The 100 Rozhovor s Richardem Harmonem o cestě do Města Světla

Rozhovor s Richardem Harmonem o cestě do Města Světla

Rozhovor s Richardem Harmonem o cestě do Města Světla

John Murphy – Jedna z postav, která měla kolosální dopad na show. Postava, kterou fanoušci v první sérii nenáviděli, v druhé sérii nabírá značně silnějšího příběhu. Cesta po boku bývalého kancléře zavede Johna na úplně nová místa. Přeložili jsme pro vás rozhovor s hercem Richardem Harmonem, který mluví o Murphyho minulosti, přítomnosti i budoucnosti.


21 0
15.2.2015

Rozhovor Richard Harmon poskytl serveru KSiteTV. Zdroj fotek: CW

KSiteTV: Když jste vzal roli Murphyho, napadlo vás někdy, že by vaše postava mohla mít tak propracovaný charakter?


Vůbec ne. Když jsem to vzal, nebyl to ani „Murphy“. Jeho jméno v pilotní epizodě bylo „John #1“. Byl to jen jeden z Bellamyho stoupenců. Vzpomínám si, že když jsem to poprvé četl, říkal jsem si „No, to není moc zajímavé“, ale na pilotní díl dobré. Postupně jsem se pokusil udělat z něj zlověstného chlápka. Jasonu Rothenbergovi se to líbilo. A tak ho posunul víc do popředí. Pomalu, ale jistě se z Murphyho stal ten člověk, kterého známe dnes. A já ho naprosto zbožňuju. Nikdy jsem si nemyslel, že to bude tak velká role. Ale je opravdu skvělé ho vidět jako důležitou postavu.

Bylo tam něco, co vás opravdu na Murphym šokovalo hned na začátku?

Ne, nemyslím si. Udělal nějaké věci, ale našel si způsob, jak se za to všechno omluvit. Na začátku nebyl příjemný chlapík, to ne. Snažil se přežít jeho vlastním způsobem. Nemyslím si, že Murphy je dokonalý chlap, ale není to špatný člověk a já se snažím najít způsob, jak to lidem ukázat. Myslím, že někteří fanoušci to v druhé sérii zaznamenaly. Ale nikdy jsem nebyl šokovaný z ničeho, co provedl.

Kdy ses dozvěděl o Murphyho minulosti a o tom, co se stalo jeho otci? Informoval tě o tom producent seriálu?

Nikdo mi to neřekl, dokud jsem si nepřečetl scénář. Neměl jsem o tom tušení, ale bylo to užasné. Poslal jsem hned Jasonovi email, ve kterém stálo „Tohle je úžasné, nemůžu se dočkat, až tuhle část mého příběhu ukážeme lidem“.

Jaké je to pracovat s Isaiahem Washingtonem?

Je to super. Je to jeden z mých nejoblíbenějších lidí na place. Líbí se mi to. Mám ho rád, protože ke mě chová respekt. Myslím, že spolupracujeme dobře. Navzájem se hecujeme, prostě skvělý pracovní vztah.

Jakému nebezpečí budete čelit na cestě do Města Světel?

Je to nekonečný seznam. Je tam všechno od žáru slunce v poušti až po nedostatek potravin a vody. Věřím, že jako skupina, která má duševní odvahu a trpělivost, bychom to mohli zvládnout.

Seriál získal 3. sérii … jaká je šance, že Murphyho příběh bude pokračovat?

No, já nevím. Je to dlouhá cesta přes poušť. Víte co? Možná je to moje Město Světel. Možná, že Město Světel je moje další série. Uvidíme, zda to Murphy zvládne přes poušť. Věřím v to.

Jak hodnotíte The 100 jako show?

Tohle je naprosto něco jiného, než jsem kdy v mém životě dělal, a to už jsem u herectví skoro 14 let. Nikdy jsem nedělal podobnou show. A pochybuji, že ještě kdy budu. V posledních dílech se všechno zase změní. Už mi to skoro nepřijde jako natáčení seriálu pro televizi. Je to jako váš vlastní samostatný svět, ve kterém žijete. Jsme ta nejlepší parta, tak skvělé obsazení.. Miluju je. Miluju celou show a nikdy bych to za nic nevyměnil.

Máte nějaký vzkaz pro vaše fanoušky, kteří si tohle budou číst?

Děkuju vám za to, že jste dali Murphymu šanci! A pro ty, kteří mu šanci nedali, jen počkejte!

Jak Vy hodnotíte postavu Johna Murphyho? Chtěli byste ho vidět i v další sérii?

Diskuze /7

Natsu

:)

15.2.2015 | 22:48:08
tomsn40

Murphy je prostě frajer, v první sérii mi lezl na nervy, hodnocení sem zvýšil ze 60 na 100 což sem opravdu nečekal, ale zaslouží si to :)

15.2.2015 | 23:54:05
lightbrand2

Všichni se obrací, teď už mi celkem začíná vadit i Clarke…

16.2.2015 | 0:03:13
Saibot

Vyvoj Murphyho osobnosti sa mi paci, urcite je fajn, ze je sucastou The 100.

16.2.2015 | 1:58:40
Slayer

hrať nie príliš príjemné postavy mu celkom ide, už v Continuum ma o tom presvedčil, kde podľa mňa hral aj veľmi podobnú postavu (aspoň teda ako v 1. sérii)… nemal som Murphyho rád, no postupne vcelku aj dostáva rozum… akurát stále nepoberám ako sa tak rýchlo dokázal vyliečiť zo všetkého čo mu spravili Grounders keď ho mali ako väzňa :D

16.2.2015 | 6:32:34
Kimberlly

Zo začiatku som Murphyho nemala rada, ale keď sa vrátil od Gruonders, tak som si ho obľúbila a teraz patrí medzi najlepšie postavy v The 100! :)

16.2.2015 | 10:46:55
Orchoose

Prijemne prekvapeni , take uz sem cekal ze z neho bude klasicka zap postava…ale tvurci serialu ukazali ze nevidi svet cernobile jak tomu casto byva The 100 velice prijemne prekvapilo…podle obrazku to na chvili vypadalo ze to bude BH 90210 ve vesmiru… Ale postavy jsou dobre propracovane tedy az na tu mechanicku te neverim ani akt :D ta neni moc dobre napsana… jo a dobry je taky ten zaporak presidentuv syn..

16.2.2015 | 11:47:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Stav titulků

Epizoda S04E13: Praimfaya

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENOPřeklad: @Kattharinna, @Jirkem
Korekce a časování: @ScaryX

Sedí na verze: 

  • HDTV.x264-SVA
  • WEB-DL.x264-RARBG
  • 1080p.HDTV.x264-CRAVERS

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Reklama

Zajímavosti

Posune se seriál o pět let v čase?

Posune se seriál o pět let v čase?

Čtyři roky sledujeme osudy hlavních postav seriálu The 100, i když pro postavy jsou to pouze měsíce. Nyní poprvé v historii seriálu má show možnost dohnat své fanoušky tím, že posune seriál o pět let dopředu. Dočkáme se příští rok tohoto posunu, nebo budeme sledovat osudy postav z krytu?

Aktualizace postav

Během čtvrté řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Chcete být v obraze a vědět o novinkách jako první?

Nově jsme pro Vás zřídili fanouškovskou Facebookovou stránku. Přidejte se a buďte informovaní vždy jako první!