The Knick (Knick: Doktoři bez hranic)
95/100 - 134×

The Knick(Knick: Doktoři bez hranic)

Před sto lety stála medicína na prahu rozvoje. Jak se s nemocnými vypořádávali tehdejší doktoři a chirurgové? Bez antibiotik a s vysokou úmrtností? Seriál The Knick představuje lékaře z newyorské nemocnice Knickerbocker, kteří se na přelomu 19. a 20. století snaží zachraňovat životy.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CineMax | 42 minut
žánr
Drama, Historický
hrají
Clive Owen (John W. Thackery), André Holland (Algernon Edwards), Eve Hewson (Lucy Elkins), Eric Johnson (Everett Gallinger), Juliet Rylance (Cornelia Robertson), Jeremy Bobb (Herman Barrow), Michael Angarano (Bertram "Bertie" Chickering), Cara Seymour (řádová sestra Harriet), Chris Sullivan (Tom Cleary), David Fiero (Jacob Speight)

The Knick

Tato historická chuťovka Stevena Soderbergha s Clivem Owenem, která se svou první sezónou vrthla do seriálových vod jako smršť a málokoho zanechala chladným, je opravdovým skvostem v televizní seriálové produkci. Nejen tím, že v hlavní roli bravurně září Clive Owen a režii všech epizod má na svědomí sám Steven Soderbergh. Nezvyklá, ale skvělá doprovodná hudba seriálu přidává na atmosféře, kterou umocňují lékařské zákroky, jež slabším povahám ne vždy udělají dobře. Medicína počátku 20. století nebyla zrovna sterilní a lékařské procedury životy kolikrát spíše braly, než zachraňovaly. V newyorské nemocnici se inovací nebojí, i když záleží, kdo s nimi přichází.

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
PRINC180

Clive Owen je genialní herec versus Andre Holland zde předvádí tak perfektní válku doktorů, že jednoduše musíte mít rádi oba.Je to naprostá špička. Clive Owen samozřejmě vyniká. Takovou roli potřeboval jako sůl.

20.9.2014 | 13:52:54
Samgar

Pilot velmi dobrý, doufám, že se udrží kvalita. I po čtvrtém dílu stále dobré, těším se na pátý díl. Rozhodně to lepší z letošního roku.

14.9.2014 | 0:32:58
Papaja79

Shlednuty tri dily a zatim velka spokojenost.

1.9.2014 | 21:42:09
jacquelinne

Moc pekne dobove zvladnuty v oblasti mediciny .)

12.8.2014 | 21:47:31
2

Nepřehlédněte

The Knick druhou řadou definitivně končí

The Knick druhou řadou definitivně končí

Lékařský seriál z doby počátků moderní medicíny byl dnes oficiálně zrušen. S diváky i kritiky milovaným seriálem a Clivem Owenem v roli Dr. Thackeryho se již neuvidíme, The Knick tak zůstane pouze u dvou sérií.

Reklama

Momentka

Momentka

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama