The Last Kingdom (Poslední království) S04E09: Episode 9

S04E09: Episode 9

S04E09: Episode 9

Brida a Sigtryggr vedou Dány do Winchesteru, o jehož aktuální situaci jim řekl zrádce Eardwulf. Haesten přepadne Uhtredovu družinu a získá cenné zajatce.

cz sk
26.4.2020
53 minut

Základní info:

Režie: Ed Bazalgette
Scénář: Martha Hillier
Hrají: 

Trailer ke třetí sérii:

Foto: Netflix

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Limitsalv

Tak tento díl to je dobrý přešlap,4 série do teď super a jak to takhle tvůrci mohli zkurvit. Sightryggr útočil na Brunnanburh v Mercii a né na Wintanceaster. Rychlost jak jej obsadili v podstatě skopíroval děj z první série a to už zde bylo. Brida měla velký vliv až na Ragnala, což je až v 9 knihze, to samé i Eardwulf jo pekl z dány resp. s nory, ale sťal jej až Ethelstan v Brunnanburhu. Jak by se k Sightryggrovi dostali další noři nebo dání, aby jej podporovali když je v samém srdci Wessexu a okolo jsou jen křesťané, toto nemá logiku. Toto mohla vymyslet fakt jen ta hloupá a těhotná Brida, které už asi hrabe, nejspíš z toho kolik už vystřídala nocležníků. Zpracovaní, kostýmy, výkon herců baví, ALE tento vymyšlený děj je prostě hovadina:-(, jsem teda zvědavý na finální díl, snad nezklame.

7.9.2020 | 8:16:41
svätý.šebastián

A toto bolo čo? Haesten by ho tam takto nenechal, zase to klišé o záchrane. Edwardov útok nezmyselný, na koňoch múry neprerazia. Podarilo sa im to isté, na čom padol Cnut. Aspoň, že je tam Brida a jej fanatickost. Obávam sa však posledného dielu…

5.5.2020 | 12:43:45

Momentky

Momentky

Nejoblíbenější Dánové

Reklama

Nejoblíbenější Sasové

Narozeniny

Reklama

Sledujte nás