The 100 Bill Cadogan

Bill Cadogan

Bill Cadogan

Zakladatel Druhého úsvitu, který se se svými věrnými ukryje v atmovém bunkru poté, co umělá inteligence A.L.I.E. odpálí nukleární bomby. Cadogan taktéž vlastní kámen Anomálie, který mu dovolí cestovat mezi světy.

Sezóny 2
2017 - 2020

Pravým jménem William Cadogan je zakladatelem a představitelem hnutí Druhého úsvitu během nukleární války v roce 2052. Zhruba o pár let zpátky dokázal najít kámen Anomálie, který mu změnil život. Přes něj zjistil, že lze cestovat vesmírem a navštěvovat cizí planety, ale nedokázal rozluštit záhadné symboly na kameni.

Když A.L.I.E. odpálí jaderné bomby a zničí polovinu světa, Cadogan se se svou rodinu a svými věrnými ukryje v atomovém bunkru, který vybudoval. Mezitím stále hledá klíč k nalezení cestování mezi světy. Dva roky po výbuchu ovšem se na Zem z vesmírné družice Polaris vrátí Becca Franco, která má pro Cadogana a ostatní opět řešení, aby mohli žít na zemském povrchu a zároveň nebyli zabiti radiací.


Dokázala vytvořit tzv. temnou krev, která má jedinečné účinky proti radiačnímu záření. Becca taktéž rozluští kód na kamenu Anomálie. Cadoganovi se přítomnost Beccy příliš nezamlouvá, chce temnou krev sám pro sebe, stejně tak kámen Anomálie. Proto se rozhodne Beccu upálit zaživa. Ta ovšem předá své dědictví v podobě Plamene Callie, která následně bude Plamen střežit a stane se z ní jedna z prvních Zemšťanů. Cadogan odcestuje na planetu Bardo, kde bude vést své Stoupence, kteří ho budou mít za svého Pastýře.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

zaporak

18.7.2020 | 12:06:27
tom99

Oceňuji, že tvůrci s naprosto nenápadné postavy ve čtvrté řadě udělali postavu, která něco znamená a je možná klíčová pro samotné finále. Uvidíme, jak obstojí jako záporák.

webmaster, grafik
17.7.2020 | 19:38:07

Stav titulků

Epizoda S07E10: A Little Sacrifice

cz0%
Odhadované dokončení včera 22:00


Překlad: @Kattharinna, @Jirkem, @mia28
 

Epizodu nezapomeňte ohodnotit v jejím profilu. Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Nadcházející epizoda

7×11 – Etherea

Kde je sakra Bellamy Blake?

Premiéra: 13.8.2020

Reklama

Aktualizace postav

Během sedmé řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Novinky

Přehled časových linií, jak Octavia a Hope cestovaly časem

Přehled časových linií, jak Octavia a Hope cestovaly časem

Taky máte trochu zmatek v cestování časem v seriálu The 100? To my také, nic si z toho nedělejte. Nyní vám ale přinášíme článek, ve kterém hezky shrneme všechny časové linie, aby byl ve všem pořádek. Článek budeme průběžně aktualizovat o nové poznatky.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců