The 100 Devon Bostick: Krev poteče proudem

Devon Bostick: Krev poteče proudem

Devon Bostick: Krev poteče proudem

Zatímco My víme, že Mountain Men nejsou dobrými lidmi, Jasper, Monty a dalších 45 „Nebeských lidí“ žije v současné době v podzemní základně na Mount Weather a nemají ani tušení, co se děje za zavřenými dveřmi. V jejich případě se tudíž neznalost nerovná blahu. Přeložili jsme pro Vás rozhovor mezi Devonem Bostickem a Eonline.com.


16 0
19.11.2014

Teď, když Clarke našla cestu ven a je zpátky v Campu Jaha se zbytkem lidí z Archy, těch 47 lidí na Mount Weather nemá motivaci, aby zjišťovali, jestli to, co je jim řečeno je pravda, nebo lež.

Když si vezmete, že máte všechny ty čokoládový dorty a novou milostnou zápletku, a nikdo po Vás nehází oštěpem, vážně můžete Jaspera obviňovat z toho, že relaxuje a věří lidem z Mount Weather?


Musí přestat jíst ty dorty a pít energetický nápoje! Je to pro něj zajímavý přepnutí od posledního dílu 1. série, to určitě, ale změnil se hodně. V prvnim díle byl takový bezstarostný, pak ho probodli oštěpem a celý jeho svět se obrátil vzhůru nohama. Bál se o všechno, ale pak našel odvahu a stal se bojovníkem. Jenže po válce následuje mír a láska, a to mu bylo dáno na stříbrném podnose. Bylo by těžký to zase změnit zpátky. Už mu bylo řečeno tolik lží, ale je hrozně těžké na ně přijít, když už si prošel tak strašnými věcmi.

Navíc, našel nový objev a tahle dívka mu nemůže utéct s Grounderem, protože by nepřežila mimo Mount Weather bez ochranného obleku!

Vztah Mayi a Jaspera bude pokračovat do rozkvětu. Je to zajímavé, protože přijdeme na spoustu hrozných věcí o jejich lidech. Ale ona je tak hezká a milá a v další epizodě uvidíme, jak moc mu na ní záleží.

A jak frustrující bylo sledovat Jaspera a Montyho jak Maye věří, že Clarke je pouze v lékařském křídle, protože se „prostě ztratila“. Devon slibuje, že tahle dynamická dvojka (Jasper a Monty, pozn.) se začne ptát, kde je jejich vůdkyně!

Monty a Jasper se začnou zajímat o to, kde k sakru Clarke je, protože už je to pár dní, co je pryč. Budou mít strach a budou zvědaví. Budou mít hrozně moc otázek a budou muset čelit Prezidentu Dantemu Wallacovi. Budou se spoléhat na Mayu, ale bude těžké poznat, komu věřit. Udělají prostě to, co jen budou moci s tak málo informacemi, které mají o tomto světě.

Ale na Jaspera toho bude mnohem víc, než jen „Kde je Clarke“, dobrovolně se totiž zapojí do tajemného „experimentu“ na Mount Weather. Jasně, to nezní moc slibně.

Přijde hrozně moc šílenství na Mount Weather. Věci se začnou rozpadat a budou se tam dít vážně šílené experimenty. Bude to otázka života a smrti, v sázce je hodně. Pokud se Jasper nezúčastní experimentu, něco hrozného by se mohlo stát. Ale nechci Spoilerovat!

Budou mít tyto tajemné experimenty co dočinění s projekty Harvest a Cerberus, které provádějí s Groundery jako např. s Lincolnem?

Nepopírám to, ale také nepotvrzuji! Nechám to na Vaší představivosti, protože nechci nic pokazit. Jediné co můžu říct je, že to bude děsivé a vzrušující. Krev poteče proudem.

Krev? Cože?! Měli bychom se o Jaspera začít bát?

Rozhodně! Měli byste se bát o všechny! Doslova o každého, nemohu říct o koho, ale v téhle sérii budou opravdu nějaké velice šokující úmrtí. Pro mě je to děsivé. Bude hrozně moc smrtí, které budou srdcervoucí a šílené. Mám trošku strach o fanoušky. Neupínejte se na žádnou postavu, protože věci se vážně zvrtnou.

Jejda. Asi bychom měli vzít na vědomí jeho varování. Co myslíte? 

Diskuze /16

Lumicko

„Ale na Jaspera toho bude mnohem víc, než jen „Kde je Clarke“, dobrovolně se totiž zapojí do tajemného „experimentu“ na Mount Weather. Jasně, to nezní moc slibně.“ Bude pomahat asi pri Lincolnovy… Lebo ho nema rad kvoli tomu ze on ma Octaviu… Bojim sa ze Lincoln umrie… A este viac toho ze to bude „Brainwashed terminator“ :(

19.11.2014 | 16:00:57
papaya

Úmrtí … no doufám že to nedopadne jako v Game of Thrones, kde umírá jedna hlavní postava za druhou :-) no když se to spočítá, tak vlastně za 1 sezonu udělali ze 100 jenom 50 takže … :-)

#7 Terli
19.11.2014 | 16:56:02
sylek1

Tímhle tempem úmrtnosti se bude případná třetí série jmenovat už pouze The One. :-D

#4 wee_n
19.11.2014 | 18:12:15
wee_n

#3 sylek1: The one and only :D

#5 sylek1 #6 papaya
webmaster
19.11.2014 | 18:41:08
sylek1

#4 wee_n: Já jsem to chtěl původně napsat číslem, jako to je teď…The 100. Mohlo by se to jmenovat „The 1 ?“ nebo by si mohli vypůjčit název z reality show „Survivor“. Schválně, kdo zůstane jako ten poslední přeživší? :-D:-D

19.11.2014 | 18:52:21
papaya

#4 wee_n: O ano :-D

19.11.2014 | 19:41:51
Terli

#2 papaya: Taky mě to napadlo :D:D

20.11.2014 | 11:06:02
sylek1

„KREV POTEČE PROUDEM“ Už se těším, až začneme rozebírat dnešní epizodu a hlavně Finna. Dnešní epizodu bych nazval „Finnova jatka“ :-D Tedy, co z něho udělali? Že mu přeskočilo a je z něho hajzl první třídy, to bylo jasné z prvních epizod, ale až takhle?! Jo, konečně tu máme zase pořádnýho magora. ;-)

#9 papaya #10 Mass
20.11.2014 | 14:19:58
papaya

#8 sylek1: naprosto souhlasím

20.11.2014 | 14:50:39
Mass

#8 sylek1: Kdyby Finn zemřel, vůbec by mi to nevadilo. Stal se z něho kretén. :D

#11 sylek1
webmaster
20.11.2014 | 17:41:18
sylek1

#10 Mass: Pro jistotu to ještě schovám do spoileru, protože spousta lidí se na to podívá až s titulkama a my jim tu nasazujeme brouka do hlavy. :-D Tak mně by to vadilo, kdyby nechali Finna zemřít a myslím si, že to neudělají. Na jednu stranu chápu ten jeho zkrat, že se za každou cenu snaží najít Clarke, ale že projde až takovou změnou? Vždyť on jedná jako úplně smyslů zbavený. To, co předvedl ve vesnici? Připadá mi jako kůň, který je v zápřahu. Ti kvůli rušivým momentům z okolí mají po stranách očí klapky. Vidí jen před sebe a nic víc. Finn vidí jen to svoje, mozek…no, teď mi připadá jako bez mozku…mozek má zatemněný a úplně se zcvoknul. Potřeboval by teď doktora Chocholouška a i ten by s ním měl spoustu práce.

20.11.2014 | 18:34:26
wee_n

Tak jo.. do minulyho dilu jsem Finna prezivala…ted mu preju smrt :D A za dalsi…Jaha…What the fuck? :D Jak se odnekad z pouste moh tak rychle dostat tam kde je?! :D

#13 sylek1 #14 kanana
webmaster
20.11.2014 | 20:28:07
sylek1

#12 wee_n: Nééé, Finna mi nech ještě chvíli žít. Já ho tam chci. A Jaha? Já si nemyslím, že to bylo nějak rychle. Podle mne uběhlo několik dní od toho, jak ho vzali na té poušti. A měl koně, takže cesta zpátky do jejich „vesnice“…jak daleko ta poušť mohla být…tak jeden, dva dny jízdy? Já jsem jen zvědavý, jak to v příštím díle vyřeší s tím soubojem. Jaha a Kane.

20.11.2014 | 20:56:03
kanana

#12 wee_n: přesně, smrt Finnovi za to co udělal… :D a když se tam objevil Jaha, tak jsem nejdřív pomyslela WTF? co to dali Kaneovi za houbičky? nebo se tak moc praštil do hlavy? :D

#16 papaya
21.11.2014 | 12:02:48
Mass

Já jsem z Jahy docela zklamaný. Myslel jsem, že už se třeba nikdy nesetká s někým z posádky.. těšil jsem se, že se jeho dějová linka bude vyvíjet samostatně a někdy třeba v budoucnu se potkají. Tak nám mohli tvůrci ukázat hooodně věcí třeba z jiné části světa, tím že Jahu dostali k Zemšťanům to celé pohřbili. Strašná chyba. :/

#16 papaya
webmaster
21.11.2014 | 19:28:53
papaya

#15 Mass: Souhlasím, čekala jsem, že jeho renuion s posádkou Archy (nebo prostě s někým ze Sky people) bude v posledním díle, neli uplně poslední scéna
#14 kanana: A ano, Finnovy bych přála smrt, nebude to tak, že ho vymění, ve jménu míru, za ty co zabil?

22.11.2014 | 0:18:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Stav titulků

Epizoda S04E13: Praimfaya

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENOPřeklad: @Kattharinna, @Jirkem
Korekce a časování: @ScaryX

Sedí na verze: 

  • HDTV.x264-SVA
  • WEB-DL.x264-RARBG
  • 1080p.HDTV.x264-CRAVERS

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Reklama

Zajímavosti

Posune se seriál o pět let v čase?

Posune se seriál o pět let v čase?

Čtyři roky sledujeme osudy hlavních postav seriálu The 100, i když pro postavy jsou to pouze měsíce. Nyní poprvé v historii seriálu má show možnost dohnat své fanoušky tím, že posune seriál o pět let dopředu. Dočkáme se příští rok tohoto posunu, nebo budeme sledovat osudy postav z krytu?

Aktualizace postav

Během čtvrté řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Chcete být v obraze a vědět o novinkách jako první?

Nově jsme pro Vás zřídili fanouškovskou Facebookovou stránku. Přidejte se a buďte informovaní vždy jako první!