The Killing (Zločin) Kdo je sériovým vrahem?

Kdo je sériovým vrahem?

Kdo je sériovým vrahem?

Máme za sebou desátou epizodu, která se věnovala především Sewardovi. Promo na finálový dvojdíl nám však naznačuje, že policii ještě něco uniká, ale již brzy se dozvíme, kdo za vším stojí. Jaký je váš tip? Článek může obsahovat spoilery.


2 0
30.7.2013

Třetí série The Killing je promyšlená stejně skvěle jako obě předešlé řady a tvůrci seriálu nás vodí za nos jako malé děti. V každé epizodě pozorujeme vývoj ve vyšetřování a získáváme nové a nové důkazy o tom, kdo je vrah.

Při vyšetřování se snažíme objasnit následující:


  • Kdo zavraždil dívky, které byly nalezeny v nádrži?
  • Kdo vraždí v současnosti?
  • Co s tím má společného Ray Seward?
  • Kdo unesl Kallie?

Odpovědi na tyto otázky by měl objasnit závěr třetí řady a zcela určitě se budeme divit, jak jednoduché tyto odpovědi budou, ale ke zjištění odpovědí vede velmi složitá cesta. Důležité je vybrat si svého podezřelého a promyslet si jeho důvody a motivy.

Vrahův vzorec

Vrah zabijí mladé prostitutky, které nabere kdesi na ulici. Zaveze je na tiché místo, kde jim řekne, ať si sednou dozadu, kde je připravený igelit. Následně je pozoruje v zrcátku a řekne jim, že je zachrání a že konečně porozumí, poté na dívky zaútočí, znásilní je a téměř jim uřízne hlavu. Také víme, že jim uřízne prsteníček na levé ruce. Jako svou trofej si od svých obětí vždy odnáší prsten.

Kdo vraha viděl?

Adrian Seward
Víme, že vraha své matky (která byla kdysi také prostitutka) s velkou pravděpodobností viděl syn Raye Adrian, který v době vraždy spal v komoře naproti dveřím. To co viděl, mu nejspíš přivodilo šok, díky kterému si nemohl vzpomenout, co viděl. Teď je však o něco starší a začíná se mu pomalu vybavovat, co viděl. Adrian před popravou svého otce řekl, že ten večer u nich doma viděl právě Raye Sewarda.

Angie
Angie je jedna z posledních vrahových obětí, které se podařilo utéci, vraha však neviděla. Tvrdí, že by ho poznala podle očí. Po vyšetření však utekla z nemocnice, takže policii nestihla dát popis vraha.

Co s tím má společného Ray Seward?

Nic. Ray Seward byl zatčen za vraždu své ženy. Vraždu však nespáchal. Tu noc, kdy byla jeho žena zabita, byl sice v bytě, ale před svou smrtí stihl Linden říct, že už svou ženu našel mrtvou. Byl tam, aby odvedl svého syna. Z Raye se tak stala oběť. Proč však pravdu neříkal již od začátku a celou dobu mlčel?

Kdo je vrah?

Joe Mills

Taxikář, jehož taxík jsme viděli i v úvodním dvoudílu, kdy si Bullet přála, ať ten tady rozhodně nezastavuje. Joe moc dobře zná všechny dívky z ulice, takže si může velmi snadno vybrat svou oběť. Po čtvrté epizodě také víme, že Joe Mills je přítelem Danette Leeds a také víme, že nejspíš on nahrával videa s mladými dívkami. Danette u něj našla mobilní telefon své dcery Kallie. Dle všeho je vrahem právě Joe Mills, u kterého se našly prsteny obětí. Avšak nenašel se u něj prsten Kallie.

Francis Becker

Vedoucí věznice, do které byl převezen Ray Seward. Kam odešel tu noc, kdy se Alton oběsil? Běhal někde po lese a hledal Angie? Jeho žena tvrdí, že klidně i čtyři dny nepřijde domů a pak se na ní tváří, jako že ji nesnáší, co kde dělá? Proč nedokázal Rayovi nasadit kápi?

Evan Henderson

Evan nastoupil do věznice, do které byl převezen Ray Seward, kde pracuje jako dozorce. Je nějak napojený na vraha či je vrahem on? V desáté epizodě ukázal, že je docela velký tvrďák a také je chladnokrevný.

James Skinner

James pracuje u policie již řadu let, je považován za jednoho z nejlepších policistů a své záznamy má téměř bez poskvrnky – až na úlet se Sarah o něm nic špatného nevíme. Ray nám v první epizodě prozradil, že u soudu James lhal. Proč by ale James začal zabíjet teď, před Rayovou popravou?

Carl Reddick

Další kandidát na vraha, kterého zmínili naši čtenáři. Carl je novým parťákem Holdera a celou dobu přistupuje k případu s velkým nezájmem. Dělá to snad schválně, aby se neukázalo, že po nocí vraždí?

Ren Bell

Detektiv, který dá Linden ve čtvrté epizodě tip na Tiffany, která policii navede na Joa Millese. Řekl Linden o Tiffany schválně, aby vyšetřování posunul špatným směrem?

Twitch

Podle našich čtenářů může být vrahem v současnosti Twitch, který začal vraždit dívky poté, když přišel na to, co Seward udělal jeho matce.

Jennifer Skinner

Manželka Jamese Skinnera. Začala vraždit, když se dozvěděla, že její manžel jí podvádí? Její manžel pak na všechno přišel a zrovna v té době chytli Sewarda za domácí násilí a tak to na něj hodili?

Danette Leeds

Naši čtenáři také navrhli na sériového vraha Danette Leeds, ale víme, že dívky jsou před zabitím znásilněny, že by Danette měla, byla na malé holčičky? Proč by ale unášela i svou vlastní dceru?

Goldie

Pasák a násilník, který si velmi rád užívá s mladými děvčaty a také prodává dětské porno. Našla se u něj nahrávka s Kallie a plno dalšími dívkami.

Pastor Mike

Stále je ve hře i pastor Mike, kterého by zcela jistě nikdo za vraha nepovažoval, vždyť on se všem snaží jen pomáhat. Na druhou stranu moc dobře ví, že když zabije tuhle dívku, nikdo ji hledat nebude. Prst jedné z obětí byl nalezen nedaleko noclehárny, kterou pastor vede – ztratila ho tam dívka, když utíkala před pastorem? Snaží se pastor zachránit všechny mladé prostitutky tím, že je zabíjí? Ze sedmé epizody víme, že pastor Mike není tím za koho se vydává. Jeho skutečné jméno je Mark Elwood a před šesti lety unesl šestnáctiletou dívku. Pokračuje v tom, co před lety započal? Kam zmizela Lyric?

Někdo další?

Vraždit samozřejmě může někdo zcela úplně jiný. Tvůrci seriálu se mohli rozhodnout, že nám vraha ukáží, až na konci seriálu, což by oproti minulému případu byla velká změna.

Kdo je podle vás vrahem a proč na sebe Seward vzal vraždu své ženy?

Napište nám svou verzi i vy!


Diskuze /37

YGHY007

Pastor Mike… :-)

13.6.2013 | 21:25:08
Kothy

Joe Mills

14.6.2013 | 0:32:26
Ftrider

Pastor Mike…mám v hlavě takovou složitou teorii, že ji tady raději ani nebudu psát:o)

14.6.2013 | 11:23:49
FunkyTN

Podla mna to bude Twitch.. ale vlastne to moze byt aj Ray Seward. Nevylucujem takisto Lyric alebo Kallie – tie vyzeraju velmi podozrivo. Ale vlastne to moze byt aj James Skinner alebo este podozrivejsi je Carl Reddick. Aj ked aj ta matka Danette Ledds nevyzera uplne nevinne. Pastor ma tiez isto za usami. A podla mna sa este objavi na voziku Richmond a vsetkych ich tam vystriela.. Aj tak to nakoniec bude Holden s pomocou nepricetnej Linden. …hmno…snad apon jedneho trafim :)

14.6.2013 | 12:25:43
Cihi

podle me je to proste ten model.. co chodi s tou malou holkou.. a chce jet do LA(jmeno nevim).. ale ten je proste pocitove jasna jednicka… je takovej slizkej uchylnej… samozrejme.. vrahem opet nebude jedna osoba… takze treba muze byt dvojka s taxikarem nebo tim pastorem

14.6.2013 | 12:50:26
Cihi

a jeste jedna vec.. bude tam muset byt spojitost… s tim sewardem… ze by mel dalsiho syna.. o kterym se nevi… prave toho modela? … mel ho kdysi s prostitutkou.. proto ta nenavist k nim? .. a seward se ho snazi chranit… i moje slova jsou zamotany… ale neco z toho by mohlo davat smysl :)

#9 ElektronickyOtisk
14.6.2013 | 12:55:17
Men in White

Čo ked Sewardovu ženu zabila nejaká prostitutka. Ray Seward prišiel na to že to bola niektorá prostitutka a preto ích začal bezhlavo zabíjať spôsobom ako oni zabili svoju ženu. V súčastnosti našiel dievčatá v bažine Twitch. Fascinovalo ho to a preto sa rozhodol niečo také skúsiť. Viem že to tak ťažko bude ale to je zatial moja teoria.

16.6.2013 | 14:13:43
Kroxina

Ja od prvého dielu tipujem Jamesa Skinnera, neviem prečo, ale dávam na prvý pocit, ktorý mi vyšiel aj pri predošlých seriách ;)

17.6.2013 | 18:07:21
ElektronickyOtisk

#6 Cihi: Docela by to dávalo smysl! Seward má dalšího syna (toho modela) a ten zabil prostitutku. Aby ho Seward ochránil, vzal to na sebe. Na jednu stranu mi to nepřijde špatný, na druhou stranu jsi to snad neuhodl takhle rychle :D

17.6.2013 | 22:04:28
koukaam

Takže vražda Sewardovy ženy byla před 3 lety… mrtvoly v jezeře byly zabity během 6 měsíců a jsou mrtvé 3–5 let… tzn., že by to mohlo být tak, že Seward se synem něco viděli – pohozené mrtvoly, vraha a proto ten vrah zabil Sewardovu ženu a pokud by se Seward nenechal zavřít, zabil by mu i syna (proto maluje ten obrázek)… Sewardova žena nebyla spouštěč, ale poslední oběť… otázkou je, proč teď začal znovu zabíjet a kdo je tím vrahem… nemohl to už vydržet? Nebo se bojí, že Seward před popravou něco vyzradí? Proč chtěl Seward, aby Skinner přišel na jeho popravu a vynutil si telefonní hovor? Chtěl ho ujistit, že umře a nic neřekne? Pokud by to byl Skinner, proč nebránil Lindenové v kontaktu malého Adriana a naopak ji do případu přibral bez námitek? Zná Seward Hendersona z věznice? Kdo mu podstrčil žiletku do mýdla? Byl to Henderson? Je náhoda, že Henderson nastoupil zrovna po převozu Sewarda do vězení? Všimli jste si pohledu Sewarda a Hendersona, když ho přivezli do věznice? Má vůbec Henderson dítě a ženu?

Podle mě je Henderson tichý, nenápadný, ale tajemný a proto by mohl být vrahem… Očividně agresivní vedoucí vězení by nebyl žádné překvapení pro diváka… ale na oko milý Henderson, který Sewardovi pomáhá a ve skutečnosti na něj líčí nějakou past a užívá si sledování toho, jak Sewarda zničil… to je velmi zajímavý podezřelý…

Co vy na to?

19.6.2013 | 9:46:47
frozenbee

ok, mám jednu trochu zvláštnější teorii,ale určitě to většinu napadlo… Co když má s těmi vraždami Adrien společného víc než se zdá? Co když Ray Seward sedí ve vězení, protože jeho ženu zabil Adrien(nebo to zavinil) a on to vzal na sebe? Byl sice hodně malý, ale mohla usnout nebo tak, a ve spaní jí bodl do krku, a bylo to(pokud je magor)…A proto Ray říká že nemá syna, protože jeho syn mu zabil ženu. Je to sice hodně přitažený za vlasy, protože nemohl řídit auto(ledaže ten kdo točil tu Kellie není ve skutečnosti vrah, a scénáristé jen zdržují-neviděl jsem díl 4), a že by vraždil teď je taky blbost. Proč ale přikreslil na obrázek továrnu kde byla nalezena obět z 1.dílu???? jak se o tom dozvěděl??? moc dobře víme že to není náhoda, protože na ty se v killing nehraje…i když je to dost děravý, tak aspoň podnět k zamyšlení. 1)Ray to na sebe vzal za někoho jinýho, to je jasný(za syna?-proto říká že ho nemá a vyřízl si tetování?) a 2. Jak Adrien zjistil že oběť vrah nechal v továrně, a přikreslil ji na obrázek? Zná vraha??

#13 1Bobesh1
24.6.2013 | 1:30:32
frozenbee

PS: Kdo ale pak zabil ženy v jezeře?

PPS: Ta teorie o Handersonovi dava docela smysl. Ale to napadlo spoustu lidí, a podle sezón 1 a 2 bude vrah(vrazi) nekdo u koho by nás to nikdy nenapadlo.

24.6.2013 | 1:33:55
1Bobesh1

#11 frozenbee: Dost lidí u prvních dvou sezón tvrdilo, že vrahem je teta. Je dost zarážející, že Adrien nakreslil tu továrnu, nakonec to však mohou uhrát na nějaké vnuknutí, ale já si myslím, že to bude někdo z jeho okolí.. Těžko z něj bude vrah :)

admin
25.6.2013 | 16:04:20
koukaam

Já jsem to teda pochopila tak, že ten dům přikreslil, protože prostě po letech automaticky kreslil, co si pamatoval… a z toho místa, kde byly mrtvoly nalezeny, byl výhled na tu továrnu, která má být vzdálena asi 1 km od místa nálezu (stojí tam Lindenová, když najde těla)… na obrázku je břeh, stromy, pak voda a za vodou vlevo 2 domy, které tam předtím nenakreslil, = pohled na továrnu z místa, kde byly mrtvoly… pokud mu tehdy bylo 5–6 let, tak těžko v tom věku nakreslí něco úplně přesně podle skutečnosti/paměti… podle mě se mu jen oživily vzpomínky…

25.6.2013 | 20:46:45
frozenbee

No je to možný no :) ale že by si jen tak vzpoměl je divný :P

27.6.2013 | 13:42:04
Marca

ten plešoun z věznice

28.6.2013 | 17:35:32
13579246

Což ta majitelka (provozovatelka toho hotýlku). Je tam její syn, ale nikde její partner. Nakonec to mohlo jít takhle.....její partner mohl být Ray Seward se kterým měla syna. Ale Ray Seward se zakoukal do lehké ženy a odešel s ní, načež 2. syn – ten již legitimní. Majitelka hotelu nevěděla, kde je, tak odchytávala holky ulice zhruba ve věku té, která jí odvedla partnera a symbolicky jim brala prsteny (znak manželství)..­....nakonec našla tu, která jí odvedla druha (manželka rs) a tím to skončilo......

30.6.2013 | 17:03:31
hledaseniki

Musím souhlasit, já mám od začátku takový pocit, že by to mohl být pastor Mike, ale u předchozích dvou řad The Killing dokázalo, že překvapovat umí a to hodně dobře. Myslím, že Ray Seward je nevinný alespoň v případě vraždy své manželky, ale otázkou je, proč se k tomu přiznal! No ještě se toho stane určitě dost a všechno to zamíchá kartami, ale pastor ten mi na vraha jednoznačně sedí.

3.7.2013 | 18:58:18
Pascalwb

Ten farar by bol moc napadny a uz na prvy pohlad vyzera trochu uchylne. Ja myslim, ze straznik z vezenia alebo holderov partak.
13579246: neboli aj znasilnene?

#21 13579246
3.7.2013 | 19:16:31
Ftrider

Tak konečně došlo na mého favorita :o) Ale čím dál větší starosti mi také začíná dělat Skinner a ten statný bachař.

3.7.2013 | 19:27:03
13579246

#19 Pascalwb: asi ano, ale mamina přeci mohla uklízet po synkovi, aby se nezjistilo, že je pedofil…

3.7.2013 | 20:47:33
koukaam

Ta Angie taky nemusela utéct, mohl ji vrah zabít jako nepohodlného svědka nebo si to máme třeba jen myslet… a všimli jste si, jak v minulém díle, když přijeli na místo „srážky“ auta a Angie, jak se Skinner divil, kde je Carl Reddick…? Holder pak jen zmínil, že se má, že je v teplým kanclu… Když si to dám dohromady přijde mi, že nám chtějí podsouvat, že je Reddick taky podezřelý – vyhl se výslechu Angie, která najednou potom zmizela, na místo jejího střetu s autem taky nepřijel… Každý díl nám hážou jak psovi kost nějakýho jinýho podezřelýho :) a právě proto to bude někdo, na koho ani neupozorňují – za mě Evan Henderson – tlustý strážný ve věznici :)

4.7.2013 | 11:29:16
koukaam

jo a ještě jsem si všimla, že teď v 6. díle, když přijde Henderson pozdě do vězení na směnu, tak říká: Sorry, že jdu pozdě, ale malýmu rostou zuby… Ale v 2. díle říká, že mu jsou 4 měsíce… Nevím jestli to teda tvůrci ví, ale dítěti rostou první zuby až v 6 měsících, takže bych to opět tipla, že Henderson žádné dítě nemá :)

A jinak tu žiletku mu do mýdla podstrčil jeho otec – baví se o tom…

4.7.2013 | 13:24:34
1Bobesh1

Podle mě to bude někdo z policajtů. Nejvíce jsem vsázel na Skinnera, ale teď si začínám myslet, že si na Sewardově případu jen udělal kariéru a teď už v tom případu nechce šťourat, aby se neukázalo, že si něco vymyslel.. Zajímavé je, že tak lpí na tom, aby se našel Joe Mills – opět to chce na někoho hodit?

Určitě by vrahem mohl být i Handerson, nevylučoval bych detektiva Bella, který Linden poslal za Tifany a ta jim dala tip na Joa

admin
4.7.2013 | 13:52:37
13579246

njn, může to být kdokoli…jen jednu věc…všechno to jsou děti…tedy nepříliš fyzicky zdatné…tak to může být i žena, ne????

4.7.2013 | 13:56:54
Cihi

tak myslel sem.. ze to bude Twitch ..ten uchylnej model… ale rekl bych.. ze to bude nekdo starsi… pastor uz to taky nebude… dostal se do oka vysetrovani moc brzo… ted to vypada na toho tlustyho dozorce… ale v tom pripade seward nevi kdo zabil jeho zenu… coz je klidne mozny.. ze mu bylo jen vyhrozovany.. ze pokud to neveme na sebe.. zabijou mu syna… a tak se obetoval.. jeste se mi honi v hlave skinner.. ale to podle me neni absolutne realny… protoze jako sef policie je hodne napadnej.. kdyz se hodne zamyslim…nedokazu si to logicky predstavit..takze asi dozorce

4.7.2013 | 14:09:44
ElektronickyOtisk

Jsem rád, že poslední díl prakticky vyloučil možnost, že by to byl pastor. To by bylo příliš očividné.

6.7.2013 | 10:15:02
LUCCKE

Vrahom je Adrian Seward!

8.7.2013 | 2:01:47
koukaam

Tak po 9. díle mi připadá, že nám chtějí namluvit, že je to Reddick, ale pochybuji, že by nám tak brzy nastínili, kdo je vrah (nebyl u toho,když hledali Angie, nebyl u jejího výslechu a ona pak zmizela, náplast na ruce, on našel prsteny…) Jasně Sewardova žena mohla být třeba informátor a tak mít spojení na policii. Ale kdyby to byl někdo z poldů, přímo ze stanice, přece by Bullet nebyla tak hloupá a nevolala tam… Asi by to ale měl být někdo, kdo je buď lehce identifikovatelný (např. uniforma) nebo ho znají děcka z ulice (sociální poradce, detektiv Bell, co identifikoval Tiffany a tak)… protože Bullet řekla, že ví, kdo to je. Každopádně Reddick mi přijde jako další slepá ulička, kterou nás chtějí svést ze stopy opravdového vraha :)

24.7.2013 | 8:41:53
Kamylko

u mna su jednoznacnymi favoritmi 3 osoby: James Skinner, Francis Becker, Evan Henderson alebo este mam jednu ci dve scifi teorie, ze by tam niekto koho nikto netipuje mal nejaku psychicku chorobu ci nieco na ten sposob, ale skor nie, Skinner Becker asi najviac, ale stale je to ako na hojdacke, jedna epizoda je jasne vykreslene ze asi ako to bude a v dalsej sa to zas vsetko otoci, takze dokazy a istota nieje asi ziadna :D asi urobim vynimku a necham sa unasat prudom a necham sa prekvapit, bo logicky aj tak nato nepridem :D, zato v Killing s01 resp 02 som tvrdil, ze zabila teta, i ked to bolo neumyselne zabitie, ale stale som mal ten pocit, ze mi na nej nieco nesedi a bolo to :P

#33 stefina73
24.7.2013 | 19:42:59
stefina73

Ja mám takú šialenú myšlienku..skúsim, to rozpísať, na základe 9časti…Twitch vrahom určite nieje, myslím, že je teraz už ten mŕtvy milenec, ktorého zastrelil Beckerov syn-Twitch spomínal, že chodí k 40 ročnej žene a tá ho kŕmi celú noc steakmi,v tejto časti, chcel s tým seknuť po Bulletinej smrti( viď zaplatil zálohu za byt), išiel za ňou to ukončiť(alebo vydierať, aby mali prachy) a synátor ho odbachol.Vieme,že Becker sa dozvedel, že má žena milenca…žena sa bála aby ho Becker nezabila, zabil ho synátor, šak bol aj taký divný..určite trauma, keď videl, čo sa deje doma..aj Beckerova žena je divná..si myslím,že ona zabila Sewardovu ženu…prečo je Becker tak nenávistný k Sewardovi,na ňom vidieť, že ho totálnre nenávidí,ale prečo?..Vieme z dielu 9, že Seward prvýkrát syna videl, keď mal 7 mesiacov,že bol vo väzení,tam ho určite chodila navštevovať jeho žena..z dielu 01/02, vieme -Seward sa pýtal Beckera, že či pozná Jimmyho Beckera z väznice Cedar Creek(tam určite sedel aj on)..čo keď Francis Becker bol navštíviť brata a stretol tam Sewardovu ženu a zaľúbil sa do nej,alebo možno chodil za prostitútkami(vi­eme, že bola prostitútka), zaľúbil sa do nej, no proste ju miloval…Beckerova žena to zistila a zabila ju a Becker si myslí, že ju zabil Seward, tak preto tá nenávisť.A ten prsteň…si zobrala a čo myslíte, kto ho má…mal ho Twitch celý čas na krku(pozri ako sa v 01/02 s čím stále hrá)..dala mu ho Beckerova žena..určite to bude nejak všetko a osoby prepojené..ale kto zabíjal tie ostatné dievčatá a kde je Kelly?, myslím, že to bude niekto, kto nám ešte prezradí minulosť a spojitosť s vraždou Sewardovej ženy a bude to možno predsa niekto z okruhu polície..vedel, všetko o prípade Sewardovej ženy a mohol napodovať a sa mu to zapáčilo…no to je zatiaľ asi všetko..to by continued:-)

#32 koukaam #34 1Bobesh1 #35 Pato8
25.7.2013 | 11:28:12
koukaam

#31 stefina73: Já si celou dobu myslím, že to je Henderson. Prostě mi nesedí, je podezřelej svým chováním – přišel pozdě do práce, když zmizela Angie, načasováním nástupu do vězení zrovna po převozu Sewarda, podle mě ani nemá rodinu, jak tvrdí. Ale je pravda, že s každým dílem to člověka nutí přemýšlet o každém detailu a chování druhých postav. Ani bych se nedivila, kdyby vyšlo najevo, že Sewardovu ženu zabil opravdu Seward a Adrian to viděl, protože celá série je o tom, že máme věřit, že je nevinný.To by byl zvrat. Ale je tu ten obrázek…

Toho řetízku Twitche jsem si všimla, ale co na něm má, ne :) dobrý postřeh – musím se mrknout.

25.7.2013 | 12:12:24
stefina73

#30 Kamylko: Skinner to nemohol byť, lebo nevedel o prsteňoch, o tom mu povedala Linden, v E01/02, keď prišla za ním domov.Nevedel, že Sewardovej žene zobrali prsteň, takže ak súvisia vraždy dievčat s vraždou Sewardovej ženy, tak to nemohol byť on:-) Skôr by som povedala, že skôr Riddick má s vraždami dievčat niečo spoločné..V 01/02 mám dojem, že ked bola Bullet na policajnej stanici, či tam není Kalli, dosť hovorila nahlas jej meno, keď išiel Holder s Ridickom okolo a ten sa hned zdekoval, aby ho nevidela. potom kľudne mohol všetko pripraviť a zhodiť to na Joa M. …a zase Henderson, tak o ňom nič nevieme, ale určite bude tiež do toho zapletený…myslím, že budeme mať tu dvoch vrahov, jeden/jedna zabil/la Sewardovu ženu a druhý vrah maldé dievčatá…

25.7.2013 | 13:12:20
1Bobesh1

#31 stefina73: Velmi povedená teorie. Předpokládám, že se v další epizodě dozvíme, že Twitch je mrtvý a také z Joa vypadne, co těm děvčatům dělal a proč má jejich prsteny…

Henderson byl dost překvapenej, když se dozvěděl, že bude u popravy.. proč asi? :)

admin
26.7.2013 | 15:22:45
Pato8

Veľmi zaujímavá teória, naozaj dobré postrehy. Myslím, že s tým Twitchom máš pravdu.#31 stefina73:

26.7.2013 | 22:25:12
Cihi

libi se mi nazor.. ze vrahove jsou dva… jeden sewardova manzelka (kdo?)… tezko rict.. a druhej… ten henderson.. kterej vrazdi aktualne.. a chce byt na blizko svymu vzoru(seward) a pritom netusi… ze to neudelal :)

28.7.2013 | 3:03:22
petule611

Možná by to mohl být Evan Henderson, jako kdyby něco skrýval, nechce jít na popravu, proč?

28.7.2013 | 23:06:40
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E06: Eden

cz100%
DOKONČENO

Na titulcích pro čtvrtou řadu se podíleli: @Nameless1, @Zero, @Maty9, @LuAn, @Blasut a @1Bobesh1.

Sedí na verze:
The.Killing.S04E06­.WEBRip.x264-FUM
The Killing S04E06 WEBRip AAC2.0 H.264-Abjex
The.killing.s04e06­.720p.nf.webrip­.x264-finch
The.killing.s04e06­.720p.webrip.x264-w4f

Budeme rádi, když seriál The Killing ohodnotíte.

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. Více informací o použití cookies.
OK