The Knick (Knick: Doktoři bez hranic) Ze zákulisí epizody This Is All We Are

Ze zákulisí epizody This Is All We Are

Ze zákulisí epizody This Is All We Are

Poslední epizoda druhé řady je za námi. Konec příběhu Dr. Thackeryho nám zůstává nezodpovězen a Henry Robertson odhalil svou pravou tvář. Jediní Cleary a Harry se dočkali šťastného konce, naděje však svitla také Algernonovi.

19 0
25.12.2015

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

dw

POZOR SPOILER! Je přeci zřejmé, že Dr. Thackery zemřel. V rozhovoru mezi Edwardsem a Henrym v Thackeryho pracovně se Henry ptá, zda se do toho opravdu chce pustit a Edwards odpovídá, že „alespoň to mu dluží“ a ve scéně, která následuje, se pak pouští do terapie s tím těžkým alkoholikem, čili přebírá Thackeryho projekt.

11.1.2016 | 1:05:28
mardy

„i owe him at least that“ přece nemusí znamenat, že je mrtvý. navíc nevím, k čemu by tam byla ta scéna s adrenalinem a pak ten dramatický střih. podle mě je to připravené jak pro ukončení seriálu, tak i pro případné pokračování. schrodingerův koncec.

15.5.2016 | 18:31:13
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

The Knick druhou řadou definitivně končí

The Knick druhou řadou definitivně končí

Lékařský seriál z doby počátků moderní medicíny byl dnes oficiálně zrušen. S diváky i kritiky milovaným seriálem a Clivem Owenem v roli Dr. Thackeryho se již neuvidíme, The Knick tak zůstane pouze u dvou sérií.

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás