The Killing (Zločin) S03E09: Reckoning

S03E09: Reckoning

S03E09: Reckoning
cz sk
21.7.2013
1 350 000
43 minut

Danette roznáší letáky a když se vrací domů, vidí otevřené dveře. Myslí si je to Kallie, když však přijde domů, najde tam Joa Millse.

Psycholog přišel prověřit Adriana, jestli je schopen výpovědi, Linden očekává, že to bude trvat celý den a oni tak stráví celý den ve škole, pak jí ale někdo zavolá a oni jedou k Danette.

Danette se svěří Linden, že má jeden starý sklad, kam dala Joeovi věci. Linden a Holder se tam vydají, když tam přijdou, najdou tam spacák. Je jim jasné, že se zde ukrýval celou dobu, následně uslyší zvuk a jdou se podívat, co to bylo. Joe přepadne Linden a snaží se jí uškrtit, naštěstí Holder přibíhá včas.

Ke skladu přijíždí další policisté a Reddick najde malou pokladničku s prsteny. Policie má za to, že dopadla sériového vraha, kterého tak dlouho hledali. Linden se podívá do truhly a uvidí tam přívěsek Bullet. V tu chvíli Holder říká do vysílačky, že našli Joeovo auta a je v něm pravděpodobně další oběť. Linden běží na parkoviště a chce Holdera zadržet. Ten však kufr otevře a uvidí tělo Bullet.

Joe je u výslechu, ale nechce mluvit s nikým jiným než s Danette. Danette se ho ptá, co udělal Kallie, ale Joe říká, že nic. Tvrdí, že všem dívkám jen pomáhal, že za ním chodili dobrovolně a prosili ho, aby to vyndal a on to udělal.

Lyric byla na sociálce a říká Twitchovi, že mu oficiálně skončila podmínka, že může jet do L. A. Také jí řekli, že když složí zálohu dostane byt. Twitch však pro Lyric nemá dobré zprávy a oznamuje jí, že Bullet je mrtvá. Twitch se rozhodne, že nikam nepojede a jde složit zálohu za byt. Lyric a Twitch se tak dočkají pořádného bydlení.

Linden si konečně může promluvit s Adrianem. Když se ho zeptá, koho viděl tu noc, kdy byla jeho máma zabita, Adrian označí Joa. Na stanici se však Linden dozví, že v době zabití Trishy Seward byl Joe na Aljašce.

Seward ve vězení ztrácí naději a neustále prosí o možnost zavolat si, chce mluvit s Linden. Také se začíná modlit k bohu. Dozvídá se, že do popravy zbývá již jen 24 hodin. Henderson se dozví, že bude u Sewardovy popravy. Napsal ho tam Becker. V tom zazvoní telefon, volá Beckerova žena a prosí Hendersona, aby přijel. Její syn zastřelil jejího milence.

Holder je na pitevně, když tam přijde Jablonski a říká mu, že včera Bullet včera několikrát volala na stanici a sháněla se po Holderovi. Riddick to zapsal, ale dál už nic nedělal. Holder se naštve a jde k Riddickovi domů, kde ho zbije.

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Kdo vi, kdo to nakonec bude…

28.7.2013 | 23:27:28
Nameless Man

Přesně tak: NO TY VOLE TO MĚ POS…

25.7.2013 | 17:17:11
1Bobesh1

Hmm… A co dál?

admin
23.7.2013 | 18:57:02
Men in White

NO TY VOLE !! Snad toho MIllsa nakoniec predsa len vyvratia :-) Inak táto časť určite zatrasie so všetkými typmi na vraha uživatelov…

22.7.2013 | 20:54:44

The Killing (Zločin)
92/100 - 102×

The Killing(Zločin)

Killing spojuje několik příběhů ohledně jedné vraždy. Příběh vyšetřovatelů přidělených k případu, pozůstalých a podezřelých. V příběhu, který je zasazen do Seattlu, se odhaluje místní politika a zapojení politiky do celého případu. Jak příběh plyne, začíná být jasné, že neexistují žádné náhody. Každý má nějaká svá tajemství a i když si všichni myslí, že je po všem, jejich minulost je neustále dohání.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | AMC | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Krimi
hrají
Gregg Henry (Carl Reddick), Bex Taylor-Klaus (Bullet),

Stav překladu

Epizoda S04E06: Eden

cz100%
DOKONČENO

Na titulcích pro čtvrtou řadu se podíleli: @Nameless1, @Zero, @Maty9, @LuAn, @Blasut a @1Bobesh1.

Sedí na verze:
The.Killing.S04E06­.WEBRip.x264-FUM
The Killing S04E06 WEBRip AAC2.0 H.264-Abjex
The.killing.s04e06­.720p.nf.webrip­.x264-finch
The.killing.s04e06­.720p.webrip.x264-w4f

Budeme rádi, když seriál The Killing ohodnotíte.

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás