The 100 Jak to bude s Murphym v následujících dílech a je jeho účast v dalších sériích ohrožená?

Jak to bude s Murphym v následujících dílech a je jeho účast v dalších sériích ohrožená?

Jak to bude s Murphym v následujících dílech a je jeho účast v dalších sériích ohrožená?

V minulé epizodě jsme se opět dočkali velice zajímavého zvratu, který vedl k tomu, že se jedna naše postava dost možná postaví proti těm ostatním. Konflikt starých přátel je pro seriál vždy zajímavý, ale klidně také může vyústit ve smrt jednoho z nich. Máme indície, kdo to bude?

13 2
10.6.2019

John Murphy se v minulé epizodě The Gospel of Josephine jasně vyjádřil, že by ho lákala nesmrtelnost, a tak mu metody Starších nejsou až tak úplně cizí. Murphy byl vždy racionálně uvažujícím člověkem, který se především staral sám o sebe a své pohodlí. Alespoň tak to bylo v prvních dvou sériích.

Vše se ale začalo měnit ve třetí, kdy tvůrci z Murphyho udělali kladnou postavu, která se stará i o ty ostatní. A to vlastně platilo až doteď. Nyní nám ale Jason Rothenberg chce naservírovat, že se Murphy opět stará jen sám o sebe. Co si budeme povídat, jeho vztah s Emori pookřál a bohužel nemá moc jiných přátel ani z původní stovky. Přežití je tak jeho první instinkt, ke kterému se logicky hlásí.


(Je letošní sezóna pro Murpyho ta poslední? Foto: CW)

A to i za cenu toho, že má obětovat Clarke Griffin, kterou v posledních řadách nemá příliš v lásce a dává jí to hlasitě najevo. Murphy je tak nyní jediným z vesmíru, kdo ví, že v jejím těle je Josephine. Což ho staví do obrovsky těžké situace. Zdá se, že se Murphy postaví na stranu Starších a nikomu ze svých přátel o osudu Clarke neřekne.

Tím se opět staví na druhou stranu tábora a klidně se může stát, že půjde po svých druzích jen kvůli tomu, aby skutečně mohl být skrze Plamen nesmrtelný. Znamená to konec pro Murphyho? Je to klidně možné. Herec Richard Harmon nedávno získal roli v upířím seriálu Van Helsing, kde by se měl objevovat pravidelně. Není proto vyloučeno, že jeho kroky nyní povedou právě do tohoto seriálu a The 100 se již nebude moci věnovat na plný úvazek.

Jason Rothenberg by se tak musel vzdát dalšího svého herce, který dostal práci někde jinde. V případě seriálu The 100 je to již takový evergreen, který nás provází snad každou sérii. Nezapomínejme, že stejně to bylo třeba v případě postav Lexy, Lincolna, Jahy a v nedávné době třeba i u Zeka Shawa. Bude tento osud čekat i Murphyho? To ještě nevidíme, ale vzhledem k obratu v ději bychom se ani nedivili, kdyby právě tato řada byla pro Harmona poslední.

Jak se vám líbí vývoj postavy Murphyho? A opustí skutečně seriál?

Diskuze /20

VictoriaF

Bojím se toho, ale doufám, že Richard práci na těchto dvou projektech nějak dokáže skloubit. Dívám se na tento seriál už jen kvůli Murphymu.

10.6.2019 | 17:35:26
Ooneill

No mám pocit, že to o Clark ví ještě Bellamy

10.6.2019 | 18:46:54
Engeneer

Van Helsing se taky natáčí ve Vancouveru, takže klidně by mohl obden střídat natáčecí sety. Navíc Murphy není postava, která by byla na obrazovce 20 minut každý díl. Od té doby, co Daniel Gillies stíhal natáčet souběžně The Originals (Georgia) a Saving Hope (Toronto) se takových zpráv neděsím.

#4 tom99
10.6.2019 | 19:09:33
tom99

#3 Engeneer: No, jenže to herec dobrovolně podstoupil, natáčecí den trvá kolem 10–12 hodin a herec je pouze taky člověk. Ne každý si kvůli „koruně“ provrtá koleno a já bych se nedivil, kdyby chtěl mít Richard volný čas, než aby lítal z natáčení na natáčení a za pochodu se učil scénář. Uvidíme. To je kus od kusu :-)

webmaster
10.6.2019 | 19:57:10
evaval

Navíc Van Helsing je vysílaný v jinou dobu jak The 100 tak snad se točí taky jindy.

10.6.2019 | 20:01:14
niektotu

To niééééééééé! Murphyho nám neberte! Tento seriál začína mať vážny nedostatok zaujímavých hercov, ak prídeme o Murphyho ostane už len Kane, Russel a fešák je aj Xavier (ten fešák z lesa). Bellamy sa mi nepáči, odkedy pribral je nuchutný (kde dala Eliza oči).

#7 Inčučuna
10.6.2019 | 20:57:27
Inčučuna

#6 niektotu: On nepribral, len je zarastený aby vyzeral staršie o tých 6 rokov. A ked podrežú Kane a Russela tak bude o dvoch magorov menej, zradca a vrah.

#9 niektotu
11.6.2019 | 1:11:42
Kasom

K tomu snad nedojde, to by poškodilo seriál a mě na***lo, protože Murfy a Raven jsou moji nej oblíbenci.

11.6.2019 | 1:18:33
niektotu

#7 Inčučuna: Ale pribral, pozri si svatobnú fotku, až mu kypia svaly cez hodinky. Proti Elize je dvojnásobok veľkosti. Faktom je že dospel, z chlapca je chlap, ale aj tak hnusne pribral. Mal by zhodiť, vyzerať dobre patrí k práci herca.

#10 evaval
11.6.2019 | 7:58:20
evaval

#9 niektotu: Bob přibral, protože měl úraz kolene a nemohl se hýbat, tak přibral. Na fotkách z posledního conu je často focený s nějakou holí. Proto nemá moc akce v poslední sérii, je vidět, že většinou jen někde stojí nebo sedí. Jen párkrát někde jde, vybavuji si, že jak opouštěli Sanctum a šli pro loď tak pajdal, to bylo jak ho bodnul Murphy když měli tu psychózu. Určitě to dali do scénáře schválně aby to nějak vysvětlili.

11.6.2019 | 10:05:02
JirkaKo1961

V seriálu jsem už od počátku dostával osypky ze tří postav: Jahy, Bellamyho a Murphyho. Jaha byla ona doslovná osina v p…i, zejména kvůli jeho naprosto zbytečné a fantasmagorické dějové lince s Městem světel, postava Murphyho byla nevěrohodně přezvratovaná, o chabém hereckém výkonu jeho představitele nemluvě ( tímhle určitě naštvu jeho nekritické obdivovatelky ), a Murphy? Člověk, který v transu zavraždí bezmocného pacienta, popřípadě mu přes hlavu přetáhne igelitový pytlík a udusí ho, nám „dospěje“ a stane se ze sociopata a psychopata kladným hrdinou? WTF? Že by se v dalším průběhu seriál synopsoval ve stylu Tak tahle postava byla už moc dlouho kladná, tak by mohla svoji komunitu nějak zradit, případně někoho nečekaně zavraždit, z tohohle padoucha uděláme klaďase, z tohohle heterosexuála uděláme homosexuála, nějak nám, sakra, docházejí zvraty?

11.6.2019 | 13:51:23
JirkaKo1961

V seriálu jsem už od počátku dostával osypky ze tří postav: Jahy, Bellamyho a Murphyho. Jaha byla ona doslovná osina v p…i, zejména kvůli jeho naprosto zbytečné a fantasmagorické dějové lince s Městem světel, postava Bellamyho byla nevěrohodně přezvratovaná, o chabém hereckém výkonu jeho představitele nemluvě ( tímhle určitě naštvu jeho nekritické obdivovatelky ), a Murphy? Člověk, který v transu zavraždí bezmocného pacienta, popřípadě mu přes hlavu přetáhne igelitový pytlík a udusí ho, nám „dospěje“ a stane se ze sociopata a psychopata kladným hrdinou? WTF? Že by se v dalším průběhu seriál synopsoval ve stylu Tak tahle postava byla už moc dlouho kladná, tak by mohla svoji komunitu nějak zradit, případně někoho nečekaně zavraždit, z tohohle padoucha uděláme klaďase, z tohohle heterosexuála uděláme homosexuála, nějak nám, sakra, docházejí zvraty?

11.6.2019 | 13:58:08
bloody_maniac

za prvé, ví to o Clarke i Bellamy za druhé, ne, nelíbí se mi, jak ho pořád dávájí aby si nerozuměl s ostatními i po tak dlouhé době… a za třetí, chci aby skončil s Raven, ale to je jenom moje sobecké chtění… :D <3

#15 OliviaBenson.
11.6.2019 | 17:20:33
AmandaClark

Dúfam, že Murphy nezomrie, je mojou obľúbenou postavou a je to fešák :D

11.6.2019 | 21:09:30
OliviaBenson.

#13 bloody_maniac: já je chci spolu taky! xD je nás sobeckých víc :D :D

11.6.2019 | 22:41:08
pidalin

Pokud by odešel kvůli tomu Cčkovýmu seriálu Van Helsing, tak by mě to hodně nasralo, sice na to koukam, ale je to dost hovadina která nesahá The 100 ani po kolena. A myslim že pokud má umřít tak to bude jinak, nevěřim že Murphy bude zas ten sráč z 1. série, lidi se neměněj ze dne na den, několik let se vyvíjel do toho čim teď je a bylo by dost smutný kdyby to zahodili.

13.6.2019 | 0:50:38
AmandaClark

Tak teraz po 6. epizóde je to už jasné, ako by to mohli prípadne vyriešiť ak by Richard odišiel zo seriálu… Ale dúfam, že sa to nestane :(

13.6.2019 | 21:29:42
Kabbylover

Tak štvalo by mě to hodně, ale nesnášímam toho sobeckeho Murphyho. Dokázal obětovat i Clarke ktera vlastně zachránila spacekru a všechny vlastně skoro vždycky zachránila např: grounders 1s, Mount Weather 2s, A.L.I.E 3s a pak primfaiy

13.6.2019 | 23:00:19
AmandaClark

Ale on ju predsa neobetoval, dozvedel sa to až potom keď už jej telo zabrala Josephine, nezradil ich predtým… Takže sa len prispôsobil situácii, riešenie Bellamyho alebo Madi tiež nieje nič moc- všetkých zabiť, takéto riešenie používali zakaždým a ako to potom dopadlo so Zemou…

14.6.2019 | 17:28:10
Leksa kom Trikru

Clark je vlastně Bi sexuální což je opravdu odporné že to dávají do každého seriálu-i v shadowhunters to bylo i v Defiance a mohla bych pokračovat

27.6.2019 | 0:13:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S06E13: The Blood of Sanctum

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Kattharinna, @Jirkem, @mia28
 

Epizodu nezapomeňte ohodnotit v jejím profilu. Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Aktualizace postav

Během šesté řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Novinky

Seriál The 100 nečekaně končí a ikonicky se rozloučí stým dílem

Seriál The 100 nečekaně končí a ikonicky se rozloučí stým dílem

Tvůrci The 100 na Twitteru právě oznámili, že sedmá série bude poslední a měla by mít 16 dílů. Rozloučí se s námi tedy stým dílem v pořadí. O možném konci se hovořilo už dříve, když byl seriál prodloužen pro další sérii ještě před premiérou.

Reklama

Nadcházející epizoda

6×13 – The Blood of Sanctum

Sanctum se stává bitevním polem mezi zbožnými a nevěřícími. Tajemství anomálie se prohlubuje.

Premiéra: 6.8.2019

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců