The 100
90/100 - 817×

The 100

Post apokalyptický scifi seriál stanice The CW. Lidstvo bylo zničeno nukleární válkou, která vyhubila téměř vše živé na planetě. Nyní skoro po sto letech je vyslána expedice čítající stovku mladistvých delikventů, aby zjistili jestli je Země znovu obyvatelná.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Bob Morley (Bellamy Blake), Eliza Taylor (Clarke Griffin), Thomas McDonell (Finn Collins), Devon Bostick (Jasper Jordan), Richard Harmon (John Murphy), Christopher Larkin (Monty Green), Marie Avgeropoulos (Octavia Blake), Lindsey Morgan (Raven Reyes), Eli Goree (Wells Jaha), Paige Turco (Abby Griffin), Isaiah Washington (Thelonius Jaha), Henry Ian Cusick (Marcus Kane), Dichen Lachman (Anya), Adina Porter (Indra), Alycia Debnam-Carey (Lexa)

Finále bude opět rozděleno na dvě části

Finále bude opět rozděleno na dvě části

Seriál The 100 bude mít jako minulý rok třináct epizod. Nyní už známe téměř všechny názvy jednotlivých dílů. Opět se dočkáme epického finále, které bude rozděleno na dvě části, jak jsme byli zvyklí z první, druhé a třetí řady. Těšíte se na návrat svého oblíbeného seriálu?

53 0
8.2.2018

Viděli jsme pouze pár fotek, ani trailer ještě nedorazil, ale zato už víme téměř všechny názvy epizod páté řady. Ty si můžete přečíst hned pod článkem. Jak už bývá zvykem, finále bude opět rozděleno na dvě části (minulý rok ale kupodivu nebylo). Dvanáctá a třináctá epizoda se bude jmenovat Damocles. Určitě by nemělo jít o finále celého seriálu.

(Co nás asi čeká v páté řadě? Foto: CW)

Z nových postav do seriálu zavítá především Madi v podání Loly Flanery, její mladší verzi bude hrát herečka Lina Renna. Z těch původních se vrací stará známá parta. Některé postavy, které dříve byly hlavní, jsou nyní vedlejší. Řeč je například o Jahovi, u kterého diváci tipují, že brzy show opustí. Dále by se měla objevit Gaia, Niylah, Indra, Harper McIntyre, Nathan Miller či Emori. Nové postavy budou pocházet především z vězeňské party.

Epizody páté řady:

5×01 – Eden
5×02 – Red Queen
5×03 – Sleeping Giants
5×04 – Pandora's Box
5×05 – Shifting Sands
5×06 – Exit Wounds
5×07 – Acceptable Losses
5×08 – Secret Weapon
5×09 – Sic Semper Tyrannis
5×10 – The Last
5×11 – Název neznámý
5×12 – Damocles: Part One
5×13 – Damocles: Part Two

Zdroj: The100.Wikia

Diskuze /5

Porůn

Myslím že si udělám menší osvěžovač paměti a zkouknu všechny řady znovu :P Těším se jako dítě na zlaté prasátko :O

8.2.2018 | 19:36:50
Inčučuna

Celkom by zaujímalo prečo preobsadili Madi. Názov 9.dielu Sic Semper Tyrannis-zrejme smrť Oktávie. 4.Diel-Pandoras Box-zrejme otvorenie bunkra. 2.diel Red Queen-zrejme odkaz na krvavú kráľovnú bunkra.

8.2.2018 | 19:42:40
Mundsterla

Dovolím si opět trochu rozvířit konverzaci a nebo konzervaci? Sám Jasson (je to pár hodin) uvedl na svém twittru, že museli vypustit do světa několik mylných informací a to i ohledně názvů, aby zatajily to, co má být ukryto. Že informace začali až příliš prosakovat na veřejnost. Jasson také sdílel zajímavý článek ohledně spekulací od jednoho fanouška, který za pomoci dalších fan´s dává dohromady možný děj dle prozatím vypuštěných názvů a píše tam, že názvy se mohou ještě několikrát změnit. Logickou dedukcí s odkazem na mytologii, hystorii, citaci atp. dává dohromady děj v jednotlivých dílech. V některých věcech jsme se docela shodli, co jsem psala jako koment k předchozímu článku. Takže proč přeobsadili Madi mě absolutně netankuje :-D, Zajímavější bude, zda vůbec přežije, když ji Clark bude využívat jako pěšce pro boj o Eden. Buď tím sdílením chtěl básník říci, že je to zajímavé a máme nechat fantazii plynout dle těchto fan´s spekulací a nebo prostě jen zametá a zametá a zametá a zametá…

#4 niektotu
9.2.2018 | 5:22:18
niektotu

#3 Mundsterla: Ako bude používať Madi na pešiaka?

9.2.2018 | 12:38:57
Mundsterla

Však říkám, že jsou to spekulace fan´s. Je tam napsáno něco jako, že je možné, že ji bude používat jako pěšáka mezi Zemšťany a ostatními dle názvu epizody Red Quuen. Pokud umíš anglicky lépe, přečti si to je tam vysvětleno, podle čeho tak usuzují. Já si raději počkám, až to přijde a bude se to vědět jistě, o čem to je.

9.2.2018 | 19:25:17
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S07E16: The Last War

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Kattharinna, @Jirkem, @mia28
 

Epizodu nezapomeňte ohodnotit v jejím profilu. Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Aktualizace postav

Během sedmé řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Novinky

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Konec se nevyhnutelně blíží. Ještě předtím než se podíváme na finální epizodu, pojďme se podívat na deset nejzajímavějších věcí o seriálu The 100, které jste možná do jeho konce netušili. A správný fanoušek by přeci o svém oblíbeném seriálu měl vědět co nejvíce. Zvlášť před jeho koncem.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama