The Knick (Knick: Doktoři bez hranic) S02E04: Wonderful Surprises

S02E04: Wonderful Surprises

S02E04: Wonderful Surprises

Thackery se chystá na Abby otestovat svou novou léčbu syfilidy. Edwards se snaží urovnat věci se svou ženou Opal, ale to nejde tak úplně podle plánu. A Cleary se pokouší zachránit Harriet před soudem.

cz sk
6.11.2015
166 000
56 minut

Bertieho mezitím čekají zcela nové zážitky a také jedno nepříjemné zjištění. Soukromé problémy se ženou nadále řeší Gallinger, zatímco Cornelii stále nedá spát záhadná smrt inspektora Speighta.

Scénář: Jack Amiel, Michael Begler
Režie: Steven Soderbergh

Foto: Cinemax

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ZabyJack

Thackery je spat ešte keby opat začne spolupracovat s Edwardom tak by to bolo ešte lepšie. Ale to som od Barrowa nečakal ale bolo to dost podozrive ako sa spraval na stavbe som zvedavý či ho nakonec odhalia

3.9.2017 | 3:54:35
Kubaskou

Jako vždycky výborný díl.

7.7.2016 | 19:54:09
SerFirox

Skvělý díl, skvělá atmosféra

8.11.2015 | 23:21:08

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Nepřehlédněte

The Knick druhou řadou definitivně končí

The Knick druhou řadou definitivně končí

Lékařský seriál z doby počátků moderní medicíny byl dnes oficiálně zrušen. S diváky i kritiky milovaným seriálem a Clivem Owenem v roli Dr. Thackeryho se již neuvidíme, The Knick tak zůstane pouze u dvou sérií.

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás