The Knick (Knick: Doktoři bez hranic) Nový přírůstek v obsazení

Nový přírůstek v obsazení

Nový přírůstek v obsazení

Knick se na obrazovky vrátí za dva měsíce a my se můžeme těšit na novou postavu. Kdo jí bude a který herec jí ztvární, vám spolu s novou fotografií z natáčení přinášíme v článku.


9 0
14.8.2015

Nově příchozím bude Andrew Rannells, jehož možná znáte z Girls jako Elijaha Krantze. Objevil se i v epizodních rolích v How I Met Your Mother, Glee a také si zahrál jednu z hlavních rolí v komediálním The New Normal. Je muzikálovým hercem, který září na Broadwayi např. v Jersey Boys, Hairspray či Hedwig and the Angry Inch, kde nahradil Neila Patricka Harrise. Za roli v The Book of Mormon byl nominován na cenu Tony. Jeho kariéra čítá i mnoho namluvených rolí v animovaných seriálech, např. Sonic X a Pokémon či dabing několika asijských animáků pro děti.


Knicku si Andrew zahraje renomovaného architekta jménem Frazier H. Wingo, který bude spolupracovat s křiváckým Hermanem Barrowem. Bude muset bojovat v náročné hře o moc při stavbě nové nemocnice Knickerbocker.

Andrew Rannells jako Frazier H. Wingo (druhý zleva); Foto: Cinemax

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Ednu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Nepřehlédněte

The Knick druhou řadou definitivně končí

The Knick druhou řadou definitivně končí

Lékařský seriál z doby počátků moderní medicíny byl dnes oficiálně zrušen. S diváky i kritiky milovaným seriálem a Clivem Owenem v roli Dr. Thackeryho se již neuvidíme, The Knick tak zůstane pouze u dvou sérií.

Reklama

Momentka

Momentka

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás