Je však zřejmé, že sám Crowborough je podvodník a lhář a Jack vyhraje volby poté, co byl vystaven Crowborough tisku. To má pro Tillyho pozitivní dopad, protože Crowborough je zeť Lady Westlakeové a výsledný skandál vede k tomu, že se rodinné křeslo prodává za účelem vymáhání dluhů. Lady Westlake se musí přestěhovat do domu, takže Tilly zůstává v domě. Milesovi rodiče investují peníze do domu a žádají o slovo při jeho provozu. Bea a Jack přijímají, ale Evie rezignuje a věří, že Miles, žárlivý, že si vybral Daniela a ne jeho, je za tím. Když však Daniel souhlasí, že se vzdá svého stipendia, aby zůstal a pomohl Evie, odstoupí ze své rezignace.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama