The Killing (Zločin)
92/100 - 104×

The Killing(Zločin)

Killing spojuje několik příběhů ohledně jedné vraždy. Příběh vyšetřovatelů přidělených k případu, pozůstalých a podezřelých. V příběhu, který je zasazen do Seattlu, se odhaluje místní politika a zapojení politiky do celého případu. Jak příběh plyne, začíná být jasné, že neexistují žádné náhody. Každý má nějaká svá tajemství a i když si všichni myslí, že je po všem, jejich minulost je neustále dohání.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | AMC | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Krimi
hrají
Gregg Henry (Carl Reddick), Bex Taylor-Klaus (Bullet),

S03E05: Scared and Running

S03E05: Scared and Running
cz sk
23.6.2013
1 671 000
44 minut

Nějaký kluk srazí poraněnou dívku, vyleze z auta, aby se podíval, jestli je dívka v pořádku, když však k dívce dojde běží pryč.U jeho auta stojí nějaký chlápek, kdo však nevidíme následně se vydává za dívkou.

Danette se budí a vidí nepřijatý hovor od Kallie, v tu chvíli se vrátí domů Joe, který byl celou noc venku, Danette se ptá, kde byl, ale Joe ji nic neřekne a balí si věci, říká, že jde do práce.

Holder a Linden vyslýchají majitelku motelu a ptají se jí na Joa Millse, ta tvrdí, že ho nezná, ale Linden dojde, že je to její syn. Polcie dobře ví, že se svého syna pokusila varovat a přijdou na to, že Joe je u Danette a tak se k ní vydají na prohlídku.

Poté jsou povoláni k místu, kde chlapec srazil dívku. Linden se vydá do lesa odkud dívka přiběhl a najde červený pytel, ve kterém byly nalezeny dívky v nádrži.

Následně Linden a Holder projíždějí okolí, podaří se jim najít uříznutý prst a to hned pod Beaconem a tak se opět vydají za pastorem Mikem, který jim poradí, ať projdou kliniky, které fungují 24/7. Před Beaconem narazí na Bullet a ta jim říká, že ví, kde by mohla Kallie být.

Zavede je ke Skate parku, kde Holder najde místo, kde poraněná dívka přenocovala, všude je samá krev. Linden a Holder zavolají techniky a jdou si domů odpočinou, později jim volá Bullet, že má tip, kde by mohla Kallie být.

Zavede je na veterina, kde Holder a Linden najdou doktora i s onou poraněnou dívkou, nejedná se však o Kallie.

Danette projíždí město a snaží se dovolat Kallie, ta jí to však nebere. Když Danette přijede domů, je u ní Joe, říká, že si jde dát sprchu a Danette zkouší volat Kallie, v tu samou chvíli začne Joeovi z jeho věcí zvonit mobil, Danette ho vytáhne a vidí, že je to mobil Kallie.

Sewardův spoluvězeň se má sejít s rodinou obětí, které zabil. Čeká, že kvůli tomu a projevení lítosti mu bude pozměněn trest. Za Sewardem přichází nečekaná návštěva – pěstounka Adriana a říká mu, že by ho chtěl Adrian vidět. Seward se zvedá a odchází.

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Men in White

OMG ten koniec :O. Je to tuším ešte tajomnejšie ež KDO ZAVRAŽDIL ROSIE LARSEN. To čakanie je otras najradšej by som to už videl všetko. I

29.6.2013 | 10:34:26
Ftrider

To ne, to jim nevěřím:o)) Ten konec.

28.6.2013 | 19:19:40
Kothy

Prestava to byt sranda…

27.6.2013 | 22:11:39

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S04E06: Eden

cz100%
DOKONČENO

Na titulcích pro čtvrtou řadu se podíleli: @Nameless1, @Zero, @Maty9, @LuAn, @Blasut a @1Bobesh1.

Sedí na verze:
The.Killing.S04E06­.WEBRip.x264-FUM
The Killing S04E06 WEBRip AAC2.0 H.264-Abjex
The.killing.s04e06­.720p.nf.webrip­.x264-finch
The.killing.s04e06­.720p.webrip.x264-w4f

Budeme rádi, když seriál The Killing ohodnotíte.

Reklama

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama