The 100 Rozhovor: Počet obětí ve finále bude velký

Rozhovor: Počet obětí ve finále bude velký

Rozhovor: Počet obětí ve finále bude velký

Finále druhé série je tu! Co nás čeká? Jak budou Nebeští lidé bojovat, zatímco jiní stále hledají Město Světla? Více v rozhovoru.


24 0
12.3.2015

Craig Byrne z KSiteTV.com vyzpovídal Jasona Rothenberga.

Jakým výzvám budou naši hrdinové čelit ve finále?


Myslím, že konečná výzva je samozřejmě na konci 1. části finále. Všechny výhody, které Clarke měla – Lexu a její lidi jako armádu – jsou pryč. Zůstala sama, přede dveřmi s ničím, co by jí mohlo pomoci se dostat dovnitř a zachránit své lidi. Bellamy? To samé. Je uvnitř hory, všichni jeho lidé byli sebráni. Všichni z armády uvnitř jsou pryč. Úplně v háji. Octavia, také opuštěná čelem ke dveřím, uvnitř tunelů… ztratila své postavení ve světě Zemšťanů, všechno, pro co tak tvrdě pracovala… všichni jsou izolováni a sami, takže teď všechno padá na naše hrdiny, aby zkusili jinou cestu, jak to dokončit. Samozřejmě, že v první části to byli ti „dobří lidé“ co šli bojovat do války. Doufáme, že způsob, jakým naše skupina bude bojovat, bude něco v tom stylu jako „Poslouchejte, nechceme to udělat, ale pokud budeme muset, chceme minimalizovat civilní oběti. Budeme zabíjet jen ty lidi, kteří chtějí zabít nás, a budeme se snažit zachránit civilisty.“ Otázkou samozřejmě zůstává – Dostanou to, co chtějí? Mohou ještě vůbec zachránit své lidi?

Otázka, na kterou chtějí fanoušci odpověď: Uprostřed všeho toho dramatu, dojde na líbání?

(Smích) Bude tu nějaký dotyk rtů. Clarke se něčeho dotkne rtů.

Bellamy, Clarke, Octavia (Foto: CW)

Budou nějaká úmrtí?

Samozřejmě. Počet obětí bude velký. Konec konců, aby bylo dokonáno, musí tu být nějaká úmrtí.

Je nějaká šance, že Cage dostane, co mu patří?

Samozřejmě, že ano! Tohle je show, kde nakonec každý dostane, co mu patří. Nevím, jestli se to stane v téhle sérii, nebo až v sérii osmé, ale věřím v karmu.

Můžete nám prozradit něco o cestě Jahy a Muprhyho do Města Světla?

Bude vyvrcholení téhle cesty, která probíhá od Epizody 10, kdy společně odešli. Samozřejmě, že narazí na další překážku, nebo dvě, než se dostanou až na konec.

Jaha (Foto: CW)

Jsou nějaké postavy, u kterých byste chtěl, abychom se dozvěděli v téhle sérii více ?

Určitě jsou postavy, u kterých bych si přál více prostoru na obrazovce. Herci sami by si přáli, aby byli více vidět. Ale pravdou je, že jsme ansámblová show. Máme hrozně velké herecké obsazení a snažíme se, aby se příběh každého posunul dopředu a v podstatě byl řečen.

Ničeho nelituji, pokud se ptáte na tohle. Myslím, že tahle série byla neskutečně úspěšná. Jsem opravdu, opravdu spokojený se vším, co se v téhle sérii stalo. Další série bude jiný příběh. Jiný svět. Jiná kapitola knížky. Ostatní charaktery se budou pravděpodobně představovat více prominentně. Pravděpodobně poznáme nové lidi, o kterých jsme zatím ani netušili.

V 1. sérii jsme nevěděli, kdo je Lexa a teď je u fanoušků očividně velice oblíbená. Takže doufáme, že to se stane i s lidmi, které vytvoříme pro 3. sérii. Opravdu mě těší naše hostující obsazení. Naše obsazení je neskutečné a cítím, že hostující obsazení tento rok bylo absolutně hvězdné. Od Raye Barryho (Dante Wallace), který je mým dobrým přítelem až po Johnnyho Whitwortha (Cage Wallace), Adinu Porter (Indra) a samozřejmě… Alyciu (Lexa).

Na co se opravdu těšíte, až lidé uvidí ve finále?

Opravdu se těším, až uvidí ten vrcholný okamžik, který se celou sérii buduje. Celá série byla o tom, kam až můžeme Clarke natlačit. Jak daleko jste ochotni zajít, abyste získali své lidi zpět? V první části finále Lexa překročila hranici a obětovala Clarka společně s Nebeskými lidmi, aby zachránila ty své. Dante obětoval 44 dětí, které ve své podstatě vlastně chránil svou jakousi divnou morálkou, kterou nehodlal překročit. Ale překročil. A Clarke se to té situace dostane v úplném finále. Hrozně se těším, až lidé uvidí, jak se v podobné situaci zachová, když je tlačena do propasti. Jak daleko zajde, aby zachránila své lidi? Těším se, až uvidí rozuzlení tohoto příběhu. A samozřejmě se těším, až uvidí, jak protlačíme příběh Jahy a Murphyho do 3. série.

Raven (Foto: CW)

Na co se ve finále těšíte nejvíce? A jaké jsou vaše představy o 3. sérii? 

Diskuze /21

mima33

Počet obeti vo finále bol vlastne väčší než veľký. Ešte som trochu v šoku :O

12.3.2015 | 10:01:30
surky3

No konečně udělali to co museli ! Jenom škoda Mayi

#4 FlyerNick
12.3.2015 | 11:47:26
katek

Som čakala, že sa nakoniec dohodnú alebo zabijú len pár ľudí ale toto bol riadny masaker. Je mi však ľúto, že Clark odišla. Aj keď ďalšia séria bude určite o to lepšia a záhadnejšia. Držím palec nech je ďalšia séria aspoň takto ak nie ešte o niečo lepšia :D

12.3.2015 | 12:18:08
FlyerNick

#2 surky3: Nebylo to už v nějakém traileru nebo ukázce? Tak jsem zvědavý, už aby byly titulky O:-)

12.3.2015 | 13:09:09
LOVEr

Myslím, že to bylo to nejlepší ukončení sezóny, co jsem kdy viděla. Byl to fakt masakr :D

12.3.2015 | 13:35:56
Melothies

No to si dělají srandu! Clarke odešla? No mám takový pocit, že ji po cestě stejně nic nesežere .. Udělala, co musela. Ale ta jejich závěrečná scéna s Bellamym .. ooch :D Úžasně procítěné .. Lepší než předčasné „techtle mechtle“ :D Ale ať mi nikdo netvrdí, že mezi nimi nic není ..

12.3.2015 | 13:54:50
Socirel

Cage to asi nepřežil, že? Podle mě to mohlo přežít několik stráži, protože dostali to sérum proti radiaci, Emerson nebo jak se jmenuje ten co chtěl odpálit ty dveře to asi přežil. Ale jinak masakr :-)

12.3.2015 | 15:29:40
adammov

závěr fajn, až na to AI – cožpak každý seriál aby mohl pokračovat musí mít dalšího a dalšího padoucha

12.3.2015 | 15:51:35
cokooko

Bože jsem úplně mimo! Bell a Clarke to je uf nevím co říct! Jasper a Maya? Bože! Počet obětí! Ale potřebovala bych vysvětlit co si Bell s Clarke řekli, přece jenom jsem to sledovala napjatá v angličtině s španěskýma titulka a co dělal Thelonias… Kdo si myslí že se Clarke vrátí ruku nahoru!

12.3.2015 | 16:20:12
Stolid

Clarke odešla? Seriál nemůže existovat bez hlavní představitelky. Doufám, že ji její cesta přivede zpět, nebo budeme sledovat její, jistěže napínavý, osud. Jinak se přestávám dívat. A její vztah Bellamy jde opravdu pomalu, ale chemie mezi nimi stále existuje… Princezna a bojovník! A jsem jediná kdo neví, co znamenal ten konec? Zvláštní.

#15 rhobos
12.3.2015 | 16:27:47
VeronikaD

teda.. konec nic moc no… je mi litu mayi. :( mohli sni rychle utec a dostat ji do toho svyho kde meli toho blba a mohli ji darovat kostni dren :( no ale co se deje s mestem svetel… o tom asi bude cela treti serie :/ murphy tam nasel video… a o ty o ktery mluvil byla urcite ten hologram… nejaka zla mrcha co chce jeste vic znicit svet? :D

#14 Nobles
12.3.2015 | 17:14:53
dinko

ja sem rad za Jo Lupo z heureky na konci velkeho finale… byl vyborny .. sem zvedavej na pokracovani … bude teda pro me asi nejocekavanejsi serial sezony … tesim tesim

12.3.2015 | 17:33:04
DraGon#

No tak na třetí sérii se dost těším a mají to krásně naservírované aby si zase s divákem mohli pohrát. Jinak pořád mám v hlavě tu postavu kde když byla Octavie otrávené a Lincoln hledal ten lék jak zakřičela že viděla nějakou hroznou osobu tak byl na ní záběr a dál nic. Myslím si že i tohle bude náznak že ve třetí sérii se s někým takovým setkáme.

12.3.2015 | 17:34:51
Nobles

#11 VeronikaD: No jasněže, red queen, přišla hostovat z Resident evila :D

12.3.2015 | 17:59:38
rhobos

#10 Stolid: může, proč by ne :D není jediná.. -.- navíc může být její linka paralerne samostatná.. :)

12.3.2015 | 20:11:19
Shopping girl

.....ten konec taky nechápu…jaderná bomba???…jinak pecka díl.

12.3.2015 | 21:06:49
TeryKosova

Začala jsem se na seriál dívat teprve nedávno a musím říct, že jsem si ho opravdu zamilovala. Docela mě překvapilo, jak se rozhodla Lexa, ale o nečekaných rozhodnutí to také z velké části je :). Doufám, že se v další sérii s ní zase setkáme a nemůžu se dočkat toho, co se dál stane :). Myslím, že 3. série sebou přinese ještě mnoho překvapení :).

12.3.2015 | 21:25:37
Lusyta

Jedno z nejlepších finále vůbec !! Totálně mě rozsekalo ,myslím,že takový závěr asi nikdo nečekal :-O

12.3.2015 | 23:52:21
oggY

Nemám slov, vynikajicí :) Hrozně se každý rok těším na novou sezónu GoT ale na třetí sezónu 100,The .. se těším teď ještě víc !! :-)

13.3.2015 | 0:31:44
hali13

Wow finále bylo prostě bomba.Byl jsem zvědav na rozhodnutí co bude muset Clarke udělat a myslím že nebyla jiná cesta než to udělat takhle. Jak řekla Lexa vlastní lidi jsou na prvním místě, už aby byl podzim mají to skvěle rozjeté na 3 sérii. :-)

13.3.2015 | 3:40:56
vlad123

Co na tom nechapete, to ona zahajila valku. ten chlap ji vytvoril a ona bude neco jako skynet. a tu hlavici chce proto aby dorazila zbytek lidi…ale vzdy me zarazi, jakto ze stroje neznicil emp z hlavic. to nikdo jeste nevysvetlil :D pochybuji ze padlovali tisice mil na ten ostrov aby zjistili, co tam je. A emp by vse pri vybuchu v mrtve zone znicilo.a rozhodne zasahlo i tenhle ostrov.

13.3.2015 | 8:53:18
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Stav titulků

Epizoda S04E13: Praimfaya

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENOPřeklad: @Kattharinna, @Jirkem
Korekce a časování: @ScaryX

Sedí na verze: 

  • HDTV.x264-SVA
  • WEB-DL.x264-RARBG
  • 1080p.HDTV.x264-CRAVERS

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Reklama

Zajímavosti

Posune se seriál o pět let v čase?

Posune se seriál o pět let v čase?

Čtyři roky sledujeme osudy hlavních postav seriálu The 100, i když pro postavy jsou to pouze měsíce. Nyní poprvé v historii seriálu má show možnost dohnat své fanoušky tím, že posune seriál o pět let dopředu. Dočkáme se příští rok tohoto posunu, nebo budeme sledovat osudy postav z krytu?

Aktualizace postav

Během čtvrté řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Chcete být v obraze a vědět o novinkách jako první?

Nově jsme pro Vás zřídili fanouškovskou Facebookovou stránku. Přidejte se a buďte informovaní vždy jako první!