The Last Kingdom (Poslední království)
93/100 - 200×

The Last Kingdom(Poslední království)

V roce 872, kdy většina království v dnešní Anglii padla do rukou Vikingů, dokázal Wessex jako jediný nájezdům pod velením krále Alfréda Velikého vzdorovat. Uhtred, syn saského šlechtice, se stane kvůli Vikingům sirotkem. Navíc jej unesou a vychovají mezi sebou. Donucen vybrat si mezi zemí svého původu a lidmi, kteří jej vychovali, je jeho loajalita věčně testována. Kdo vlastně je, Sas, nebo Viking?

VB | 2015 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | BBC Two, Netflix | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Historický, Válečný
hrají
Alexander Dreymon (Uhtred), David Dawson (Alfréd), Emily Cox (Brida), Tobias Santelmann (Ragnar mladší), Ian Hart (Beocca), Rune Temte (Ubba), Matthew MacFadyen (Lord Uhtred), David Schofield (opat Eadred), Charlie Murphy (Iseult),

Uhtred se vrací v upoutávce k závěrečnému filmu

Uhtred se vrací v upoutávce k závěrečnému filmu

Seriál The Last Kingdom, jeden z nejlepších historických seriálů, se blíží ke svému konci. Podívejte se na trailer k filmu, který vše ukončí.

24 0
10.3.2023

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

Martan73

Konečně. Už se těším.

10.3.2023 | 18:48:03
DeXx'

Hmm nečekal jsem, že tam Edward nebude :D

15.3.2023 | 15:54:15
Limitsalv

Dokoukal jsem teď konečně 5. sérii, tak doufám, že i závěrečný film bude stát za to. Některé celovečerní filmy od Netflixu mě zas tak moc nepřesvědčili např. King o Jindřichu V. Doufám však, že tady to bude třešnička na dortu.

20.3.2023 | 8:35:38
Einar Einarson

z „povinnosti“ jsem to shlédnul, jako přežít se to dalo..... ale bohužel v podstatě zbytečný, nudný snímek..... samotný seriál skončil jak měl, toto už byla opravdu jen vata.

9.5.2023 | 8:38:08
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Momentky

Momentky

Reklama

Nejoblíbenější Dánové

Nejoblíbenější Sasové

Narozeniny

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama