The 100 S07E16: The Last War

S07E16: The Last War

S07E16: The Last War

Po všech bojích a ztrátách se Clarke a její přátelé dostávají do závěrečné bitvy. Je však lidstvo hodné něčeho většího? V poslední epizodě se vydává Cadogan složit zkoušku za celé lidstvo, ale následně musí testem projít zcela někdo jiný. Někdo, kdo zrovna v minulosti spáchal ohavné činy.

cz sk
1.10.2020
44 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
nereknu4f7

a je konec:)

17.11.2020 | 20:08:56
Maahra

Proboha, co jsem to viděla?! Tohle je ten avizovaný konec, údajně vymyšlený od první série? Čekala jsem časový zvrat, restart, že lidstvo dostane šanci poučit se z chyb. Tohle absolutně nedává smysl.

25.10.2020 | 0:29:44
RagnarokCzD

Tenhle díl na mě celou dobu působil dojmem „za pět minut máme padla tak šup šup ať se nezdržujeme“. :-/

24.10.2020 | 2:13:10
Leksa

Odfláknuté do 40 minut hmm.Nesliboval někdo 90 minut?Stejný konec jako v game of thrones …Jinak proč by se Murphy vrátil bez Emory?Neměla by tam být i Emory?Já ji teda na konci nikde neviděl

19.10.2020 | 0:24:38
Venous4

To povzneseni bylo koukatelne ale cekal jsem ze vsichni zkrystalizuji protoze stejne jako v realnem svete i v tom serialovem si lidstvo nezaslouzi byt zachraneno.

17.10.2020 | 19:12:34
Lord Denvil

Noo… Já spíš brečím nad tím, jak některé lidí reagují… :-D nějak nechápu co vlastně čekali? :,–)


Jinak asi je fakt, by to chtělo asi dvojí-díl. Ta „bitva“ ba Bardo byla dost zpackána… ají to finále bych natáhnul mnohem víc… třeba že by Clarke mohla zoufale bloudit po všech těch místech, kde napáchala něco zlého a pomalu se smířit s tím, že je sama… a až pak najit ostatní. ale to muselo byt hodné emotivní a nevím zda by to Eliza Jane dala…

Také obávám se, že i corona se na tom podepsala. S dokončením natáčení se hrozne spěchalo, tak je možný že ledacos trochu odflákli :(

Ještě by bylo hej, kdyby oni to obydli začali stavět tak nějak kolem toho svého výsadkového modulu z první řady a létali by tam modré motýli… to už by se asi rozbrečel úplné každý :)

15.10.2020 | 13:17:30
Johnny Horse

Jo… Lexa udělala radost. :) Zakončení podle mě pěkný. Chápu, že někomu se nelíbilo, ale zase na druhou stranu spousta dobrých seriálů ho nedostane. To, že se ti povznesení mohou svobodně rozhodnout a vrátit se zase zpátky do lidské podoby je fajn, ale proč jim brát možnost mít děti? Takže konec řiká, že není budoucnost a naděje to lidstvo zlepšit, když už noví lidé nebudou. No, všude se dá najít něco, co se člověku nelíbí, ale jde to i obráceně. Celkově se mi to líbilo a potěšilo mě, že se tam objevila Lexa, protože jsem dlouho v to doufal. :) Takže The 100 Yu gonplei ste odon.

14.10.2020 | 1:08:07
Jaga

Kdyby to skončilo třetí maximálně čtvrtou serií byl by to můj nejoblíbenější seriál všech dob. Bohužel to pokračovalo a seriál další serie jen zničily.

12.10.2020 | 18:28:17
RedRose

Nebylo to nic, z čeho bych skákal nadšením. Fajn, ale od ukončení „stovky“ jsem čekal mnohem víc a taky 100 minut.

Nelíbilo se mi povznesení Daniela Jacksona, takže se mi nelíbí ani myšlenka toho samého zde!! Od 14-té epizody čekám, že skončí všichni, nebo většina na Zemi, takže když se začali povznášet, tak jsem byl fakt naštvaný! Potom se to trochu obrátilo a konec samotný by mohl být slušný, kdyby jich tam bylo trochu víc a nezazněla věta: „Nebudou mít potomky.“ To celý dojem z toho „vítězství“ poslalo do kytek!! Takže konec značně rozpačitý, jako celé dvě poslední série a celá linka kolem povznesení. Jako celek jsem asi spokojen, hlavně i tím, že je seriál nějak ukončen.

Časem se na to určitě podívám znovu, protože 1. kniha byla fajn ;-)

10.10.2020 | 0:56:55
Buboflies

Uzasne ukoncenie serialu! Lepsie to ani nemohli spravit. Posledne 4 epizody som pozrela na jeden dych, vychutnala a uzila si dojemne a krasne zakoncenie ich putovania napriec vesmirom :) Tento serial si zasluzil takyto koniec a bodaj by taketo ukoncenie mali aj viacere…za mna spokojnost na plnej ciare. :)

9.10.2020 | 8:50:26

The 100
91/100 - 776×

The 100

Post apokalyptický scifi seriál stanice The CW. Lidstvo bylo zničeno nukleární válkou, která vyhubila téměř vše živé na planetě. Nyní skoro po sto letech je vyslána expedice čítající stovku mladistvých delikventů, aby zjistili jestli je Země znovu obyvatelná.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Bob Morley (Bellamy Blake), Eliza Taylor (Clarke Griffin), Thomas McDonell (Finn Collins), Devon Bostick (Jasper Jordan), Richard Harmon (John Murphy), Christopher Larkin (Monty Green), Marie Avgeropoulos (Octavia Blake), Lindsey Morgan (Raven Reyes), Eli Goree (Wells Jaha), Paige Turco (Abby Griffin), Isaiah Washington (Thelonius Jaha), Henry Ian Cusick (Marcus Kane), Dichen Lachman (Anya), Adina Porter (Indra), Alycia Debnam-Carey (Lexa)

Stav titulků

Epizoda S07E16: The Last War

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Kattharinna, @Jirkem, @mia28
 

Epizodu nezapomeňte ohodnotit v jejím profilu. Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Aktualizace postav

Během sedmé řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Novinky

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Konec se nevyhnutelně blíží. Ještě předtím než se podíváme na finální epizodu, pojďme se podívat na deset nejzajímavějších věcí o seriálu The 100, které jste možná do jeho konce netušili. A správný fanoušek by přeci o svém oblíbeném seriálu měl vědět co nejvíce. Zvlášť před jeho koncem.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců