The 100
90/100 - 817×

The 100

Post apokalyptický scifi seriál stanice The CW. Lidstvo bylo zničeno nukleární válkou, která vyhubila téměř vše živé na planetě. Nyní skoro po sto letech je vyslána expedice čítající stovku mladistvých delikventů, aby zjistili jestli je Země znovu obyvatelná.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Bob Morley (Bellamy Blake), Eliza Taylor (Clarke Griffin), Thomas McDonell (Finn Collins), Devon Bostick (Jasper Jordan), Richard Harmon (John Murphy), Christopher Larkin (Monty Green), Marie Avgeropoulos (Octavia Blake), Lindsey Morgan (Raven Reyes), Eli Goree (Wells Jaha), Paige Turco (Abby Griffin), Isaiah Washington (Thelonius Jaha), Henry Ian Cusick (Marcus Kane), Dichen Lachman (Anya), Adina Porter (Indra), Alycia Debnam-Carey (Lexa)

Tvůrci mají konec seriálu vymyšlený, ve hře jsou i další dvě či tři řady

Tvůrci mají konec seriálu vymyšlený, ve hře jsou i další dvě či tři řady

Fanoušky vždy uklidní, když tvůrci prohlásí, že mají konec pečlivě naplánovaný. Pouze neví, kdy přijde a kdy mají očekávat poslední epizodu. My se údajně ničeho bát nemusíme, protože už nyní se vymýšlí plán pro šestou a sedmou sérii. Těšíte se?

44 5
1.2.2018

Jason Rothenberg se nikdy netajil tím, že konec seriálu má už vymyšlený. Ten se údajně nikdy nezměnil, Rothenberg jen přesně neví, kdy seriál skončí. Původně si na začátku myslel, že údajným koncem by mohla být třetí série, před nedávnem zase prohlásil, že pátá série by mohla slibovaný konec přinést.

Letos na jaře dorazí pátá série a pochopitelně se neví, zda se bude pokračovat dál. Rothenberg nicméně konec opět posunul a řekl, že se ho můžeme dočkat třeba v osmé sérii. Jelikož on nerozhoduje o tom, zda seriál bude obnoven či zrušen, plánovat je velice těžké. Jeho slova ovšem podporuje i ředitel stanice CW Mark Pedowitz.

(Jak dlouho s námi ještě bude Clarke Griffin? Foto: CW)

Ten údajně už viděl sedm epizod páté řady a má pocit, že se zatím jedná o jednu z nejlepších sezón The 100. Pedowitz sám prohlásil, že v páté řadě se nedočkáme konce, který nám Rothenberg kdysi slíbil. Děj zůstane otevřený. Pedowitz dále sdělil, že ví, že tvůrci mají plány i na další série, a aktuálně se snad už i vymýšlí příběh pro šestou a sedmou sérii.

A je vůbec na místě, aby se seriál vysílal až v dubnu, kdy je seriálová sezóna téměř u konce? Podle Pedowitze to vůbec nevadí. Společně s Jasonem Rothenbergem a tvůrčím týmem se shodli na tom, že celá sezóna vysílaná naráz je lepší, než rozdělená na dvě části jako tomu bylo v minulosti. My můžeme jen doufat, že se přesunutí seriálu na pozdější datum neprojeví na sledovanosti.

Kolik řad The 100 byste si ještě přáli?

Zdroj: Nerdist.com

Diskuze /21

Mesquite

Bez Lexy už si to tak tak drží mou pozornost, ale když se povede ještě 6. série, budu rád.

#7 KlossaK
1.2.2018 | 17:48:20
tominotomino

Co nejvíc řad. Pro mě je to to nejlepší, co CW nabízí.

webmaster
1.2.2018 | 17:49:26
mavic

Pokial tam je Murphy tak je serial super takže som rád :)

1.2.2018 | 18:25:38
bloody_maniac

Jsem hodně ráda, že přemýšlejí o více řadách! Nemůžu se dočkat :)

1.2.2018 | 19:31:05
Extreme

Nevím, mě nějak Lexina smrt netankuje… Jako neříkám že to byla nějaká špatná postava, to vůbec ne. Víc mě štve Lincolnova smrt, to byl šéf jak sviňa… Těším se na další řady, seriál je asi mým nejoblíbenějším :)

#13 petra_sumpichova
1.2.2018 | 19:31:36
hanakjarda

Paráda čím víc řad bude tak tím líp :-)

1.2.2018 | 20:00:52
KlossaK

#1 Mesquite: Mám ten seriál rád, ale Lexa byla neskutečná.

1.2.2018 | 21:16:49
Nilly

Jen ať to pokračuje a klidně i bez Clarke. Je tam pro mě mnohem víc důležitějších postav.

1.2.2018 | 22:17:18
mima33

Nechápem celkom, čo toľkí stále oplakávajú Lexu. Veď je to už jeden a pol série čo zomrela, tak sa s tým konečne zmierte. Osobne som proti nej nič nemala, ale absolútne mi nechýba. Seriál bol aj tak vždy najmä o Skaikru. Na 5. sériu sa neskutočne teším a ak budú aj ďalšie tak prosím – samozrejme, ak budú mať hlavu a pätu. Umelé naťahovanie žiadnemu seriálu nikdy nepomohlo. Takých napríklad 7 by bolo ideálnych :)

#11 wee_n
1.2.2018 | 22:32:51
Inčučuna

Som rád. Typujem že aj ked sledovanosť v USA malá, je to kvôli tomu že sa seriál dobre predáva do zahraničia.Podla mňa v tejto sérii zomrie Octavia, ako krutá vládkyňa bunkra. Len nechápem, o čom môžu byť dalšie série, ked povrch Zeme je z 90% zničený a populácia zredukovaná na 1200 ľudí.Koniec seriálu je zrejme vymyslený tak, že zomrie Clarke. Čo sa týka Lexy, mohli by sa v dalších sériách objaviť aspon nejaké odvolávky na ňu, že jej duša stále žije v Plameni, ako povedala na konci Clarke,„navždy budem s tebou“.Mňa mrzí Finnova smrť,ale som rád že sme sa konečne zbavili urevaného Jaspera. Som tiež zvedavý, kto „zarval“ vo vesmíre v Belamyho posádke a kto v bunkri pod zremou za tých 6 rokov. Ak zomrie Murphy, tak paradoxne pri nejakom dobrom skutku, to sa stavím.

1.2.2018 | 23:48:25
wee_n

#9 mima33: Konečně názor, se kterým se mohu ztotožnit :D Neustálé oplakávání Lexy je už otravné :D

2.2.2018 | 10:30:38
SmetyCZ

Super zpráva! Sice jsem držkoval, že si s touhle sérií dávaj na čas, ale co už.

Kvalitě hodně pomáhá těch 13 dílů, což je ± ideál. Žádná zbytečná vata, netahaj tam tolik zbytečný vztahový kraviny (ještě aby jo, když jim imrvére někdo vyhrožuje válkou, ovládá je počítač nebo se jim rozpadá planeta pod nohama). Asi nejlepší CW seriál.

2.2.2018 | 15:32:01
petra_sumpichova

#5 Extreme: Naprosto souhlasím, celkově moc nechápu, čím všechny tak Lexa zaujala. Přišlo mi, že pro Clark dělala maximum a ani si nepamatuju, že by ji nějak velkolepě oplakala. Každopádně Lincolna jsem měla velmi ráda, jeho charakter byl výjimečný a byla ho velká škoda, ale zase jeho smrt napomohla k obrovskému vývoji postavy Octavii, která je u mě nadále na první příčce postav.

#14 Inčučuna
2.2.2018 | 20:53:50
Inčučuna

#13 petra_sumpichova: No neviem, pokial si pamätám 3.sériu, tak Clarke bola z jej smrti dosť zdrvená a hodne plakala, jej obrázok ktorý nakreslila mala tuším aj v tom novom bunkri.Smrť Lexy ju zatial rozhodila viac ako Finnova smrť. Lexina postava bola pre mna dobrá že vdaka pôsobeniu Clark bola jediná trochu poludštená pozemštanka medzi tou bandou zabijakov.

2.2.2018 | 21:12:19
Mundsterla

Tak a teď rozvířím vody. Dle mého je zbytečné vracet se k Lexe. Prostě byla a už není a postavy měly na právi plno jiných věcí, než řešit její smrt a mě osobně nechybí. A teď nechám pracovat fantazii. Dle mého Na konci si Bellamy s Clark konečně řeknou, že to není jen přátelství , ale určitý druh chemii a skočí na to. Zároveň Clark zabijí, protože teď už tam není ta výrazná osoba. Neustále se snažila propojit dva světy a teď nebude mít koho propojovat ( měli 6 let na to aby se v bunkru propojili) a tak je postradatelná. Na druhou stranu její smrt by pak odstartovala pomstu Bellamiho, který by povraždil všechny, kteří by měli smrt Clark na triku a dle obrázku Jassona, se k další válce schyluje. a to by bylo téma pro další řadu, Na konci 6 té řady by zabily i Bellamiho zrádci Zemšťanů, kteří brojí proti „O“. a tím pádem by „O“ smazala ze světa úplně všechny a nakonec spáchala sebevraždu, protože bez bratra a sama už jí nebavilo žít, ale udělala to špatně a zachrání jí v poslední řadě 8. posádka z výsadkové lodi tentokrát ne z měsíce , ale z Marsu a ona jim bude vyprávět, co se tu stalo. A tak začne nová éra lidí z Marsu, kteří mají kolonizaci pustin v malíku. :-D To je divočina, co?

#16 niektotu
5.2.2018 | 13:19:59
niektotu

#15 Mundsterla: hahaha, pobavilo:-)))) Ale takú odvahu nemajú ani autori, aby zabili oboch hlavných hrdinov. Ja som videla niekde príspevok že Jason Rothenberg mal veľké stretnutie s Clarke a tej predstaviteľke z lode (meno si nepomeniem), takže tipujem že to bude nový pár, Bell bude s Echom alebo Raven, Octavia bude krve-žíznivá potvora, takže ju záver tejto série neprežije. K tomu zopár bojov o vládu a séria je napísaná. Nahnuté to má vážne O, Raven, Monty a Abby.

7.2.2018 | 18:56:40
Mundsterla

Ježiši, jen to ne!! No , je jasné, že si Bell nebude mastit brko ve vesmíru sám a čekat 6 let až zjistí jestli je Clark na živu nebo ne, ale tím se můžeme dostat k zápletce, že skončí s Echo a pak když zjistí, že Clark je ready, tak Echo pustí k vodě a víme jaká Echo je krvelačná potvora. Povede zase Azgedu proti Octavii a to by mohla být taky dobrá zápletka. Tři strany proti sobě. Ta dááááá…z fleku bych mohla vymýšlet scénáře…Popravovala bych to jak na běžícím páse.....a to by byla prča…to by byla sledovanost..... Fanoušek by si nebyl jist nikým a ničím! Když to tak pročítám začíná to připomínat červenou knihovnu.....a že červená asi poteče :-D.

#18 Inčučuna
8.2.2018 | 12:55:42
Inčučuna

#17 Mundsterla: Celkom dobré, len za chvíľu by z hlavných hrdinov nikto nezostal a bolo by po sledovanosti:-)))Aj tak sú fanúšikovia po každej smrti zdrvení. Bellamy si myslí aj s ostatnými že je Clarke mŕtva, takže na nič nečaká a určite niektorú zo svojej posádky trtká, možno ich aj strieda. Má to byť celkovo šok, kedže charaktery sa mali za 6 rokov pomeniť,možno je Murphy teraz ten dobrý a Monty zabijak.:-)))Jž by sa mohli zbaviť konečne Jahu a Kanea.Typujem že sa rozdelia do skupiniek spolu s väznami z lode, a potom sa začnú mydliť aj s ludmi z bunkra,ktorých Raven dostane na povrch. Madi má byť spolu s Clarke mimoriadne drsné a odolné decko,určite tiež niekoho zabije. Čo sa za mladi od velitelky smrti naučila, využije v praxi:-))

8.2.2018 | 19:21:29
Mundsterla

čím déle hlavní postava zůstává, tím více po její smrti fanoušci brečí…Takže, když by se tam moji hrdinové moc neohřály, fanoušci by se těšily, kdo pojde jako další:-D. Co se týká ostatního tebou napsáno, viz můj koment u nového článku. Každopádně mě spíše začaly zajímat jiné věci a to hlavně ve dvě ráno a na záchodovém prkénku. PS: Bell to na začátku střídal, nezapomeň. Byly doby, kdy měl ve stanu i dvě na ráz. Třeba tam nahoře otrtkal kde jakou rouru, ale Clark je jen jedna…:-D, No, abych se dostala k té zásadní věci. Jako každé přelomové věci, které se objevují brzy ráno ( například ve 2. když se vzbudím a nemohu usnout), nebo na záchodovém prkénku ( ideálně kombinace vstanu na WC a pak nemohu usnout) , se i dnes v noci mi poštěstilo a já zplodila další ze svých super nápadů a teorií ( wc je ideální místo na spouštění průlomových teorií, faktů a historických objevů : Např. v 16letech , při ukrutném břichabolu mě na něm napadla průlomová teorie velkého třesku. A až teď o mnoho a mnoho světelných let později jsem zjistila, že když moje máma jde na záchod, sedí tam hodinu, a pokaždé, když vyleze, je chytřejší a chytřejší…:-/ asi to mám po ní). Mě by spíše zajímalo, jak se rozmnožují zemšťané. Bylo nám slíbeno, že se ve 3. řadě o nich dozvíme více, ale neviděla jsem tam žádnou těhotnou a dětí po málu ( krom případu, kdy Jaha přistál na poušti, Finn popravil sedláky a Lexa učila hrstku dětí, kteří se pak povraždí při konkláve). Zřejmě se rozmnožují plivnutím. Kam plivnou, tam vyroste dítě a nebo je radiace sterilizovala? A z toho vyplývá další otázka. Co menstruace? Vypadá to, že ženský jsou tam v jednom kuse nasraný. Buď jim radiace vzala schopnost menstruovat a tím ušetří výdaje za vložky a tampóny a v lese je neuloví žádná divá zvěř a nebo jak to je? A co teprve na Arše. toho odpadového materiálu. To museli sedět na pokoji, aby nedělaly bordel jinde a až to skončilo tak co? Co hygiena? Vždyť s vodou šetřili a měli jí na příděl. Jak se myli? Nedivím se, že po nich zemšťané šli, Vždyť museli smrdět na míle daleko. Kdo by chtěl takové sousedy! No, asi bych měla jít spát.

#20 niektotu
9.2.2018 | 5:59:45
niektotu

#19 Mundsterla: Jáj, tak to máš vážne problémy o 2. ráno:-) Ale áno, je to scifi. Ak by sme mali byť realitsi, tak ženské veliteľky neexistujú, keď som videla krehkú Lexu a Clarke s tým bodyguardom v stane, bolo to na smiech, stačilo aby im dal facku a boli by odrovnané. Detto deti, po 6. rokoch v rakete a kryte bez ochrany by mali mať všetky ženy min. jedno dieťa. O radiácii ani nehovorím, po 6. rokoch by Zem obývateľná nebola. No uvidíme s čím autori prídu, snáď sa pobavíme. Za mňa: bezohľadný boj o moc a vyzabíjať to tam, preriediť aj hlavných hrdinov. Obetovala by som aj Madi. Nech je to nečakané a nech nik nie je v bezpečí. To by bola sledovanosť.

9.2.2018 | 11:08:53
Mundsterla

a co jsem říkala? Pobít to tam postupně všechno. Prostě ať chceme nebo ne, apokalypsu přežijí jen bakterie a z nich jednou časem bude jiná vyspělá rasa…

9.2.2018 | 12:33:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S07E16: The Last War

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Kattharinna, @Jirkem, @mia28
 

Epizodu nezapomeňte ohodnotit v jejím profilu. Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Aktualizace postav

Během sedmé řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Novinky

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Konec se nevyhnutelně blíží. Ještě předtím než se podíváme na finální epizodu, pojďme se podívat na deset nejzajímavějších věcí o seriálu The 100, které jste možná do jeho konce netušili. A správný fanoušek by přeci o svém oblíbeném seriálu měl vědět co nejvíce. Zvlášť před jeho koncem.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama