The 100 Sedmá série The 100? S největší pravděpodobností se jí dočkáme

Sedmá série The 100? S největší pravděpodobností se jí dočkáme

Sedmá série The 100? S největší pravděpodobností se jí dočkáme

Do premiéry šesté řady je času dost, nicméně hlavní tvůrce Jason Rothenberg má velké plány a ředitel stanice CW ho plně podporuje. Již se otevřeně mluví o další řadě, potvrzení bychom se měli dočkat v průběhu května či června. Těšíte se na případné další série?

51 6
9.2.2019

Šestá řada seriálu The 100 nás čeká na konci dubna, nicméně už nyní se hovoří o sérii sedmé. A vlastně ne jen o ní. Jason Rothenberg, hlavní tvůrce seriálu, má v záloze spoustu zajímavých nápadů na další série, není tedy vyloučena ani osmá či devátá řada. V páté sezóně jsme si mohli v posledním díle všimnout, že první kapitola (knihy) byla ukončena. Jenže kolik kapitol nás ještě čeká? To nikdo neví.

(Kolik hlavních postav by se vrátilo v případné další sérii? Foto: CW)


Je ale pravděpodobné, že seriál s námi bude ještě další dvě tři řady. Před několika dny se obnovovaly seriály na stanici CW a prakticky pro všechny to dopadlo dobře, protože i ty seriály, které mají dlouhodobě problémy se sledovaností, byly obnoveny. Bylo by tedy překvapením, kdyby to nedopadlo v případě The 100. A nyní to prakticky potvrdil i ředitel stanice CW Mark Pedowitz:

Jason Rothenberg má skvělé nápady pro sedmou sérii. Uvidíme, je to věc, která se bude řešit v květnu. Jason odvedl pozoruhodnou práci a já doufám, že tu s námi seriál bude ještě pěkně dlouho.

Tak tady to máte černé na bílém. Na stanici CW není až tak obvyklé, aby se seriály rušily ve velkém. Obnovení tedy může být pouze formalitou. V podstatě se jedná o jeden z nejspecifič­tějších a nejkvalitnějších seriálů stanice. Co by se tedy muselo stát, aby show nedostala zelenou na další sezónu? Úplný propad ratingů a sledovanosti. Zřejmě si ale nemusíme dělat velké starosti, seriál tu s námi určitě bude minimálně ještě příští rok.

Počítáte se sedmou sérií i vy?

Zdroj: TVInsider.com

Diskuze /9

Plantážník69

„SEDMÁ SÉRIE THE 100? S NEJVĚTŠÍ PRAVDĚPODOBNOSTÍ SE JÍ“ – vždy když čtu takový to titulek, tak jsem vždy předem zklamán a vím, čím končí. Naštěstí je zde pro změnu „DOČKÁME“ (y)

9.2.2019 | 18:14:55
FValek

Uvidíme jaký bude „restart“ na nové planetě a podle toho můžeme soudit, stará už by neměla co nabídnout, ale jsem zvědavý, co vymyslí tady. :)

#4 tom99
9.2.2019 | 19:17:28
Dede

Práve pri tomto seriály mi je jedno koľko má sérii, keďže je to podľa môjho názoru najkvalitnejší (a zároveň najnedocenejší) CW seriál, čiže mám radosť z tejto informácie.

10.2.2019 | 3:33:06
tom99

#2 FValek: Problém je, že rozpočet nedovolí, aby nová planeta vypadala jako nová. Takže budeme na nové, ale bude to vypadat jako na staré :D

#5 FValek
webmaster
10.2.2019 | 9:05:44
FValek

#4 tom99: Ano, to jsem někde četl, bohužel :D Nicméně pořád lepší možnosti než jedna oáza na zdevastované planetě :D :D Jen mi možná bude chybět stará infrastruktura :D

#7 DebiQue
10.2.2019 | 16:08:15
niektotu

Hlavne by sa autori mali mať jasný cieľ, víziu kam chcú smerovať seriál aj postavy, pretože 5. pokračovanie bolo chaotické, postavy lietali z jednej strany na druhú len aby šokovali. Pritom chýbal dialóg aj emócie zo strany hlavných postáv. Možno by bolo lepšie zredukovať počet hrdinov a sústrediť sa na dej a konečný cieľ seriálu. Uvidíme, 5. séria bola ale u mňa dosť veľkým sklamaním, nemalo to hlavu ani pätu. Postavám po 4 sériách úplne zmenili správanie aj pocity, celé to vyznelo chaoticky a nezmyselne.

11.2.2019 | 14:53:52
DebiQue

#5 FValek: ja ocakavam 5 serii (druha kapitola) na novej planete a potom navrat domov na zregenerovanu Zem, kde sa to zakonci grandioznou 3 kapitolou s podtitulom Posledny vystrel.

#8 niektotu
13.2.2019 | 10:50:24
niektotu

#7 DebiQue: Skôr s podtitulom: Posledný divák. Po 5. sérii je dosť divákov znechutených nelogickým dejom a postavami, ak tak budú pokračovať, posledná kapitola s názvom Posledný divák môže byť celkom reálna:-)

#9 LadyD
13.2.2019 | 13:23:54
LadyD

#8 niektotu: Ráda bych řekla, že poslední divák budu já :D jsem totiž rozhodnuta vytrvat ať se děje co se děje. Ale pravdou je, že ani mě postupný vývoj seriálu, jestli ho lze nazvat vývojem, začíná být celkem trnem v oku. Každopádně, uvidíme jak to dopadne po této připravované sérii :)

14.2.2019 | 17:34:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S06E13: The Blood of Sanctum

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Kattharinna, @Jirkem, @mia28
 

Epizodu nezapomeňte ohodnotit v jejím profilu. Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Aktualizace postav

Během šesté řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Novinky

Seriál The 100 nečekaně končí a ikonicky se rozloučí stým dílem

Seriál The 100 nečekaně končí a ikonicky se rozloučí stým dílem

Tvůrci The 100 na Twitteru právě oznámili, že sedmá série bude poslední a měla by mít 16 dílů. Rozloučí se s námi tedy stým dílem v pořadí. O možném konci se hovořilo už dříve, když byl seriál prodloužen pro další sérii ještě před premiérou.

Reklama

Nadcházející epizoda

6×13 – The Blood of Sanctum

Sanctum se stává bitevním polem mezi zbožnými a nevěřícími. Tajemství anomálie se prohlubuje.

Premiéra: 6.8.2019

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců