The Knick (Knick: Doktoři bez hranic)
95/100 - 135×

The Knick(Knick: Doktoři bez hranic)

Před sto lety stála medicína na prahu rozvoje. Jak se s nemocnými vypořádávali tehdejší doktoři a chirurgové? Bez antibiotik a s vysokou úmrtností? Seriál The Knick představuje lékaře z newyorské nemocnice Knickerbocker, kteří se na přelomu 19. a 20. století snaží zachraňovat životy.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CineMax | 42 minut
žánr
Drama, Historický
hrají
Clive Owen (John W. Thackery), André Holland (Algernon Edwards), Eve Hewson (Lucy Elkins), Eric Johnson (Everett Gallinger), Juliet Rylance (Cornelia Robertson), Jeremy Bobb (Herman Barrow), Michael Angarano (Bertram "Bertie" Chickering), Cara Seymour (řádová sestra Harriet), Chris Sullivan (Tom Cleary), David Fiero (Jacob Speight)

S02E03: The Best With The Best To Get The Best

S02E03: The Best With The Best To Get The Best

Thackery má sice zatím problém operovat, zato výzkum mu jde jedna báseň. Teď se pouští do dalšího a k tomu potřebuje Edwardsovu pomoc.

cz sk
30.10.2015
200 000
56 minut

Nedobrovolně se k výzkumu uchyluje i Bertie, jenž kvůli Thackerymu odešel do jiné nemocnice, kde potkává mladou novinářku Genevieve Everidge, která zrovna píše článek o jednom z Thackeryho rivalů. Lucy mezitím přehodnocuje svůj život a víru, což ji vede ke zpovědi svému otci kazateli. Cornelia se snaží u soudu pomoct Harriet, což se nesetká s kladnou odezvou u jejího manžela a na Edwardse čeká pořádné překvapení.

Scénář: Jack Amiel, Michael Begler
Režie: Steven Soderbergh

Foto: Cinemax

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ZabyJack

Prave toto som nedúfam že urobi Thackery že to využije na to ako to využival.

3.9.2017 | 2:51:58
Eleanor05

Konečně ve druhé sérii první epizoda hodna předešlé série Knicku…

2.11.2015 | 16:18:01
Lucifrid

Kvůli praseti.

webmaster, korektor
2.11.2015 | 0:21:48
miky13

Až na tu scénu s tím prasetem… Luxus :D

1.11.2015 | 12:57:41

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Nepřehlédněte

The Knick druhou řadou definitivně končí

The Knick druhou řadou definitivně končí

Lékařský seriál z doby počátků moderní medicíny byl dnes oficiálně zrušen. S diváky i kritiky milovaným seriálem a Clivem Owenem v roli Dr. Thackeryho se již neuvidíme, The Knick tak zůstane pouze u dvou sérií.

Reklama

Momentka

Momentka

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama