The Last Man On Earth A nyní jich je šest, vlastně sedm

A nyní jich je šest, vlastně sedm

A nyní jich je šest, vlastně sedm

Pokud jste již viděli nejnovější epizody seriálu The Last Man on Earth, jistě už víte, co „zásadního“ se stalo. Pojďme si to shrnout.


8 0
17.4.2015

Původně jsme tu měli Phila, chvíli na to se k němu přidala první ženská postava Carol, po menší době strávené spolu se objevila Melissa, pár dílu na to následoval Todd. A abychom nezapomněli, zničeho nic se nám byla seslána kráva, jediné žijící zvíře.

Poté nás čekala devátá epizoda s názvem The Do-Over, kterou já osobně považuji za jednu z nejvtipnějších epizod vůbec. Zde se Phil hněvá na Boha a stěžuje si na celou situaci ohledně Carol a Melissy, přeje si dostat druhou šanci. A protože je Phil velký klikař, z ulice se vyřítí auto, ze kterého vystoupí dvě ženy. Erica a Gail. Ale je to opravdu vše? Nepřipojí se v následujících třech epizodách někdo další?


First it was Phil. Then Carol for company and Melissa for the crowd and Todd and the cow and Gail and Erica… The Tucson community is waiting for you on SUNDAY at 9:30/8:30c!

Posted by The Last Man on Earth on 16. duben 2015

Následovala desátá epizoda Pranks for Nothin', která mi svou atmosférou místy připomínala první díly. Už to ani nebylo vyložené trapné, spíš smutné a lehce zábavné. Epizoda skončila tím, že Carol, která dříve pracovala jako notářka, podala Philovi rozvodové papíry. Nyní už jsou z nich pouze přátelé, nebo ne? Závěrečná pusa, která proběhla mezi Carol a Philem, byla za celou dobu seriálu jediná skutečná. Každopádně Phil to teď může rozjet s namlouváním nových žen. Tři epizody chybějí do konce, co se bude dít dál, jak skončí první řada? Stane se něco, kde přežije pouze Phil a všichni ostatní zemřou, nebo zjistíme, že se vše děje v Philově hlavě, nebo se nestane prostě vůbec nic zvláštního? Tvůrci přeci jen ze začátku nevěděli, jestli dostanou druhou řadu, takže to museli nějak smysluplně zakončit. A je známo, že představitel Phila, herec Will Forte, si nechává opět narůst plnovous, který měl v prvních dílech. Nechme se překvapit.

(Zdroj: www.fox.com)

Diskuze /3

1Bobesh1

Je smutné, že z toho opice na FOXu udělali komedii o tom, s kým se Phil vyspí. Proč se to vůbec jmenuje The Last Man On Earth? Když se tam nové postavy objevují lusknutím prstu. Tohle rozhodně žánr komedií nezachraňuje.

admin
17.4.2015 | 18:41:41
CoCozrOut

jo je to skoda prvni 2 dily skvely pak uz spis trapny

17.4.2015 | 18:48:26
5825

Velice obrovská škoda až je mi do breku! Ten poslední díl byl tak neuvěřitelnej trapnej ( až na tu scénku s Carol,kdy se napila hrnek se čajem- to jsem smíchy brečel ) a je mi to celkem líto protože první dva díly jsou naprosto epický a doslova jsem se těšil že Phil v každém dílu vymyslí nějakou originální zábavnou činnost a místo toho v každém dílu se objeví nová postava ( fajn,můžou být ale až v další sérii a Melissu bych nejradši vykopl,ta se tam neustále přetvařuje a vůbec na mě nepůsobí jako herečka ) a je to čím dál větší nuda a hlavně to nikam nevede..... ještě 3 díly a uvidíme… přál bych si,že na konci první sézony se vousatej Phil probudí z bazénu a zjistil,že to byl jenom sen ale o něco později potká Carol a příběh by nadále pokračoval bez vedlejších postav. Chce to tvrdej restart jinak to vidím dost bledě…

17.4.2015 | 18:58:59
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E18: Nature's Horchata

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @kaailik

Překlad sedí na verzi The Last Man on Earth:

  • … .S03E18.HDTV.x264-SVA[eztv]

Po zhlédnutí epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás