The 100 Josephine Lightbourne

Josephine Lightbourne

Josephine Lightbourne

Jedna ze Starších, která byla zabita svým vlastním otcem po účinku rudého slunce na měsíci Alpha. Ten ale našel způsob, jak Josephine přivést opět mezi živé. Aktuálně Josephine již vystřídala osm různých hostitelů.

Sezóny 1
2019 - 2019

Josephine Lightbourne je dcerou Russella a Simone Lightbourneových. Josephine si vždycky tak nějak myslela, že je lepší než ostatní, její nápadník Dave jí to ostatně řekl a jelikož byl do ní zamilovaný, sám se před ní zabil před zraky ostatních lidí v bistru v roce 2043. Josephine tak byla nucena odletět v tom samém roce s výpravou Eligius III, která měla za úkol objevovat nové světy.

Aby ale mohla výprava přežít úroveň silné radiace na měsíci Alpha, tak Josephine a dalším pár vyvoleným byla implantována do těla temná krev. Nakonec ale na měsíci mohli přežít i ostatní lidé s normální krví. Během 21. dne na měsíci výprava podlehla účinkům rudého slunce. Josephine následně byla nechtěně zabita svým otcem, který si to vyčítal, a celých 25 let se pokoušel najít způsob, jak svou dceru opět oživit.


To se mu nakonec podařilo s jejím bývalým přítelem Gabrielem Santiagem. Ten totiž vymyslel, jak její mysl uchovat do Plamene, která se následně implementuje do těla temnokrevných. Josephine měla již osm těl, tím posledním je Clarke Griffin. Ta s ní ovšem svádí velice nepěkný souboj v její mysli. Josephine je ale zákeřná a krutá. Nebojí se Clarke natrvalo odstranit, ať to stojí, co to stojí.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SanctumClarke

Tak ta byla skvěla! Prostě padouch jak má být – sobecký, vtipný, bez morálních zásad (trochu jako John Murphy :D – srr vtip John je bezva)

20.2.2020 | 23:32:30
Kothy

zaporacka

25.7.2019 | 0:32:26
mar.st

Super záporačka

Eliza Taylor dobře přešla od Clarke na Josephine, věřím jí to :D

redaktor
2.7.2019 | 22:47:16
MiqueEala

Tohle je zklamání facepalmsmajlik. Ač se mi líbí, že tam dali na první pohled tak sympatického psychopata, je dost omezená a slabá.

22.6.2019 | 0:18:03
tom99

Jako záporák super. A je sexy, škoda, že nevídáme neustále její první formu :-)

webmaster, grafik
21.6.2019 | 15:47:28

Stav titulků

Epizoda S06E13: The Blood of Sanctum

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Kattharinna, @Jirkem, @mia28
 

Epizodu nezapomeňte ohodnotit v jejím profilu. Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Aktualizace postav

Během šesté řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Novinky

Seriál The 100 nečekaně končí a ikonicky se rozloučí stým dílem

Seriál The 100 nečekaně končí a ikonicky se rozloučí stým dílem

Tvůrci The 100 na Twitteru právě oznámili, že sedmá série bude poslední a měla by mít 16 dílů. Rozloučí se s námi tedy stým dílem v pořadí. O možném konci se hovořilo už dříve, když byl seriál prodloužen pro další sérii ještě před premiérou.

Reklama

Nadcházející epizoda

6×13 – The Blood of Sanctum

Sanctum se stává bitevním polem mezi zbožnými a nevěřícími. Tajemství anomálie se prohlubuje.

Premiéra: 6.8.2019

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců