The Last Man On Earth Herec Mel Rodriguez promluvil o předposlední epizodě a o finále první sezóny

Herec Mel Rodriguez promluvil o předposlední epizodě a o finále první sezóny

Herec Mel Rodriguez promluvil o předposlední epizodě a o finále první sezóny

Poslední epizoda seriálu The Last Man on Earth je před námi. V aktuální epizodě The Candyman Can se tak nějak nastínilo, co by se mohlo ve finále dít. Něco málo o tom pověděl představitel Todda, herec Mel Rodriguez.


7 0
29.4.2015

Předem upozorňuji, že pokud jste neviděli nejnovější epizodu, nepokračujte ve čtení, mohlo by vám to zkazit překvapení. Nyní k věci, v rozhovoru, který Mel Rodriguez poskytl pro www.hollywoodreporter.com, promluvil o tom, zdali se opravdu stane to, co se nakouslo na konci minulé epizody.

V poslední epizodě nechal Todd vyvrcholit svou žárlivost a rozešel se s Melissou. Je to nějaký náznak toho, jaký byl Todd před virem?


O viru se tolik nebavíme, sám si ale myslím, že jsme všichni měli dva roky pro sebe. Co se tedy stalo? Všichni jsme si tím prošli po svém, ale my jsme mohli vidět to, co se dělo Philovi. Todd měl pravděpodobně svoje vlastní zhroucení, něco v tom smyslu, že strkal nedopalky cigaret do kuřecích stehen a nechával za sebou špinavé talíře. Poté se jednoho dne rozhodl, že se dá dohromady. Ale v tomto pořadu je kdokoliv schopný čehokoliv.

Jsou schopni někoho zabít? Viděli jsme, že se Todd spolu s Tandym na konci epizody rozhodli zabít nového Phila.

Nemyslím si, že bychom zašli až tak daleko. Možná, když se vám podaří někoho zabít vtipným způsobem. Nemyslím si, že zabíjení je zábavné, takže nejspíš ne.

Když se teď kvůli společnému nepříteli Todd spojil s Philem (Tandym), jak se jejich vztah změní?

Máme společného nepřítele, a sám Tandy je jím velmi ohrožen. Zrovna se chystal dobít svět, a pak lusknutím prstu bylo všechno pryč. Je to jako v Survivor, kde lidé vytváří tyto spojenectví. To samozřejmě může vést k některým novým rozhovorům a schůzkám mezi Philem, tedy Tandym, a Toddem, protože dříve se Todd v Tandym zklamal, nemůžu vyslovit to jméno bez toho, aniž bych se nesmál, je to totiž tak stupidní. Hodně se mi to líbí.

(Zdroj: FOX)

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomoz nám na trůn

První bitvu jsme vyhráli, teď je před námi závěrečný souboj.


Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S03E18: Nature's Horchata

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @kaailik

Překlad sedí na verzi The Last Man on Earth:

  • … .S03E18.HDTV.x264-SVA[eztv]

Po zhlédnutí epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás