The Knick (Knick: Doktoři bez hranic)
95/100 - 133×

The Knick(Knick: Doktoři bez hranic)

Před sto lety stála medicína na prahu rozvoje. Jak se s nemocnými vypořádávali tehdejší doktoři a chirurgové? Bez antibiotik a s vysokou úmrtností? Seriál The Knick představuje lékaře z newyorské nemocnice Knickerbocker, kteří se na přelomu 19. a 20. století snaží zachraňovat životy.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CineMax | 42 minut
žánr
Drama, Historický
hrají
Clive Owen (John W. Thackery), André Holland (Algernon Edwards), Eve Hewson (Lucy Elkins), Eric Johnson (Everett Gallinger), Juliet Rylance (Cornelia Robertson), Jeremy Bobb (Herman Barrow), Michael Angarano (Bertram "Bertie" Chickering), Cara Seymour (řádová sestra Harriet), Chris Sullivan (Tom Cleary), David Fiero (Jacob Speight)

S02E04: Wonderful Surprises

S02E04: Wonderful Surprises

Thackery se chystá na Abby otestovat svou novou léčbu syfilidy. Edwards se snaží urovnat věci se svou ženou Opal, ale to nejde tak úplně podle plánu. A Cleary se pokouší zachránit Harriet před soudem.

cz sk
6.11.2015
166 000
56 minut

Bertieho mezitím čekají zcela nové zážitky a také jedno nepříjemné zjištění. Soukromé problémy se ženou nadále řeší Gallinger, zatímco Cornelii stále nedá spát záhadná smrt inspektora Speighta.

Scénář: Jack Amiel, Michael Begler
Režie: Steven Soderbergh

Foto: Cinemax

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ZabyJack

Thackery je spat ešte keby opat začne spolupracovat s Edwardom tak by to bolo ešte lepšie. Ale to som od Barrowa nečakal ale bolo to dost podozrive ako sa spraval na stavbe som zvedavý či ho nakonec odhalia

3.9.2017 | 3:54:35
Kubaskou

Jako vždycky výborný díl.

7.7.2016 | 19:54:09
SerFirox

Skvělý díl, skvělá atmosféra

8.11.2015 | 23:21:08

Nepřehlédněte

The Knick druhou řadou definitivně končí

The Knick druhou řadou definitivně končí

Lékařský seriál z doby počátků moderní medicíny byl dnes oficiálně zrušen. S diváky i kritiky milovaným seriálem a Clivem Owenem v roli Dr. Thackeryho se již neuvidíme, The Knick tak zůstane pouze u dvou sérií.

Reklama

Momentka

Momentka

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama