The 100 Rozhovor s Lindsey Morgan o epickém finále

Rozhovor s Lindsey Morgan o epickém finále

Rozhovor s Lindsey Morgan o epickém finále

Rozhovor s Lindsey Morgan představitelkou Raven o epickém finálové epizodě, na kterou se můžeme těšit už za pár hodin. Raven ztvárněná Lindsey Morgan přistála na Zemi, a to přímo do středu milostného trojúhelníku. Ovšem Raven nikdy nebyla „Ta Druhá“ díky své chytrosti, (je nejmladším inženýrem na Arše za 50 let) a Morgan má talent přinést svému charakteru lidskost a touhu tak, aby zapadla

Autorkou článku je WEEN, která je od dnešního dne členem naší redakce.


4 0
10.6.2014

TV Equals: Co nám můžete říct o finále?

Nemůžu Vám říct moc, protože jsem právě viděla promítání a oh můj bože, bylo to tak dobrý, nechci cokoliv zničit. Za prvé: je to epické. Máte doslova pocit, jako byste se dívali na film. Bylo to jako, „Sleduju právě Pána prstenů nebo Hru o trůny?“ Je to šílené. Je to krásné, a tak filmové, což je úžasné. Za druhé: Vyhodí to celou sezónu z vody. Pokud jste si mysleli, že celá série byla dobrá, finále se v podstatě právě chystá Vám vystřelit mozek z hlavy. Číslo tři: Pokud jde o děj, mám pocit, že ve finále vidíme, že každá postava bojuje o přežití. Celou sérii bojovali o přežití, ale především ve finále. Každý bojuje a vyrovnává se s jejich cestou k přežití vlastním způsobem. Možná fyzicky, a možná soubojem s ostatními, nebo spolu, nebo sami, ale každý se zabývá tím, jak to udělat, aby dnes přežil?


TV Equals: The 100 bylo jedním z největších překvapení této sezóny. Je to drsné, a tak tmavé. Už jste někdy dostala scénář a řekla jste si, "Panebože, nemohu uvěřit, že zašli opravdu tak daleko?

Oh ano. Bylo to jako „Pověsili jste dítě v televizi-To nemůžete“, to byl jeden. Pak, když mučili Lincolna, a pak každý scénář po tom.

TV Equals: V čem myslíte, že je Ravenina největší síla a co slabost?

Myslím, že její největší síla je v její mysli. Je tak ambiciózní, tak chytrá a opravdu brilantní. Může prostě z ničeho vyrobit něco, je vážně vynalézavá. Největší sílou je mysl a největší slabinou srdce. Hodně bojují. Myslím tím, její srdce kvůli Finnovi a také kvůli dalším lidem. Výborný příklad byl v poslední epizodě, její interakce s Montym. Byla chladná a bezohledná. Bylo to jenom „Potřebuji radio, potřebuji to radio, abych vyrobila vysílačky“ a chudák Monty, který byl jakože „V podstatě říkáš, že celá moje rodina je mrtvá“ a Raven jako „Jo, sorry“ a tak to bylo do doby, než si uvědomila svou chybu a to, jak hrozné to bylo. Myslí si, že je nejchytřejší dívka v místnosti a v některých ohledech opravdu je, ale v některých, když přijde na její srdce je opravdu hloupá. Myslím, že v jejím srdci toho hodně roste a učí se milovat tuhle novou rodinu „Stovky“ a uvědomuje si, že jí mají rádi a chtějí jí vedle sebe. To je něco, co nikdy předtím s výjimkou Finna neměla. Může mít zlomené srdce, ale také může poznat, že jsou tu i ostatní, kterým na ní záleží

TV Equals: Co si myslíte o trojúhelníku Raven/Finn/Clarke?

No…když jsem se poprvé připojila k seriálu, to co mi bylo řečeno, jsem udělala. Jsem přítelkyně a pro ty dva i překvapení. Zezačátku to bylo jako „Co na tom, bude to stejný“ děláme to pořád – jsou nebo nejsou? – není to něco, u čeho bych byla proti, jsem na to zvyklá. Nenazývala bych to něčím originálním. Potom, co začali dělat tenhle milostný trojúhelník méně promyšlený a jízlivý, líbilo se mi to. Byl to mnohem vyvinutější a složitější způsob. Jsme na téhle marťanské planetě a bojujeme za svoje životy, takže nemáme čas se starat o to, kdo s kým spí. Líbí se mi, že se seriál zaměřuje na Raven a na to, jak se s tím zlomeným srdcem do druhého dne vyrovná místo „Moje srdce je dnes zlomené, co budu dělat?“ Tenhle trojúhelník je mnohem komplikovanější než ty ostatní.

TV Equals: Jaké jsou výzvy, nebo výhody natáčení v přírodě?

Je to vtipné, protože hodně lidí se mě ptá jaký je největší rozdíl mezi soap operami (rozhlasový nebo televizní seriál s velkým počtem dílů, zabývající se, převážně mezilidskými vztahy, pozn.) a The 100 a já jim vždycky odpovídám, že počasí. Většinu scén jsem byla ve studiu. Sednete do auta, dojedete někam, jdete dovnitř (do studia) a teplota je pod kontrolou. Je to velmi pohodlné.
S The 100 jsme po většinu času venku. Jsme ve Vancouveru, v Kanadě, kde sněží a mrzne. Scéna, kdy jsem na mostě s bombou, tam mám trochu zmrzlé prsty, protože jsem ležela hrozně dlouho ve sněhu. Počasí může být těžké. Jsou dny, kdy jsme venku v zimě a možná nemám tolik částí, kdy mluvím, ale na konci dne je moje tělo vyčerpané. Vaše tělo pracuje téměř dvakrát, aby Vás drželo v teple. Pamatuji si první den, kdy jsem byla dole, 4. epizoda, pršelo celý den. Mezi natáčením jsem musela běhat nechat si udělat make up a vyfénovat vlasy, protože jsme byli promočení. A měli jsme jenom ten jeden kostým. Můj původně byl sportovní podprsenka, malé tričko, džíny a malá, dětská bunda. Jak série pokračovala, museli jsme udělat všechno, co jsme mohli, abychom se izolovali, protože vážně mrzlo. Nic na scéně není zelené plátno, všechna ta příroda je opravdová. Výhodou je, že se nemusí nic upravovat, les je tak perfektní a tak dech beroucí.

TV Equals: Vážně chci, aby to Raven zvládla do 2. Série. Vím, že nemůžete prozradit, jestli to zvládne nebo ne, ale čistě hypoteticky, jaký chcete, aby měla Raven další děj?

Chtěla bych, aby se Raven povznesla nad Grounders nebo něco a byla by něco jako jejich královna. Vystrnadit Anyu – Nevím, jenom bych vážně chtěla jezdit na koni.

Diskuze /13

Iva172

Keby LIndsein Morgan hrala inú postavu možno by som ju mala aj rada… sympatická mi je..... len keby to nepokazila ten vzťah...... :) inak je to fakt skvelá herečka :) a držím palce (Y)

11.6.2014 | 12:27:09
standa147

Já tuhle herečku i postavu zbožňuju :)..nechápu proč ji lidi nemají rádi jen kvůli toho že se zapletla mezi Clark a Finna…vlastně se tam ani nezapletala ale vstoupila mezi ně Clark :D..doufám že Raven/Lindein přežije finále 1 serie a uvidím ji i ve 2 :)

11.6.2014 | 15:42:52
R.iver

Já Raven zbožňuju :) Těším se vyloženě na scény s ní a to, co její postava dokáže, to jak je vynalézavá, je opravdu skvělé :) Nějaký trojúhelník je mi úplně jedno, stejně s ní Finna nechci :) Jen mě opravdu překvapuje, kolik lidí ji nemá rádo z důvodu toho, že rozbila vztah Clarke a Finna a přesto jsem ani nevěděla, že oni dva mají nějaké fanoušky. :) Mně osobně se k sobě taky hodí, ale internet je prostě zahlcen zkratkou jmen Clarke a Bellamy, což mě snad překvapuje ještě víc. :) :D No, hlavně ať mi neumře Raven a budu spokojená :)

#4 standa147
11.6.2014 | 16:36:07
standa147

#3 R.iver: alespoň nejsem sám kdo jí má radši než Finna a Clark :D

11.6.2014 | 17:02:13
R.iver

To rozhodně ne :) U Finna je to jednoduché – jeho postava téměř nemá potenciál a nezaujala mě už od začátku. U Clarke je to horší – tam je těch důvodů tolik, že bych to tu psala ještě zítra. A přitom Eliza je fakt kočka a dokáže to podat. Ale kdo vymyslel její postavu to u mě dost zmrvil.

11.6.2014 | 17:14:13
mima33

Raven mám radšej ako Clarke a Finna dokopy – a tí dvaja spolu… už vôbec nie. Sú hrozní a totálne im chýba akákoľvek iskra. Lindsey je sympatická a dúfam, že ju uvidíme aj v druhej sérii.

11.6.2014 | 18:10:47
lucinka4

ja mam rada vsechny tri, ale chci aby raven byla s finnem a clarke s bellemym, urcite ne clarke a finn:)

12.6.2014 | 17:29:50
Lumicko

Clarke nemam moc rad… Raven sa celkom da a Finn tiez… Ale hlavne najlepsi je Lincoln + Octavia… a Anya je tiez dost cool a taktiez grounders su dost zaujimavy

12.6.2014 | 23:33:11
kanana

když už to tu tak shipujete, tak já se taky přidám :D Finna jsem si nějak neoblíbila, ale mohl by být s Raven (nějak by mi nevadilo ani kdyby umřel) a Clarke s Bellamym :) a co takhle starší generace – Kane s Abby? :D Kane se od začátku seriálu dost změnil :)

13.6.2014 | 21:57:25
jhrspike

Podle mě je Clarke skvělá a její postava se mi líbí, bez ní by byla celá ta jejich parta ztracená a velice dobře se doplňuje v pozici vůdce s Bellamym. Raven se mi taky jako postava docela líbí ale Finn je docela nezajímavý, takový klasický až příliš kladný hrdina, ale k Raven se hodí a doufám, že se udobří (pokud tedy Finn přežil) a budou spolu. Je sice hezké, že miluje Clarke ale ti dva spolu prožili jen takový krátký románek a tak by to mělo skončit a měl by si uvědomit, že Raven je pro něj ta pravá a ne Clarke. Já jsem totiž přesvědčen, že Clarke a Bellamy se k sobě hodí daleko víc a to i přesto, že tomu někdo nemusí rozumět. Ti dva jsou oba vůdcovské typy lidí, kteří dokáží vést ostatní lidi a díky svým schopnostem se dokonale v této těžké pozici doplňují a tak jsou společně největší nadějí svých lidí na přežití a hlavně kvůli tomu by měli být spolu, protože je to v zájmu všech. Nemusí to být žádná velká romantická láska, ale postupně by mezi nimi mohlo vzniknout daleko silnější pouto založené na vzájemném respektu a toleranci v jejich společném boji zajistit svým lidem šťastnou budoucnost.

#11 Hanatko #12 wee_n
14.6.2014 | 0:41:10
Hanatko

#10 jhrspike: naprosto souhlasím s tebou, mluvíš mi z duše

14.6.2014 | 18:37:01
wee_n

#10 jhrspike: Nejde tu o vztahy, to rozhodně ne, mě bohatě stačí se dívat, jakýma pohledama se Bellamy na Clarke dívá.. O:-) :D

webmaster
15.6.2014 | 17:32:36
Nalito

Ked uz pisete o vztahoch, mne sa paci „Bellarke“ hlavne preto, ze je to nenuteny vztah, vsetci akoby citime, ze z toho moze nieco byt, ale zatial sa nic nestalo..ani naznaky, ale aj tak to tam je :D..nie ako v inych serialoch, kde sa proste vyspia a daju dokopy hned…Finn je zlaty mam ho rada a mohol by byt aj s Clarke, ale potom sa to podla mna otoci na Bellamyho…aj ked vztahy v the 100 nie su najpodstatnejsie, pribeh je tam o niecom inom a preto ma to tak strasne bavi :)

30.6.2014 | 21:50:02
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Stav titulků

Epizoda S04E13: Praimfaya

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENOPřeklad: @Kattharinna, @Jirkem
Korekce a časování: @ScaryX

Sedí na verze: 

  • HDTV.x264-SVA
  • WEB-DL.x264-RARBG
  • 1080p.HDTV.x264-CRAVERS

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Reklama

Zajímavosti

Posune se seriál o pět let v čase?

Posune se seriál o pět let v čase?

Čtyři roky sledujeme osudy hlavních postav seriálu The 100, i když pro postavy jsou to pouze měsíce. Nyní poprvé v historii seriálu má show možnost dohnat své fanoušky tím, že posune seriál o pět let dopředu. Dočkáme se příští rok tohoto posunu, nebo budeme sledovat osudy postav z krytu?

Aktualizace postav

Během čtvrté řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Chcete být v obraze a vědět o novinkách jako první?

Nově jsme pro Vás zřídili fanouškovskou Facebookovou stránku. Přidejte se a buďte informovaní vždy jako první!