The 100 Jordan Green

Jordan Green

Jordan Green

Ten, který se narodil ve vesmíru Montymu Greenovi a Harper McIntyre, kteří zároveň hledali novou planetu, kde by mohli založit nový život. Monty svěřil svého syna Clarke, která na něj má dohlížet.

Sezóny 2
2018 - 2020

Jordan Green je synem Montyho Greena a Harper McIntyre. Jordan se narodil na palubě lodi Eligius IV v roce 2158. Monty a Harper vychovali svého syna nejlépe, jak jen mohli. S nimi vyrůstal do věku 26 let, kdy ho jeho otec Monty naučil vše, co potřeboval. Poté ho jeho rodiče uvedli do kryospánku, kde zanechali Jordanovi přesné instrukce po jeho probuzení.

Následně, co byl Jordan probuzen, zjistil, že uběhlo 125 let a jeho rodiče už jsou dávno po smrti. Mezitím se jim ale podařilo nastavit kurz k nové, obyvatelné planetě, kterou dokázali ve vesmíru najít. Jordan následně probudil Clarke Griffin a Bellamyho Blakea. Společně probudili dalších pár svých přátel, se kterými se vydali na obyvatelný měsíc, kde ovšem zjistili, že místní prostředí je zcela jiné, než na co byli zvyklí na Zemi.


Jordan vyrazí s Clarke a Bellamym do Sancta, vesnice, kterou vede Russell Lightbourne. Ten je zpočátku neuvítá dobře právě kvůli Jordanovi. Ten nedopatřením řekne, jakých hříchů se dopustila Clarke a Octavia Blake na Zemi. Následně ale Russell změní názor, když Clarke zachrání jednoho z nich, navíc také zjistí, že má temnou krev, kterou on sám považuje za královskou. Jordan najde zalíbení v Delilah, jedné z místních.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Zdenda0022

Malý prostor na place ,nevýrazný určitě je to schválně ale do děje nijak moc nezasahuje takže zatím nejnižší hodnocení uvidíme co se stane v dalších dílech ale nepředpokládám ,že by to byl nějaký větší posun jako třeba s Echo

7.6.2020 | 16:54:21
SanctumClarke

Když se poprvé objevil Jordan, měla jsem slzy na krajíčku, kvůli stesku po Montym a Harper. Ale s časem, mi přišel příliš slabý pro okolní svět. Upřímně se mi nelíbila jak jeho povaha, tak i zápletka, která stínila důležitější témata. Přesto bylo i pár krásných momentů, kterými mi připomněl své rodiče.

20.2.2020 | 23:25:00
Tralery

V epizodách, ve kterých se neobjevuje, si ani nevšimneme, že vlastně chybí. To proto, že se zaměřujeme na naše stálé postavy, které známe už léta, a ne na někoho, kdo sem byl nastrčen jako „homage“ pro Montyho a Jaspera, a jehož dějová linka o lásce nás vedle stupňuícího konfliktu v Sanctum vůbec nezajímá. O to absurdněji na mě působí to, že se z Jordana okamžitě stává hlavní postava, zatímco např. Emori / Indra vystupují pouze jako vedlejší postavy, ačkoliv je známe již od 2. řady. Jordan a jeho příběh o pubertálním a hormonálním zaláskování by fungoval mnohem lépe, jednalo–li by se o vedlejší postavu, navíc je všem jasné, že (Montyho a Jasperova homage) určitě nezemře, což jeho nezáživný výskyt o to víc umocňuje.

14.8.2019 | 12:31:51
baraeliasova

Jordan je prostě nejlepší. Montyho a Harper jsem měla hrozně ráda a chybí mi, ale aspoň je tam Jordan. Doufám, že se mu nic nestane.

30.7.2019 | 12:54:45
Kothy

typek

25.7.2019 | 0:32:00
tom99

Je mi zatím víc sympatičtější než Monty. Je to možná i tím hercem :-)

webmaster, grafik
19.5.2019 | 0:04:53

Stav titulků

Epizoda S07E07: The Queen's Gambit

cz0%
Odhadované dokončení dnes 20:00


Překlad: @Kattharinna, @Jirkem, @mia28
 

Epizodu nezapomeňte ohodnotit v jejím profilu. Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Nadcházející epizoda

7×08 – Anaconda

Clarke stojí před novým protivníkem. Překvapivé spojení nás zavede zpět do minulosti a jaderné apokalypsy, která zničila Zemi.

Premiéra: 9.7.2020

Reklama

Aktualizace postav

Během šesté řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Novinky

Přehled časových linií, jak Octavia a Hope cestovaly časem

Přehled časových linií, jak Octavia a Hope cestovaly časem

Taky máte trochu zmatek v cestování časem v seriálu The 100? To my také, nic si z toho nedělejte. Nyní vám ale přinášíme článek, ve kterém hezky shrneme všechny časové linie, aby byl ve všem pořádek. Článek budeme průběžně aktualizovat o nové poznatky.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců