The 100
90/100 - 817×

The 100

Post apokalyptický scifi seriál stanice The CW. Lidstvo bylo zničeno nukleární válkou, která vyhubila téměř vše živé na planetě. Nyní skoro po sto letech je vyslána expedice čítající stovku mladistvých delikventů, aby zjistili jestli je Země znovu obyvatelná.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Bob Morley (Bellamy Blake), Eliza Taylor (Clarke Griffin), Thomas McDonell (Finn Collins), Devon Bostick (Jasper Jordan), Richard Harmon (John Murphy), Christopher Larkin (Monty Green), Marie Avgeropoulos (Octavia Blake), Lindsey Morgan (Raven Reyes), Eli Goree (Wells Jaha), Paige Turco (Abby Griffin), Isaiah Washington (Thelonius Jaha), Henry Ian Cusick (Marcus Kane), Dichen Lachman (Anya), Adina Porter (Indra), Alycia Debnam-Carey (Lexa)

S07E08: Anaconda

S07E08: Anaconda

Vracíme se zpět k prvnímu soudnému dni, kdy A.L.I.E. vypustila rakety a zničila prakticky veškerý život na Zemi. Bill Cadogan se svými Stoupenci a další hrstkou lidí uprchl do bunkru, kde zkoumají kámen Anomálie. Na Zem po dvou letech přijíždí Becca s úžasným objevem.

cz sk
9.7.2020
670 000
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Silná príbehová epizóda, ktorá nám pútavým spôsobom ukázala vypuknutie apokalypsy a samé počiatky existencie života v tomto post-apokalyptickom svete. Musím uznať, že príbeh ma naplno pohltil a nadchol, bol zaujímavý a úžasný po mnohých stránkach. Skvelo nám boli objasnené niektoré dávne skutočnosti, ktoré sa stali a všetko krásne do seba zapadlo. Opätovná prítomnosť Beccy skutočne potešila. Za negatívum pokladám iba nové postavy, ku ktorým som si nevedel nájsť citový vzťah a popravde ma ničím nazaujali. Vskutku išlo o dosť výnimočný spôsob, ako uviesť nový seriál do obehu. Tak ako pilot táto epizóda poslúžila viac než len dobre. Pokiaľ nakoniec vznikne spin-off ku seriálu The 100, určite mu dám šancu, ale pokiaľ sa tak nestane, smútiť určite nebudem.

4.2.2022 | 21:28:31
Jiri007

Dobry dil, musim řict že jsem nečekal že Becca nebyla ta co dala věci do pohybu a že to bylo male ditě co pokračovalo a zdokonalilo jeho praci jinak jsem zvědav co ted bude dělat Clarke když to vypada že jeji přatele jsou ovlivněni.

redaktor
5.12.2021 | 22:18:43
choudys

Tak to byl vše vysvětlující díl.
Na konci dílu, víme kde vznikne problém.

15.3.2021 | 22:55:23
arthurcz

Tolik let to nadšeně sleduju a najednou netuším, která bije. Ještě, že úplný konec je na dohled.

12.10.2020 | 12:24:05
RedRose

Tohle byl nadprůměrný díl!! Skoro to i vypadá, jako by to tvůrci plánovali od začátku, že jim to tak pěkně sedlo a dost věcí to vysvětluje :-) Moc dobrá práce!

Vymyšlený holčičí jazyk je samozřejmě kravina, toho jeden člověk asi není schopen, ale v pohodě. Bill to bude extra zjeb, ale není mi úplně jasné, o co mu jde a klasicky nevěřím kultu v bílých pláštích! Na tři rekruty jsem zvědavý. Takže klíč je plamen a Tree Crew jsou co? (eko)Teroristi, kterých část odešla hvězdnou branou a zbytek jsou předci Trikru, ze kterých vznikly klany? Pár otázek tu ale pořád je, jako proč to heblo v bunkru nenašli (nebo nám o tom jen neřekli) a pár dalších drobností, ale to bych už moc rýpal ;-)

6.10.2020 | 23:38:44
RagnarokCzD

Pobavila mě skutečnost, že jazyk zemšťanů je vlastně jen blbost co si kdysi nějaká holčička vymyslela jako děcko… :D

Ale jinak v tomhle díle moc hodnot nevidím. :-/ Bylo fajn zase vidět Beccu i když ta reciklace herců tomuhle seriálu podle mýho zase tak moc neprospívá … přidala se hromada dalších otázek pro spinoff, jako třeba co je vlastně ten železnej nesmysl zač, jak se tam dostal a jak je možný, že ho domorodci nenašli, když tam takovou dobu vegetili. :-/

10.8.2020 | 11:02:23
Kothy

Konecne to dava smysl…

20.7.2020 | 15:03:58
Leksa kom Trikru

Sheidheda je můj nejoblíbenější­.Věděla jsem že je všechny pozabíjí tím svícnem…bylo to jasné.Vždyt má výcvyk a je to šampijon

18.7.2020 | 2:38:12
Makavelina

No dobře no, kouknu se na ten podělanej prequel, když jste ho takhle pěkně zamotali do děje, máte co jste chtěli, gratuluju :D

17.7.2020 | 21:14:09
captain

Slušný díl, ale jak s říká, není nad to, ještě těsně před koncem, pohrabat se pořádně v minulosti, otázek bývá mnoho, odpovědí málo, žejo!

17.7.2020 | 16:17:21

Stav titulků

Epizoda S07E16: The Last War

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Kattharinna, @Jirkem, @mia28
 

Epizodu nezapomeňte ohodnotit v jejím profilu. Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Aktualizace postav

Během sedmé řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Novinky

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Konec se nevyhnutelně blíží. Ještě předtím než se podíváme na finální epizodu, pojďme se podívat na deset nejzajímavějších věcí o seriálu The 100, které jste možná do jeho konce netušili. A správný fanoušek by přeci o svém oblíbeném seriálu měl vědět co nejvíce. Zvlášť před jeho koncem.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama