The 100
90/100 - 807×

The 100

Post apokalyptický scifi seriál stanice The CW. Lidstvo bylo zničeno nukleární válkou, která vyhubila téměř vše živé na planetě. Nyní skoro po sto letech je vyslána expedice čítající stovku mladistvých delikventů, aby zjistili jestli je Země znovu obyvatelná.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Bob Morley (Bellamy Blake), Eliza Taylor (Clarke Griffin), Thomas McDonell (Finn Collins), Devon Bostick (Jasper Jordan), Richard Harmon (John Murphy), Christopher Larkin (Monty Green), Marie Avgeropoulos (Octavia Blake), Lindsey Morgan (Raven Reyes), Eli Goree (Wells Jaha), Paige Turco (Abby Griffin), Isaiah Washington (Thelonius Jaha), Henry Ian Cusick (Marcus Kane), Dichen Lachman (Anya), Adina Porter (Indra), Alycia Debnam-Carey (Lexa)

Gabriel / Xavier

Gabriel / Xavier

Xavier je jeden z Dětí Gabriela, kteří již delší dobu válčí se Sanctem. Jsou zásadně proti jejich nelidským metodám, kdy přivádí Starší k životu, zatímco hostitelé s temnou krví trpí. To Xavier a Děti Gabriela chtějí zastavit.

Sezóny 1
2019 - 2019

Xavier je členem sekty Dětí Gabriela. Jedná se o seskupení, které žije v lesích, které usiluje o smrt Starších, především jejich vůdce Russella Lightbourna a jeho ženy Simone. Xavier a všichni Děti Gabriela moc dobře vědí, co Starší dělají. Zachovávají si svou nesmrtelnost, přenesou své vědomí do Duše a čekají na narození nových hostitelů s temnou krví.

Ti se dobrovolně obětují, aby do nich mohl vstoupit nějaký Starší, který je aktuálně na pořadníku. To se samozřejmě Xavierovi a Dětem Gabriela nelíbí a chtějí to zastavit. Bohužel ale nejsou tak moc vybavení jako Sanctum. V popředí celé skupiny je také Xavier, který se naučil žít v lese a využívat ho proti svým protivníkům. Takto dokáže porazit své nepřátele, aniž by o tom věděli.


V lese Xavier narazí na Octavii Blake a Charmaine Diyozu, obě ženy zpočátku nejsou moc přátelské. Nakonec ale dokážou s Xavierem uzavřít dočasné příměří, kdy je Xavier chce dovést ke Gabrielovi, který dal celou skupinu dohromady. Charmaine má tajný úkol Gabriela zabít, ale při dlouhé cestě si uvědomí, že lidé ze Sancta nejsou ti, za které se vydávají. Xavier také Octavii zachrání před jistou smrtí.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
akashko12

Zaujímavá postava, ktorá mala dosť nečakanú a smutnú smrť :(.

redaktor
22.7.2021 | 20:45:02
SnowDe

Byl skvělá postava, moc mě mrzelo, že nedostal ke konci víc prostoru, prostě ho jen zabili..

6.10.2020 | 17:14:29
tominotomino

V šesté sérii byl zajímavý, ale v sedmé mě vůbec nebavil a připadal mi tam tak nějak navíc.

webmaster
1.10.2020 | 10:33:03
Jupitero

Nesedí mi ňom ten jeho pacifizmus, príde mi to blbé keď sa o to vkuse snaží a nikdy mu to nevychádza inak celkom fajn postava

5.7.2020 | 19:34:11
SanctumClarke

Super postava! Už mám i nový ship Gabctavie – Gabriel a Octavia :3

20.2.2020 | 23:28:43
Kothy

borec

25.7.2019 | 0:32:18
MiqueEala

Tenhle vypadá slibně :)

22.6.2019 | 0:16:33
tom99

Zpočátku mi byl nesympatický, ale ve finále je docela fajn. Na to, kolikrát ho už Octavia podrazila. Dětem Gabriela by mohlo být věnováno více času :-)

webmaster, grafik
18.6.2019 | 12:06:17

Stav titulků

Epizoda S07E16: The Last War

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Kattharinna, @Jirkem, @mia28
 

Epizodu nezapomeňte ohodnotit v jejím profilu. Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Aktualizace postav

Během sedmé řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Novinky

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Konec se nevyhnutelně blíží. Ještě předtím než se podíváme na finální epizodu, pojďme se podívat na deset nejzajímavějších věcí o seriálu The 100, které jste možná do jeho konce netušili. A správný fanoušek by přeci o svém oblíbeném seriálu měl vědět co nejvíce. Zvlášť před jeho koncem.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama