The 100 Xavier

Xavier

Xavier

Xavier je jeden z Dětí Gabriela, kteří již delší dobu válčí se Sanctem. Jsou zásadně proti jejich nelidským metodám, kdy přivádí Starší k životu, zatímco hostitelé s temnou krví trpí. To Xavier a Děti Gabriela chtějí zastavit.

Sezóny 1
2019 - 2019

Xavier je členem sekty Dětí Gabriela. Jedná se o seskupení, které žije v lesích, které usiluje o smrt Starších, především jejich vůdce Russella Lightbourna a jeho ženy Simone. Xavier a všichni Děti Gabriela moc dobře vědí, co Starší dělají. Zachovávají si svou nesmrtelnost, přenesou své vědomí do Duše a čekají na narození nových hostitelů s temnou krví.

Ti se dobrovolně obětují, aby do nich mohl vstoupit nějaký Starší, který je aktuálně na pořadníku. To se samozřejmě Xavierovi a Dětem Gabriela nelíbí a chtějí to zastavit. Bohužel ale nejsou tak moc vybavení jako Sanctum. V popředí celé skupiny je také Xavier, který se naučil žít v lese a využívat ho proti svým protivníkům. Takto dokáže porazit své nepřátele, aniž by o tom věděli.


V lese Xavier narazí na Octavii Blake a Charmaine Diyozu, obě ženy zpočátku nejsou moc přátelské. Nakonec ale dokážou s Xavierem uzavřít dočasné příměří, kdy je Xavier chce dovést ke Gabrielovi, který dal celou skupinu dohromady. Charmaine má tajný úkol Gabriela zabít, ale při dlouhé cestě si uvědomí, že lidé ze Sancta nejsou ti, za které se vydávají. Xavier také Octavii zachrání před jistou smrtí.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

borec

25.7.2019 | 0:32:18
MiqueEala

Tenhle vypadá slibně :)

22.6.2019 | 0:16:33
tom99

Zpočátku mi byl nesympatický, ale ve finále je docela fajn. Na to, kolikrát ho už Octavia podrazila. Dětem Gabriela by mohlo být věnováno více času :-)

webmaster, grafik
18.6.2019 | 12:06:17

Stav titulků

Epizoda S06E13: The Blood of Sanctum

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Kattharinna, @Jirkem, @mia28
 

Epizodu nezapomeňte ohodnotit v jejím profilu. Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Aktualizace postav

Během šesté řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Novinky

Seriál The 100 nečekaně končí a ikonicky se rozloučí stým dílem

Seriál The 100 nečekaně končí a ikonicky se rozloučí stým dílem

Tvůrci The 100 na Twitteru právě oznámili, že sedmá série bude poslední a měla by mít 16 dílů. Rozloučí se s námi tedy stým dílem v pořadí. O možném konci se hovořilo už dříve, když byl seriál prodloužen pro další sérii ještě před premiérou.

Reklama

Nadcházející epizoda

6×13 – The Blood of Sanctum

Sanctum se stává bitevním polem mezi zbožnými a nevěřícími. Tajemství anomálie se prohlubuje.

Premiéra: 6.8.2019

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců