The 100 Novinky ohledně čtvrté řady

Novinky ohledně čtvrté řady

Novinky ohledně čtvrté řady

V posledních týdnech se moc novinek ohledně čtvrté řady neobjevilo. Přinášíme vám souhrnný článek o novinkách, hercích a ději čtvrté řady. Pokud tedy chcete vědět, co se aktuálně děje na natáčení a na co všechno se můžeme ve čtvrté řadě těšit, určitě se podívejte na následující článek.


57 2
2.11.2016

Aktuálně se natáčí devátá epizoda čtvrté řady, která má být jednou z nejsilnějších epizod vůbec, co se týče emocí (bude to ta nejbrutálnější epizoda, o které tvůrci hovořili?). Čtvrtá a desátá epizoda zase představí celou řadu nových postav, které budeme vídat i na více epizod. Během těchto epizod nám budou také představeny nové klany, o kterých se zatím seriál pouze zmínil.

Octavia Blake pozná během čtvrté série nového muže, se kterým by mohla mít nový vztah. Muž by měl v sérii částečně nahradit Lincolna, který pro ni byl velice důležitým člověkem v jejím životě. V první sérii jsme si během prvních pár dílů mohli všimnout svítících motýlů, na které narazila Octavia v lese. Dle oficiálního vyjádření se na motýli můžeme ve čtvrté řadě opět těšit.


Během sezóny opět uvidíme Charlese Pikea, na kterého se můžeme těšit ve flashbackových scénách i s jinými postavami, které se delší dobu v seriálu neobjevily. Octavia a Bellamy budou mít během čtvrté řady důležitou scénu s Roanem. Ve čtvrté řadě se dočkáme více scén mezi Montym a Harper. Dokonce by oba už měli spolu bydlet. Luna má ve čtvrté řadě spoustu akčních scén a dokáže, že není holka z cukru.

Clarke a Bellamy budou pokračovat ve své hře na kočku a na myš. V určitých epizodách spolu budou spolupracovat, posléze si znovu sobě zase nepřijdou na jméno. O tom, zda tentokrát už spolu skončí v posteli, se zatím stále neví. Přesto má být Clarke jediná, ke které může být Bellamy zcela otevřený a je také jediná, které mu může skutečně ublížit.

Galerie kostýmů:

Diskuze /10

Carnage

Clarke a Bellamy mi k sobě nikdy nešli, radši ať zůstane lesba.

#2 Carnage #9 VXV
2.11.2016 | 23:59:19
Carnage

#1 Carnage: A jo vim, že je spíš bi. Ale i tak.

3.11.2016 | 0:00:10
Nina317

„O tom, zda tentokrát už spolu skončí v posteli, se zatím stále neví.“ Akože autor článku sa nevie odosobniť alebo čo?:D Toto jasne písal niekto z tímu Bellarke :D Neviem či je to pravda, ale na nete koluje to, že Bellamy a Luna majú mať k sebe bližšie :D

#4 tom99
3.11.2016 | 1:06:40
tom99

#3 Nina317: Nejsem z žádného týmu Bellarke. Já doufám, že spolu nebudou. Protože ve chvíli, kdy spolu začnou chodit, už nikoho zajímat nebudou (tak to bývá v ostatních seriálech). Píšu to, co čtu jinde.

#6 Nina317
webmaster
3.11.2016 | 7:38:29
jasonpileek

Tak zrovna ti dva my jsou celkem lhostejní. Mě oni celkově lezou na nerv. Klárča by klidně mohla skončit úplně a přitáhnout tam nějaký postavy, který budou alespoň trochu víc propracovaný a budou mít nějakej potenciál než věčně otravná dokonalá Clarke .. :-P

3.11.2016 | 9:58:33
Nina317

#4 tom99: Tak aspoň, to nabudúce treba napísať trochu inak :D Ja pevne verím v to, že Clarke má ešte trochu rozumu a nikdy sa s ním nedá dohromady :D aj tak mi skôr ide Bellamy k Lune obidvaja vyzerajú divne :D

3.11.2016 | 11:35:51
Anonymous

Clexa forever

#8 Carnage
5.11.2016 | 6:45:51
Carnage

#7 Anonymous: No to bohužel už asi nepujde :D. A věřim tomu, že navdzory tomu co se říká tak Lexa musela skončit protože FTWD je stanice AMC a The 100 patří CW. Prostě konkurence a někoho z vedení to štvalo.

5.11.2016 | 16:04:53
VXV

#1 Carnage: přesně tak

9.11.2016 | 23:58:02
Hild

Dnes bylo konečně oznámeno oficiální datum premiéry 4. řady. Můžeme se těšit na 1. února 2017, 4. série se tedy bude stejně jako první dvě vysílat ve středu (u nás čtvrtek ráno)

16.11.2016 | 21:15:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Stav titulků

Epizoda S04E13: Praimfaya

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENOPřeklad: @Kattharinna, @Jirkem
Korekce a časování: @ScaryX

Sedí na verze: 

  • HDTV.x264-SVA
  • WEB-DL.x264-RARBG
  • 1080p.HDTV.x264-CRAVERS

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Reklama

Zajímavosti

Posune se seriál o pět let v čase?

Posune se seriál o pět let v čase?

Čtyři roky sledujeme osudy hlavních postav seriálu The 100, i když pro postavy jsou to pouze měsíce. Nyní poprvé v historii seriálu má show možnost dohnat své fanoušky tím, že posune seriál o pět let dopředu. Dočkáme se příští rok tohoto posunu, nebo budeme sledovat osudy postav z krytu?

Aktualizace postav

Během čtvrté řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Chcete být v obraze a vědět o novinkách jako první?

Nově jsme pro Vás zřídili fanouškovskou Facebookovou stránku. Přidejte se a buďte informovaní vždy jako první!