The 100
90/100 - 815×

The 100

Post apokalyptický scifi seriál stanice The CW. Lidstvo bylo zničeno nukleární válkou, která vyhubila téměř vše živé na planetě. Nyní skoro po sto letech je vyslána expedice čítající stovku mladistvých delikventů, aby zjistili jestli je Země znovu obyvatelná.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Bob Morley (Bellamy Blake), Eliza Taylor (Clarke Griffin), Thomas McDonell (Finn Collins), Devon Bostick (Jasper Jordan), Richard Harmon (John Murphy), Christopher Larkin (Monty Green), Marie Avgeropoulos (Octavia Blake), Lindsey Morgan (Raven Reyes), Eli Goree (Wells Jaha), Paige Turco (Abby Griffin), Isaiah Washington (Thelonius Jaha), Henry Ian Cusick (Marcus Kane), Dichen Lachman (Anya), Adina Porter (Indra), Alycia Debnam-Carey (Lexa)

Clarke Griffin

Clarke Griffin

Clarke Griffin je hlavní postavou seriálu. Hraje jí herečka Eliza Taylor a objevuje se v seriálu od začátku. Je společně s Bellamym hlavním vůdcem stovky, která byla vysláná na Zem.

Sezóny 6
2014 - 2020

Byla zatčena a poslána do vězení pro mladistvé za zradu. Od začátku si myslela, že tím, kdo nechal zabít jejího otce, je syn Kancléře – Wells Jaha, ale krátce předtím, než Wells zemřel, se dozvěděla pravdu, že jí udala vlastní matka Abby. Toto dozvědění pravdy navždy změnilo vztah s její matkou, když Abby přistála na Zemi.

Na Zemi často čelí odporu a různým výzvám jako například – dostat se na Mount Weather, zachránit Jasperův život, pravdu o smrti svého otce, problémy za zdmi kempu a začíná se smiřovat s tím, jakým člověkem se stala. Po smrti Wellse a Charlotte se stala hlavním vůdcem celé skupiny, což začal akceptovat i Bellamy.


S ohledem na její vedení je nucena udělat rozhodnutí, která by nikdy předtím neudělala. Nakonec se z Clarke a Bellamyho stal nečekaně dobrý tým. Po ohnivém souboji se Zemšťany u výsadkové lodi dojde k události, po které se Clarke ocitne na Mount Weather, kde je vězněna tajemnými lidmi. Clarke se přesto dokáže vzchopit z vězení unést a pomoci i zbytku Stovky dostat se ven.

Hlášky

  • Potřebuju tě. Všichni tě potřebujeme.
  • Nemůžeme tu žít „Jakkoliv sakra chceme“! Potřebujeme pravidla!
  • No, jestli k nám necítil nenávist předtím, tak teď už určitě jo!
  • Pomsta není spravedlnost!
  • Nejsme tu sami!

(Clarke v průběhu tří sezón. Foto: CW)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Inčučuna

Toto fan video uplne vystihuje Clarke, hlavne tá piesen od The Who: https://www.youtube.com/watch?…

10.12.2017 | 16:52:49
anwiel

Pravda, občasně bych jí nejraději zaškrtila, ale neskutečně se mi líbí, jak je její charakter vykreslený. Jsou věci, za které jí člověk obdivuje a jsou věci, za které by jí člověk vymazal z povrchu zemského.

29.11.2017 | 13:42:50
BritcheN

Clarke and Lexa forever !

23.11.2017 | 15:04:12
eliz.proy

Clarke je super..dělá všechno proto aby zachránila její lidi i když jsou to občas těžká rozhodnutí, jak ji naučila Lexa. A i když občas bere věci moc vážně ale lepší než aby dopadla jako Jesper..

30.9.2017 | 10:40:24
fatalzzKaty

Nevim co proti ní všichni máte. :D Občas je otravná, ale myslí to dobře. Snaží se dělat správný rozhodnutí, ale občas jí to nejde. Má můj respekt. Ve 4. sérii byla nejlepší. Málem jsem brečela uplně na konci jak volala Bellovi. Bylo to hrozně smutný

4.9.2017 | 17:25:50
LennoxLewi

Wanheda velitka smrti a dobra žiačka Lexi od ktorej sa naucila ze pre zachranu svojhu ludu musi byt nekompromisna a nebat sa primat radykalne rozhodnutia..

29.8.2017 | 18:50:37
DomcoGames

Top postava lepšia tam nebola stútom herečkum by som sa chcel stretnut lepšiu už nepoznám .

23.8.2017 | 17:45:03
Lišče

Taková škoda, že neumřela :(

17.6.2017 | 14:28:50
Luwinka

Dávám 80%..někdy mi leze neuvěřitelně na nervy, ale vývoj její postavy mě celkem baví..

5.6.2017 | 21:40:59
D.S.A.

Ze začátku super postava ted hrůza,jde to s ní z kopce.

3.6.2017 | 22:32:23

Stav titulků

Epizoda S07E16: The Last War

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Kattharinna, @Jirkem, @mia28
 

Epizodu nezapomeňte ohodnotit v jejím profilu. Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Aktualizace postav

Během sedmé řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Novinky

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Konec se nevyhnutelně blíží. Ještě předtím než se podíváme na finální epizodu, pojďme se podívat na deset nejzajímavějších věcí o seriálu The 100, které jste možná do jeho konce netušili. A správný fanoušek by přeci o svém oblíbeném seriálu měl vědět co nejvíce. Zvlášť před jeho koncem.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama