The 100 Nový svět, stejní démoni: Rozhovor s Marií Avgeropoulos

Nový svět, stejní démoni: Rozhovor s Marií Avgeropoulos

Nový svět, stejní démoni: Rozhovor s Marií Avgeropoulos

Během posledních pěti sérií se Octavia Blake vyrovnala se spoustou strašlivých nepřátel. Bojovala – a zvítězila – proti lidským i přírodním nepřátelům. Vyhrála konkláve a přežila konec světa – dvakrát.

14 0
8.7.2019

Ale také toho v poslední době mnoho ztratila, dokonce víc, než vyhrála. Ztratila titul, následovníky, hodně z nich kvůli bojovým jámám. Ztratila i svého bratra, který, jak se zdá se vzdal veškeré naděje, že by se Octavia mohla vykoupit. Zdá se, že během záhadné světelné záře přišla o ruku. A teď bude podle Marie Avgeropoulos čelit své největší bitvě s nejznámější nemesis.

Vyhraje, nebo prohraje? Marie Avgeropoulos poskytla rozhovor serveru TVInsider , kde se dozvíme o jejím duševním stavu, rodinných problémech, o tom, jak se sblížila s Ivanou Milicevic (Diyoza) a o tom, proč bude Octaviina ruka hrát významnou roli po zbytek šesté série.S každým týdnem, který uplyne, se trochu více bojím o duševní stav Octavie. Opravdu chce zemřít, nebo je v tom něco hlubšího? 

Myslím, že Octavia se teď zabývá několika věcmi. To, že musela nechat Bloodreinu za sebou a posunout se dál, když jsou teď všichni z bunkru venku, čelit novým výzvám, myslím, že největší výzvou pro ni je čelit té výzvě sám – PTSD (posttraumatická stresová porucha, pozn.) z nemorálních a neetických rozhodnutí, kterým v bunkru musela čelit. Uvidíte, jak se s těmito emocemi vypořádá a jak bude muset bojovat s démony uvnitř sebe, aby si zajistila přežití.


Když mluvíme o vnitřních démonech, v upoutávce na šestou sérii byl takový úryvek, který vypadal jako Octavia, která čelí Bloodreině. Můžeš nám něco o téhle scéně prozradit? 

Ano! Je to moje nejoblíbenější epizoda z téhle série a bude tu brzy. Napovídala jsem, že Octavia bude čelit svému největšímu strachu a nejnáročnějšímu nepříteli – a myslím, že jste právě přišli na to, co to bude, takže vám nic neřeknu – sama sobě. Opravdu se podíváte do její mysli s jejími frustracemi a úzkostmi. Doufejme, že to fanouškům pomůže se vžít do toho, čím si prošla.


Co si Octavia právě teď myslí o Bellamym?

Třešničkou na dortu bylo, když jí Bellamy nedovolil jít do lodi. Zvlášť potom, co se převtělila do režimu bojovníka a sejmula šest nepřátel, ale stále nebyli spokojení. Když jí odepřel přístup k přežití, musela se otočit a odejít. To je jeden z největších spouštěčů – strach z opuštění. Uvidíte, zda si k sobě Blakovic sourozenci najdou cestu a zda Bellamy dokáže Octavii odpustit.


To byla jedna z mých dalších otázek. Existuje šance, že se ti dva usmíří, nebo jsou v tuhle chvíli příliš daleko od sebe? 

Já jsem nejmladší ze čtyř dětí – chápu složitosti sourozeneckého soupeření. Existuje, ale krev je silnější než voda. Je tam nepopsatelná láska, protože jste rodina, nehledě na to, co se stane. Po cestě za znovu spojením je hodně překážek, ale bude zajímavé, jak se s tím poperou.


(Diyoza s Octavií se v šesté sérii sblížily. Stejně tak, jako jejich představitelky)Tuhle sérii si opravdu užívám, líbí se mi Diyoza a Octavia spolu. Čekala jsi, že budou mít společné scény? Byla jsi překvapená, když jsi četla scénář? Mně se to líbí! 

Byla jsem překvapená, když jsem to četla, ale jsem vážně nadšená, zbožňuji spolupráci s Ivanou. Náš první společný okamžik byl v jámě. Myslím, že jsme tam byly něco kolem 10 hodin a nemohly jsme si ani odskočit, protože pro oddělení speciálních efektů by to bylo velmi náročné. A Ivana byla těhotná i ve skutečnosti. Jednou jsem se na ní podívala a říkám jí „Poslouchej, vážně musím jít“ a ona na to „Já taky.“ Tak jsme to udělaly. Čůraly jsme spolu celou noc. A tak jsme se opravdu sblížily.


No, to vás opravdu se spolupracovníkem sblíží.

Absolutně. Musela jsem to zkontrolovat. Neměla jsem to srdce, abych tiše čůrala a neřekla jí o tom. Musela jsem vyložit karty na stůl a ona na tom byla stejně.


Teď k té září. Viděli jsme, že se něco divného stalo s Octaviinou rukou po tom, co byla záři vystavena. Můžeš prozradit něco o tom, co se stane dál? 

Pro její posun vpřed se to stane velmi fyzickou výzvou. Ale potom – abych něco prozradila – lidé zjistí, že to není pouze fyzické onemocnění – je to znamení. Bylo jí dáno z nějakého důvodu a po zbytek šesté série uvidíte proč.


Octavia neví, co se děje na Sanctu s Primes a chipy. Kdyby to věděla, jak myslíš, že by reagovala? Myslíš, že by schvalovala, co Primes dělají? 

Myslíš, že Octavia dokáže hovadinu vycítit na míle daleko. Myslím, že má problém s důvěrou k lidem bez ohledu na to, jestli je to nový svět, nebo ne. Takže si myslím, že by měla spoustu otázek a měla by problém s autoritou, protože z ní vždy měla takový komplex.


A tohle je staletá autorita! Takže to by pro ni bylo opravdu těžké. Ačkoliv si myslím, že technicky vzato jste po tom časovém skoku stejně staří. 

Já vím! Ale když jste zamražení, tak nějak nestárnete. To je úžasné! Vůbec by mi to ve skutečnosti nevadilo.

Diskuze /1

niektotu

Nemôžem si pomôcť ale Octavia ako bloodreina mi je smiešna. Dievčatko spod podlahy sa stalo najlepšou bojovníčkou, veď je to tak nereálne až je to smiešne. Dúfam že ju odkráglujú, radšej nech prežije Dioza.

8.7.2019 | 20:24:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S06E13: The Blood of Sanctum

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Kattharinna, @Jirkem, @mia28
 

Epizodu nezapomeňte ohodnotit v jejím profilu. Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Aktualizace postav

Během šesté řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Novinky

Seriál The 100 nečekaně končí a ikonicky se rozloučí stým dílem

Seriál The 100 nečekaně končí a ikonicky se rozloučí stým dílem

Tvůrci The 100 na Twitteru právě oznámili, že sedmá série bude poslední a měla by mít 16 dílů. Rozloučí se s námi tedy stým dílem v pořadí. O možném konci se hovořilo už dříve, když byl seriál prodloužen pro další sérii ještě před premiérou.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nadcházející epizoda

6×13 – The Blood of Sanctum

Sanctum se stává bitevním polem mezi zbožnými a nevěřícími. Tajemství anomálie se prohlubuje.

Premiéra: 6.8.2019

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců