The 100 Spin-off The 100 má stále šanci na realizaci a možná najde domov na HBO Max, nic ale není potvrzené

Spin-off The 100 má stále šanci na realizaci a možná najde domov na HBO Max, nic ale není potvrzené

Spin-off The 100 má stále šanci na realizaci a možná najde domov na HBO Max, nic ale není potvrzené

Okolo spin-offu The 100 se točíme v kruhu již poslední dva roky. Z téměř jistého projektu, na který jsme se těšili, se ovšem stalo něco, u čeho nemáme jistotu, zda to vůbec někdy uvidíme. Teď máme větší šanci, že se seriálu někdy dočkáme, ale stále to není oficiální potvrzení.

18 2
25.3.2021

Spin-off seriálu The 100 byl velice očekávaným projektem stanice CW. Jenže následně udeřil koronavirus a stanice se radši soustředila na své aktuálně běžící seriály, než aby utrácela za úplně nové produkce. Prvotní náklady na zcela nový seriál jsou o dost vyšší než v dalších řadách (když pomineme honoráře herců, které naopak v čase rostou). Spin-offu také nepomohly poněkud špatné ohlasy na závěrečnou řadu The 100. Zdá se, že situace je zamotaná a ještě o něco složitější.

Dohoda mezi CW a Netflixem o distribuci seriálů skončila. V budoucnu už tak na Netflixu neuvidíte CW seriály jako Arrow, Supergirl a další. Warner Brothers, který stanici CW vlastní, má ovšem v záloze velice rychle rostoucí streamovací službu HBO Max. Spin-off The 100 by tak mohl najít nový domov právě tam. Ovšem to zřejmě nestačí.


(Šance na vznik spin-offu se snižují, ale stále tu jsou. Foto: CW)

Stanice CW si musí před Warner Brothers obhajovat každičký projekt, který se chystá realizovat. A zde je zřejmě zakopaný pes. Prezident stanice CW Mark Pedowitz měl s Warner Brothers již několik sezení, kdy se o seriálu diskutovalo. A údajně se stále diskutuje. Warner Brothers především zajímal dlouhodobý plán, strategie a udržitelnost seriálu. Nikdy se ovšem obě strany nedobraly výsledku.

Spin-off je tak stále na seznamu seriálů, které mohou vzniknout. Stanice CW svůj boj nevzdává a snaží se získat u studia zelenou. Zdá se, že Warner Brothers ale projektu úplně nevěří. Nicméně čím déle se celý proces bude natahovat, tím menší šance na realizaci projektu – stanice CW se logicky bude soustředit na seriály, o které má Warner Brothers zájem. Jason Rothenberg by měl být stále hlavním tvůrcem spin-offu. Ten ještě nemá ani své jméno. Dříve se spekulovalo, že by se mohl jmenovat Anaconda či Second Dawn. Uvidíme, jak to celé dopadne, brzo vás budeme zase informovat. Pokud ale rozhodnutí nepadne velice rychle, dá se očekávat, že seriál by nestihl premiéru ani v seriálové sezóně 2021/2022.

Chybí vám seriál The 100? Uvítali byste stále spin-off?

Zdroj: CBR.com

Diskuze /3

OriginalHunter

Určite by potešilo no mám pocit že z toho nič nebude.

25.3.2021 | 19:27:32
FValek

Mně je to asi jedno, ten „pilotní“ díl se mi nelíbil, takže mi je úplně fuk, jestli bude nebo ne…

25.3.2021 | 19:48:00
akashko12

Síce bola posledná séria slabá, ale keby to malo vzniknúť určite by som sa na to pozrel.

redaktor
25.3.2021 | 19:54:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S07E16: The Last War

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Kattharinna, @Jirkem, @mia28
 

Epizodu nezapomeňte ohodnotit v jejím profilu. Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Aktualizace postav

Během sedmé řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Novinky

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Konec se nevyhnutelně blíží. Ještě předtím než se podíváme na finální epizodu, pojďme se podívat na deset nejzajímavějších věcí o seriálu The 100, které jste možná do jeho konce netušili. A správný fanoušek by přeci o svém oblíbeném seriálu měl vědět co nejvíce. Zvlášť před jeho koncem.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců