The Killing (Zločin) S03E10: Six Minutes

S03E10: Six Minutes

S03E10: Six Minutes
cz sk
28.7.2013
1 471 000
43 minut

Nadešel den popravy a epizoda začíná přesně dvanáct hodin před popravou, kdy si dozorci zkouší vykonat popravu na figuríně.

Za Sewardem do věznice přichází Linden, přinesla si s sebou několik prstýnků a chce vědět, jak vypadal prstýnek Trishi. Seward ho popíše a Linden mezi prstýnky najde ten, který sedí popisu a jde si zavolat. Guvernér zváží odklad, když se najdou důkazy.

Linden volá Holderovi a chce po něm složku Sewarda, kde jsou i fotky. Najde fotku, kde je dobře vidět i Trishin prsten a jde ho poslat guvernérovi.

Do věznice přichází i Adrian a doufá, že si promluví s otcem. Když jsou Adrian a Linden sami v čekárně, tak se jí Adrian omluví za to, že jí lhal. Také řekne, že nechtěl otci přitížit. Linden se ptá, jak přitížit a Adrian jí řekne, že tu noc viděl jeho.

Linden je naštvaná a jde za Sewardem, chce vědět, co dělal tu noc doma. Seward však vtipkuje a nic jí neřekne. Linden naštvaně odchází, už je jí to jedno. Zastaví ji však Holder a přemlouvá ji, aby se vrátila, také se dozví, že guvernér odložení zamítl.

Linden se vrací za Sewardem a říká mu, že je konec. Seward se Linden svěřuje, že tu noc si přišel pro Adriena, ale když vešel domů, našel na zemi svou ženu mrtvou. Linden mu řekne, že by si se synem měl promluvit a on souhlasí.

Adrian se chystá za svým otcem, když přichází přijde Becker a řekne, že čas návštěv skončil. Seward dostane nerva a začne řvát, že je všechny zabije. Adrian to celé slyší.

Seward je zpacifikován a odveden do své cely, kde je připraven na popravu. Při cestě do popravčí místnosti dostane záchvat, když se podívá z okna uvidí tam Linden se svým synem, který mu zamává. Seward jde dál. Popravu přijde sledovat i Linden. Becker má Sewardovi nandat kápi, ale nedokáže to, proto to udělá Henderson.

Po Sewardových posledních slovech je provedena poprava. Provaz je však špatně délky a nezlomí Sewardovi vaz. Ray Seward je tak odsouzen k dlouhé smrti udušením, která může trvat až šest minut.

Poprava je provedena, lano je však špatně dlou

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Ftrider

Bomba díl. Příjemné zpestření.

8.8.2013 | 12:18:54
dragonforce

Tak to je fakt konec… :O

31.7.2013 | 0:21:41
Kothy

Nudny kecaci dil…

30.7.2013 | 23:44:26

The Killing (Zločin)
92/100 - 102×

The Killing(Zločin)

Killing spojuje několik příběhů ohledně jedné vraždy. Příběh vyšetřovatelů přidělených k případu, pozůstalých a podezřelých. V příběhu, který je zasazen do Seattlu, se odhaluje místní politika a zapojení politiky do celého případu. Jak příběh plyne, začíná být jasné, že neexistují žádné náhody. Každý má nějaká svá tajemství a i když si všichni myslí, že je po všem, jejich minulost je neustále dohání.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | AMC | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Krimi
hrají
Gregg Henry (Carl Reddick), Bex Taylor-Klaus (Bullet),

Stav překladu

Epizoda S04E06: Eden

cz100%
DOKONČENO

Na titulcích pro čtvrtou řadu se podíleli: @Nameless1, @Zero, @Maty9, @LuAn, @Blasut a @1Bobesh1.

Sedí na verze:
The.Killing.S04E06­.WEBRip.x264-FUM
The Killing S04E06 WEBRip AAC2.0 H.264-Abjex
The.killing.s04e06­.720p.nf.webrip­.x264-finch
The.killing.s04e06­.720p.webrip.x264-w4f

Budeme rádi, když seriál The Killing ohodnotíte.

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás