The 100 Xavier

Xavier

Xavier

Xavier je jeden z Dětí Gabriela, kteří již delší dobu válčí se Sanctem. Jsou zásadně proti jejich nelidským metodám, kdy přivádí Starší k životu, zatímco hostitelé s temnou krví trpí. To Xavier a Děti Gabriela chtějí zastavit.

Sezóny 1
2019 - 2019

Xavier je členem sekty Dětí Gabriela. Jedná se o seskupení, které žije v lesích, které usiluje o smrt Starších, především jejich vůdce Russella Lightbourna a jeho ženy Simone. Xavier a všichni Děti Gabriela moc dobře vědí, co Starší dělají. Zachovávají si svou nesmrtelnost, přenesou své vědomí do Duše a čekají na narození nových hostitelů s temnou krví.

Ti se dobrovolně obětují, aby do nich mohl vstoupit nějaký Starší, který je aktuálně na pořadníku. To se samozřejmě Xavierovi a Dětem Gabriela nelíbí a chtějí to zastavit. Bohužel ale nejsou tak moc vybavení jako Sanctum. V popředí celé skupiny je také Xavier, který se naučil žít v lese a využívat ho proti svým protivníkům. Takto dokáže porazit své nepřátele, aniž by o tom věděli.


V lese Xavier narazí na Octavii Blake a Charmaine Diyozu, obě ženy zpočátku nejsou moc přátelské. Nakonec ale dokážou s Xavierem uzavřít dočasné příměří, kdy je Xavier chce dovést ke Gabrielovi, který dal celou skupinu dohromady. Charmaine má tajný úkol Gabriela zabít, ale při dlouhé cestě si uvědomí, že lidé ze Sancta nejsou ti, za které se vydávají. Xavier také Octavii zachrání před jistou smrtí.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SanctumClarke

Super postava! Už mám i nový ship Gabctavie – Gabriel a Octavia :3

20.2.2020 | 23:28:43
Kothy

borec

25.7.2019 | 0:32:18
MiqueEala

Tenhle vypadá slibně :)

22.6.2019 | 0:16:33
tom99

Zpočátku mi byl nesympatický, ale ve finále je docela fajn. Na to, kolikrát ho už Octavia podrazila. Dětem Gabriela by mohlo být věnováno více času :-)

webmaster, grafik
18.6.2019 | 12:06:17

Stav titulků

Epizoda S07E07: The Queen's Gambit

cz0%
Odhadované dokončení dnes 20:00


Překlad: @Kattharinna, @Jirkem, @mia28
 

Epizodu nezapomeňte ohodnotit v jejím profilu. Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Nadcházející epizoda

7×08 – Anaconda

Clarke stojí před novým protivníkem. Překvapivé spojení nás zavede zpět do minulosti a jaderné apokalypsy, která zničila Zemi.

Premiéra: 9.7.2020

Reklama

Aktualizace postav

Během šesté řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Novinky

Přehled časových linií, jak Octavia a Hope cestovaly časem

Přehled časových linií, jak Octavia a Hope cestovaly časem

Taky máte trochu zmatek v cestování časem v seriálu The 100? To my také, nic si z toho nedělejte. Nyní vám ale přinášíme článek, ve kterém hezky shrneme všechny časové linie, aby byl ve všem pořádek. Článek budeme průběžně aktualizovat o nové poznatky.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců