The 100 Jordan Green

Jordan Green

Jordan Green

Ten, který se narodil ve vesmíru Montymu Greenovi a Harper McIntyre, kteří zároveň hledali novou planetu, kde by mohli založit nový život. Monty svěřil svého syna Clarke, která na něj má dohlížet.

Sezóny 2
2018 - 2019

Jordan Green je synem Montyho Greena a Harper McIntyre. Jordan se narodil na palubě lodi Eligius IV v roce 2158. Monty a Harper vychovali svého syna nejlépe, jak jen mohli. S nimi vyrůstal do věku 26 let, kdy ho jeho otec Monty naučil vše, co potřeboval. Poté ho jeho rodiče uvedli do kryospánku, kde zanechali Jordanovi přesné instrukce po jeho probuzení.

Následně, co byl Jordan probuzen, zjistil, že uběhlo 125 let a jeho rodiče už jsou dávno po smrti. Mezitím se jim ale podařilo nastavit kurz k nové, obyvatelné planetě, kterou dokázali ve vesmíru najít. Jordan následně probudil Clarke Griffin a Bellamyho Blakea. Společně probudili dalších pár svých přátel, se kterými se vydali na obyvatelný měsíc, kde ovšem zjistili, že místní prostředí je zcela jiné, než na co byli zvyklí na Zemi.


Jordan vyrazí s Clarke a Bellamym do Sancta, vesnice, kterou vede Russell Lightbourne. Ten je zpočátku neuvítá dobře právě kvůli Jordanovi. Ten nedopatřením řekne, jakých hříchů se dopustila Clarke a Octavia Blake na Zemi. Následně ale Russell změní názor, když Clarke zachrání jednoho z nich, navíc také zjistí, že má temnou krev, kterou on sám považuje za královskou. Jordan najde zalíbení v Delilah, jedné z místních.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Tralery

V epizodách, ve kterých se neobjevuje, si ani nevšimneme, že vlastně chybí. To proto, že se zaměřujeme na naše stálé postavy, které známe už léta, a ne na někoho, kdo sem byl nastrčen jako „homage“ pro Montyho a Jaspera, a jehož dějová linka o lásce nás vedle stupňuícího konfliktu v Sanctum vůbec nezajímá. O to absurdněji na mě působí to, že se z Jordana okamžitě stává hlavní postava, zatímco např. Emori / Indra vystupují pouze jako vedlejší postavy, ačkoliv je známe již od 2. řady. Jordan a jeho příběh o pubertálním a hormonálním zaláskování by fungoval mnohem lépe, jednalo–li by se o vedlejší postavu, navíc je všem jasné, že (Montyho a Jasperova homage) určitě nezemře, což jeho nezáživný výskyt o to víc umocňuje.

14.8.2019 | 12:31:51
baraeliasova

Jordan je prostě nejlepší. Montyho a Harper jsem měla hrozně ráda a chybí mi, ale aspoň je tam Jordan. Doufám, že se mu nic nestane.

30.7.2019 | 12:54:45
Kothy

typek

25.7.2019 | 0:32:00
tom99

Je mi zatím víc sympatičtější než Monty. Je to možná i tím hercem :-)

webmaster, grafik
19.5.2019 | 0:04:53

Stav titulků

Epizoda S06E13: The Blood of Sanctum

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Kattharinna, @Jirkem, @mia28
 

Epizodu nezapomeňte ohodnotit v jejím profilu. Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Aktualizace postav

Během šesté řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Novinky

Seriál The 100 nečekaně končí a ikonicky se rozloučí stým dílem

Seriál The 100 nečekaně končí a ikonicky se rozloučí stým dílem

Tvůrci The 100 na Twitteru právě oznámili, že sedmá série bude poslední a měla by mít 16 dílů. Rozloučí se s námi tedy stým dílem v pořadí. O možném konci se hovořilo už dříve, když byl seriál prodloužen pro další sérii ještě před premiérou.

Reklama

Nadcházející epizoda

6×13 – The Blood of Sanctum

Sanctum se stává bitevním polem mezi zbožnými a nevěřícími. Tajemství anomálie se prohlubuje.

Premiéra: 6.8.2019

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců