The Last Man on Earth (Poslední chlap na Zemi)
86/100 - 140×

The Last Man on Earth(Poslední chlap na Zemi)

Děj seriálu se odehrává v roce 2022, kdy zůstal posledním člověkem na planetě Phil Miller. Jako jediný přežil nevysvětlitelnou událost, která zničila celé lidstvo. Když projede celou Ameriku, Mexiko i Kanadu, dojde mu, že na kontinentě opravdu není nikdo jiný. Přestože k sobě nemá nikoho, zjišťuje, že být na Zemi sám má své výhody. Může parkovat na místech pro vozíčkáře, spát v Bílém domě anebo chodit oblečený jenom v trenýrkách.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | FOX | 22 minut
žánr
Dobrodružný, Katastrofický, Komedie
hrají
Will Forte (Phil Tandy Miller), Kristen Schaal (Carol Pilbasian), January Jones (Melissa Chartres), Mel Rodriguez (Todd Rodriguez), Cleopatra Coleman (Erica Dundee), Mary Steenburgen (Gail Klosterman), Keith L. Williams (Jasper), Jason Sudeikis (Mike Miller), Boris Kodjoe (Phil Stacy Miller), Kenneth Choi (Lewis Ha), Kristen Wiig (Pamela Brinton), Mark Boone Junior (Pat Brown), Fred Armisen (Karl Cowperthwaite), Chris Elliott (Glenn)

S04E08: Not Appropriate for Miners

S04E08: Not Appropriate for Miners

Todd požádá Tandyho o radu, když se Jasper začne chovat bezohledněji než obvykle. Carol si přeje, aby se Jasper ucházel o její dítě. To stejné chce i Erica.

cz sk
3.12.2017
1 900 000
21 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jonner

Spíš Not appropriate for anyone…jO cem to ted jako je? Hledani naprosto zbytecne postavy.

13.8.2022 | 17:54:47
Golradir

Doufám, že Jaspera už nikdy nenajdou…

18.3.2018 | 19:22:31

Konec Phila Millera

Seriál The Last Man on Earth měl premiéru v roce 2015, přičemž jeho konec přišel roku 2018, kdy byla odvysílána čtvrtá série. Dalších dílů se Phil Miller a jeho parta přeživších již nedočkají. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama