The 100 Má šanci na vztah Clarke s Niylah či Raven s Lunou?

Má šanci na vztah Clarke s Niylah či Raven s Lunou?

Má šanci na vztah Clarke s Niylah či Raven s Lunou?

Velkým přáním fanoušků je dát dohromady Clarke a Bellamyho. I když má dvojice v seriálu spoustu společných a emotivních scén, zatím mezi nimi k ničemu nedošlo. Dvojici to zkrátka není přáno, a tak Clarke hledá útěchu u Niylah. Má tento vztah vůbec šanci?


11 13
20.3.2017

Válka na jedné frontě skončila, na druhé zase začala. Zatímco v minulém díle The Tinder Box se Clarke podařilo upevnit spojenectví s Azgedou, epizodu na to jde vše mezi Ledovým národem a Trikru z kopce. Klany mezi sebou začínají válčit, lesy se proměnily ve válečnou zónu a zdá se, že král Roan s tím nic nenadělá.

Zatímco Lexa dokázala udržet všechny klany na uzdě i v době, kdy bylo spojenectví mezi Zemšťany a Arkádií na velice tenkém ledě, Roanovi se to vůbec nedaří. Jednak je to dáno tím, že nenávist ostatních klanů vůči Ledovému národu je veliká. Druhý fakt můžeme přičítat tomu, že klany ztratily důvěru ve svého velitele, když už není Plamen a žádný temnokrevný k mání.


(Roan aktuálně Clarke věří. Foto: CW)

Roanovou starostí není ovšem jen Trikru, ale i další problémy, které aktuálně má i ve své vlastní armádě Ledového národu. Dle údajů, které král řekl, dezertovala polovina vojáků. Znovu za to můžou dva faktory. Jeden je ten, že po pádu Arkádie lidé nevěří, že se dokážou vyhnout Praimfaye, druhý je znovu o nedůvěře lidu vůči králi. I to bylo vidět v epizodě We Will Rise, kde krále zradili jeho vlastní lidi.

Arkádie od začátku seriálu válčila se Zemšťany, ale vždy dokázala najít v Trikru někoho, s kým byla kloudná řeč a dalo se dospět k míru. Nyní už ovšem mezi námi není Lexa, Lincoln či Anya, kteří kdekdy Arkádii pomohli. Pokud se dokázala Clarke vždy s někým dohodnout, byl to právě klan Trikru. Nyní se karta obrátila a zdá se, že Trikru bude jeden z jejich největších nepřátel, zatímco Ledový národ (alespoň prozatím) největším spojencem.

Epizoda také nezapomínala na vztahy v seriálu. Po delší odmlce jsme s někým viděli Clarke. Ta zavítala do lóží Niylah. Tyto dvě ženy jsme spolu viděli už na začátku třetí řady v epizodě Wanheda: Part One. Velké přání fanoušků je vidět konečně spolu Clarke a Bellamyho, ale zdá se, že tvůrci se bojí dát tuto dvojici dohromady. I když to mezi nimi už nějaký pátek jiskří, oba zůstávají pouze kamarády. Clarke je zatím více směřována do vztahů se ženami a jediným mužským vítězem je tak u ní stále Finn Collins.

(Paralelní scéna k Lincolnově popravě Charlesem Pikem. Foto: CW)

Na druhou stranu, Bellamy už od začátku třetí řady nikoho nemá. V úvahu tak přichází pouze Echo a právě Clarke, ale dle vyjádření tvůrců před sezónou to vypadá, že Jason Rothenberg bude muset tým Bellarke opět zklamat. Na obzoru by se nám ale mohl formovat další lesbický vztah v seriálu. Po společné scéně Raven a Luny se hovoří o jejich vzájemné dynamice a přitažlivosti. Ale spíše se jedná o přání fanoušků. Tento pár zřejmě spolu nikdy v seriálu neuvidíme.

Poslední a asi nejvíc nucený vztah se formuje u Octavie, která aktuálně nikoho neposlouchá a s nikým nespolupracuje. Z temnoty by ji mohl vyvést Ilian, na kterého by měla opět narazit v příštích epizodách. V příští epizodě Gimme Shelter zaplaví Arkádii černý déšť, a tak Abby bude muset razantně pokročit ve svém plánu, aby zachránila všechny před blížící se Praimfayou. Těšíte se?

Diskuze /28

koumakXX

To já si teda myslím, že vztah mezi Raven a Lunou není jen přáním fanouškům. Už od třetího dílu to k tomu jasně směřuje, aniž by to působilo nějak nuceně. Dost by mě překvapilo, kdyby spolu nakonec nic neměli.

18.3.2017 | 6:21:36
RobzzDaBitch

Všechno…jen Bellarke ne! :D

18.3.2017 | 11:24:01
kanana

Sice fandím Bellarke, ale nejdůležitější je pro mě Kabby, dokud ti dva budou spolu a naživu, ať si Clarke spí třeba s lenochodem :D Ale popravdě, vztah Clarke s Niylah je takový, ehm… no prostě si chtějí jenom užít, nic víc. A neustále připomínky Lexy mně taky dost iritují (nebýt některých Clexa fanoušků, tak mi to asi nevadí, ale to neustále fňukání většiny z nich je dost otravné). Na romantický vztah Raven a Luny to moc nevidím a nevím, co by se muselo stát, aby Octavia fakt skončila s Ilianem (toho bych radši viděla mrtvého).

18.3.2017 | 23:08:52
unikátní Nick1

Bellarke je blbost. Ty dva dohromady ani náhodou. Ale jinak moc šancí nedávám ani „Niylarke“. Ty dvě se k sobě na trvalejší vztah nehodí. A když už jednou Clarke našla větší zalíbení v ženách tak ať jí najdou novou pěknou ženskou a nenutí ji zas uměle chlapa. Na druhou stranu Raven ať si zaexperimentuje klidně s Lunou, ale druhý lesbi pár už by bylo trochu moc :-) Pak ať si najde zas chlapa. A Octavia by se hodila k Roanovi :-)

19.3.2017 | 21:43:51
alexka89

Mně by se osobně nejvíc asi líbilo, kdyby se dala Clarke dohromady s Roanem. :) Ikdyž moc nevěřím, že se to stane. Ale tím, jak se mají rádi a zároveň se nesnáší a pořád poměřují jejich osobní spojenectví se zájmy jejich lidí, by to byla i živná půda pro dobré scénky.

20.3.2017 | 17:05:41
scottt1

Skor by som dal dokopy Roana a Clarke. Nieco v takom zmysle, aby sa upevnil vztah medzi Zemstanmi a Nebeskymi. Raven a Luna urcite nie. Tesim sa na vztah medzi Octaviou a Ilianom. Tento serial nepozeram koli Clarke alebo Bellamymu, takze mi je jedno co s nimi bude.

20.3.2017 | 17:22:48
CukyBaby

Raven a Luna mi přijde jako blbost. A Octavia by se mi taky líbila s Roanem. a Clarke je mi úplně jedno s kým si je.

20.3.2017 | 18:25:26
mima33

No Raven a Lunu by mi teda nikdy nenapadlo dávať dokopy. Nemajú medzi sebou žiadnu chémiu. Vzťah Clarke a Nyilah mi pripadá silený – len aby Clarke s niekym bola. Ale nikdy som ani len neuvažovala nad tými dvomi ako párom. Clarke a Roan by boli logickým párom, aj keď mne sa veľmi nepozdáva – no lepšie ako Roan a Octavia. Ani Ilian sa mi pre ňu vôbec nepáči. Bellarke je aj môj vysnívaný par, ale tak skoro sa ho asi nedočkáme, ak vôbec niekedy.

20.3.2017 | 19:00:15
Raya

Prosím Luna a Raven hlavně nee. Naopak Luna nebo Raven by se mi hodili k Bellamymu. A to si už od první série strašně moc přeju Bellarke, ale poslední dobou začíná být Clark nemastná neslaná postava. A Octavia k Roanovi. Taky by mě, ale zajímalo, jak to plánují s Jasperem, jestli ho z jeho momentálního rozpoložení dostane taky nějaká nová láska, nebo co s ním bude.

20.3.2017 | 19:17:43
Octavia

No to už snad ne! Tam za chvíli bude víc lesbických párů než těch hetero… A teda nikdy se mi nezdálo, že by se k sobě Luna a Raven hodili. Se mi zdá, že podle tvůrců už nemůžou být dvě holky jen kamarádky… Já bych chtěla aby se dal Roan dohromady s Octavii a jsem ráda, že je nás takových víc ;) ! A Iliana by už měli zabít, fakt mi tam vadí!

20.3.2017 | 19:28:29
OliviaBenson.

já to vidim takhle: Bellarke (ta Niylah je neskutečně nudná a ještě jak furt připomínají Lexu.. ok fajn, měli jsme ji rádi, ale už stačí :D), případně Clarke a Roan, O a Ilian, Raven a Luna neee, spíš si přeju Raven a John (už od té doby co jí zranil nohu.. no není to láska? xD) a poslední díl mě v tom jen utvrdil (a taky nesnáším Emori) a hlavně… hlavně Kabby prosím <3

#18 kanana #26 this.is.veve
20.3.2017 | 20:32:15
Lyra

nechci dalsi lesbicky pary, je to hnus a napina me na zvraceni jen co neco takovyho vidim, strasne se mi tim hnusi kazdy serial. a jeste horsi je to u gayu

#16 vlad123
20.3.2017 | 20:35:19
Hild

Já už z toho nemůžu, to už vážně pomalu nemůžou ani dvě postavy stát spolu v jedné místnosti, aniž by je lidi nezačali shipovat :-D Vůbec si nemyslím, že by tvůrci zamýšleli mezi Raven a Lunou něco romantického, prostě tam jen vidím respekt a úctu, to už vážně nemůžou být dvě holky jen kamarádky? Navíc by tohle byl velký přešlap tvůrců, mít v seriálu tři bisexuální postavy? To ať se na mě nikdo nezlobí, ale jak moc reálné by to bylo? A hlavně by už to působilo strašně násilně a nepřirozeně.

#25 this.is.veve
20.3.2017 | 20:37:07
Hild

A na vývoj Octavie a Iliana jsem strašně zvědavá, Ilian mi je strašně sympatický a je mi ho i líto. I když ho tady většina asi nenávidí, já doufám, že nějaký ten pátek v seriálu bude.

20.3.2017 | 20:39:16
LCEM

Luna a Raven bože prosím jen to neeee. Už to tu někdo psal, ale taky mám od posledního dílu dojem, že Murphy a Raven není zase tak špatný nápad. Clarke bych viděla samotnou :-D. Roana s Octavií to by byla pecka a Bellamyho s Echo :-D. A Kabby je samozřejmostí :-D. A Jasper by mohl zaklepat bačkorama.

20.3.2017 | 20:41:19
vlad123

#12 Lyra: Souhlas.

Sakra, tohle jsou fans. Ze serialu si udelat ruzovku nebo pouta, to by se vam libilo. Mam takovy pocit, ze tyhle veci tu vedou hlavne lesby, ty taky kviceli kdyz zabili lexu :D Kdyz je zajem u postapo serialu o to, kdo koho vylize, tak to uz je fakt na zruseni.

21.3.2017 | 0:21:55
Sayuri-chan

Bellarke je u mna number one, ale aj pár Octavia a Illian sa mi páči :D

21.3.2017 | 14:42:16
kanana

#11 OliviaBenson.: Jooo, to je jak kdybych to psala já :D

#19 OliviaBenson.
21.3.2017 | 16:29:03
OliviaBenson.

#18 kanana: tak to jsem opravdu ráda, že se s někým shodnu :D :-)

21.3.2017 | 21:25:01
Jemily

Já bych nejradši neviděla Clarke nějakou dobu s nikým. Pořád si prochází obdobím mezi smrtí Lexy, ale pokud s ní opravdu chtějí někoho mít, tak Niylah je nejlogičtější volba. A celkem se tady směju na tom, jak „dvě holky nemůžou být jenom kamarádky“. A Bellamy a Clarke nemůžou být jen kamarádi? :D A tři bisexuální postavy v seriálu není, naopak je to málo, pokud jejich potenciál není plně využit ( a to se ani nebavíme o queerbaitingu).

21.3.2017 | 21:57:38
borysek13

Proč mi příjde že v česku na to koukaj jen 15ky :D

#22 vlad123
21.3.2017 | 23:23:51
vlad123

#21 borysek13: jo no, je nezajima jestli se podari zachranit svet ale kdo bude koho muckat :D urcite jim scenaristi ozivi k lexu aby meli holky o cem skucet.

queerbaiting – tady to jde na novej level :D

#23 Jemily
22.3.2017 | 0:31:43
Jemily

#22 vlad123: Skučet? Kdyby šlo jenom o to.

22.3.2017 | 17:08:19
this.is.veve

Už bych do tohoto seriálu nedávala další homosexuální pár. Clarke s Lexou mi nějak nevadila a to jsem na Bellarke, ale Niylah mi pro ni nijak nesedne. Hlavně tam ani nějaké city nevidím, je to spíše vztah na uspokojení. Ani Raven s Lunou bych dohromady nechtěla, prostě bych už vytvořila nějaký hetero pár. Nemusí to být zrovna Clarke s Bellamym, protože jejich utajovaná láska je pro tento seriál typická a potom by to nebylo ono, ale třeba Octavia a Ilian by mohla být fajn dvojika.

26.3.2017 | 20:01:16
this.is.veve

#13 Hild: přesně to si myslím! :D

26.3.2017 | 20:09:52
this.is.veve

#11 OliviaBenson.: jseš můj člověk :D

26.3.2017 | 20:13:11
Nilly

Já bych Clarke do vztahu s chlapem už necpala, přijde mi, že už si nejspíš vybrala. Každopádně pokud by nakonec s nějakym měla skončit, tak rozhodně ne s Bellamym, to je pro mě ta nejhorší varianta.

29.3.2017 | 22:22:16
petiiik02

Kam vůbec zmizel Wick/Kyle? On se k Raven hodil, ale už jsem ho dlouho neviděl… naposledy ve 2 sérii (?)

17.4.2017 | 20:13:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav titulků

Epizoda S04E13: Praimfaya

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENOPřeklad: @Kattharinna, @Jirkem
Korekce a časování: @ScaryX

Sedí na verze: 

  • HDTV.x264-SVA
  • WEB-DL.x264-RARBG
  • 1080p.HDTV.x264-CRAVERS

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Reklama

Zajímavosti

Posune se seriál o pět let v čase?

Posune se seriál o pět let v čase?

Čtyři roky sledujeme osudy hlavních postav seriálu The 100, i když pro postavy jsou to pouze měsíce. Nyní poprvé v historii seriálu má show možnost dohnat své fanoušky tím, že posune seriál o pět let dopředu. Dočkáme se příští rok tohoto posunu, nebo budeme sledovat osudy postav z krytu?

Aktualizace postav

Během čtvrté řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Chcete být v obraze a vědět o novinkách jako první?

Nově jsme pro Vás zřídili fanouškovskou Facebookovou stránku. Přidejte se a buďte informovaní vždy jako první!