The 100 S05E11: The Dark Year

S05E11: The Dark Year

S05E11: The Dark Year

Clarke se snaží zachránit svou matku, ale Abby jí vypráví hrozivý příběh, co se stalo v bunkru během Temného roku, kdy se Octavia musela rozhodnout, jakým způsobem bude vládnout. Kane se mezitím musí rozhodnout, na jaké straně stojí. Echo ví, jak vyhrát celou válku.

cz sk
24.7.2018
850 000
42 minut

Oficiální synopse

Během toho, co se Clarke snaží zachránit Abby, dozvídá se nejen více o zkouškách a souženích, kterým Wonkru čelila v bunkru, ale i o tom, jaké rozhodnutí byli lidé pod zemí nuceni udělat během Temného roku.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
AmandaClark

Clarke mi totálne lezie na nervy, zase nasadila ten svoj dôležitý výraz- Ja viem všetko najlepšie… Madi sa mi naopak veľmi páči a už len čakám, kedy pošle Clarke niekam :D Flashbacky- to mäsko mali tak pekne nakrájané na kocky, som zvedavá, kto im to tak naporcoval zakaždým… a všetci si tam tak súdržne večerali ako jedna šťastná rodinka :D Octavia mi stále nevadí, je hnacou silou celej série… Ale Kaneovi by som hneď nasadila do brucha červy, nech si to pekne vyžerie :D Ani Abby by nezaškodilo pár červíkov namiesto práškov.

10.4.2019 | 16:41:22
Lord Denvil

Ještě si někdo myslí, že Oktavka je psychopatka? Takže Kain ji zabije matku, samotnou odsoudí k smrti (s odjladem), pak vmisto toho pošle na „neobydlenou“ planetu, pak nepřímo způsobí smrt jejího milovaného, protože jako šéf bezpečnosti tu bezpečnost totálně prdelal (vic krát), pak ji nechá v klidu bojovat v nesmyslnem turnaji… Pak spolu s ostatními ji nutí k tomu aby přinutila ostatní lidi vraždit si navzájem a pojedat mrtvoly… No kdo ztvoril ďábla – ten si ho také nejvíc bojí… :)

Ale pořád nechápu kde chtějí vzít ženy pro ten svůj vysněný šťastný život a te děti, co budou běhat kolem školy? To chtějí ukrást ženy „divochum“? Nebo ta vojanda je chce všechny porodit samá? :D

30.10.2018 | 22:30:51
Erzik

Temné, hodně… Ale oceňuji, že tím do sebe některé věci zapadli… Kane mě zklamal

redaktor
27.8.2018 | 15:16:43
dolfi808

Tahle série ve mě čím dál tím více vzbuzuje touhu, aby se ve finální epizodě všichni navzájem povraždili, zničili údolí a seriál skončil…

6.8.2018 | 15:36:54
RedRose

Asi nejlepší díl této vice-méně nejhorší série… Flashbacky… Museli tam něco dát, aby byla Octavia zase trochu sympatičtější, ale je to cocotina a u mě to nezafungovalo (je to psychopatka, která se ale určitě nějakou shodou okolností zase stane oblíbenou)… Absolutně nechápu, proč to žrali syrové!! A střílet ty co nechtěli jíst?!?! Stačilo počkat… Člověka instinkt přežití, když umírá hlady donutí sám o sobě sníst všechno co je k dispozici… Střelba byla úplně zbytečná… Jinak je tahle série fakt bída a utrpení… Jediní, u kterých jsem nakonec začal chápat a sdílet jejich pohnutky jsou k mému překvapení Kane a Diyoza (jak já tu herečku nemám rád!!!), takže díky poslední scéně snad bude alespoň to finále dobré…

1.8.2018 | 17:38:02
captain

Dobrá epizoda. Na válku a zradu vše připraveno. Echo aspol. válí. To se jim musí nechat. „Průchod C“ bude rozhodující. Kde že už jsme to tolikrát slyšeli?! Ps. Ty flashbacky z bunkru, nic proti, ale chtěli jsme to znát až tak do detailů??? Kvůli vývoji Oktávie a Abby zřejmě jo…

1.8.2018 | 13:27:05
MichaelaK

Díl se mi líbil.

Mé sympatie získává jen skupina okolo Echo a Murphyho.

28.7.2018 | 20:38:45
mima33

Nemyslela som si, že v CW budú mať žalúdok na zakomponovanie kanibalizmu do deja. Stále hovorím, že Rothenberg patrí aspoň do HBO alebo Netflixu. No poďme k deju – flashbacky boli absolútne famózne a dychberúce. O čosi viac teraz rozumiem Octavii a aj Abby. No pomimo toho to bola viac-menej len taká príprava na finále. Ticho pred búrkou. Záverečná scéna ma totálne dostala. Ale rozumiem aj Kanovi a jeho pohnútkam. Holt, O. je pre neho po tom všetkom asi najväčšie monštrum. Teším sa na finále.

28.7.2018 | 14:51:16
KollbY

Pořád někdo mění strany pořád v každém díle aspoň 3 zvraty .. prostě je tam toho už moc

28.7.2018 | 13:41:08
dannymoro58

Ale jo, celkem fajn díl, už se těším na ten battle. I když nevím, jak to celé dopadne, když furt někdo mění strany a názory jako ponožky. :D Další rychle, prosím!

redaktor
27.7.2018 | 15:49:00
1

The 100
91/100 - 716×

The 100

Post apokalyptický scifi seriál stanice The CW. Lidstvo bylo zničeno nukleární válkou, která vyhubila téměř vše živé na planetě. Nyní skoro po sto letech je vyslána expedice čítající stovku mladistvých delikventů, aby zjistili jestli je Země znovu obyvatelná.

USA | 2013 | Vysílá se
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Bob Morley (Bellamy Blake), Eliza Taylor (Clarke Griffin), Thomas McDonell (Finn Collins), Devon Bostick (Jasper Jordan), Richard Harmon (John Murphy), Christopher Larkin (Monty Green), Marie Avgeropoulos (Octavia Blake), Lindsey Morgan (Raven Reyes), Eli Goree (Wells Jaha), Paige Turco (Abby Griffin), Isaiah Washington (Thelonius Jaha), Henry Ian Cusick (Marcus Kane), Dichen Lachman (Anya), Adina Porter (Indra), Alycia Debnam-Carey (Lexa)

Stav titulků

Epizoda S07E03: False Gods

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Kattharinna, @Jirkem, @mia28
 

Epizodu nezapomeňte ohodnotit v jejím profilu. Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Nadcházející epizoda

7×04 – Hesperides

Záhadní cizinci přicházejí s informacemi o lidech, které Clarke postrádá.

Premiéra: 11.6.2020

Reklama

Aktualizace postav

Během šesté řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Novinky

Seriál The 100 nečekaně končí a ikonicky se rozloučí stým dílem

Seriál The 100 nečekaně končí a ikonicky se rozloučí stým dílem

Tvůrci The 100 na Twitteru právě oznámili, že sedmá série bude poslední a měla by mít 16 dílů. Rozloučí se s námi tedy stým dílem v pořadí. O možném konci se hovořilo už dříve, když byl seriál prodloužen pro další sérii ještě před premiérou.

Reklama

Nejlepší epizody - S07

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců