The Last Man On Earth Pár teorií o tom, jak by mohla skončit první řada seriálu The Last Man on Earth

Pár teorií o tom, jak by mohla skončit první řada seriálu The Last Man on Earth

Pár teorií o tom, jak by mohla skončit první řada seriálu The Last Man on Earth

Na fóru IMDB.com přišli fanoušci seriálu The Last Man on Earth s několika teoriemi o tom, jak by mohla skončit první série. Některé jsou opravdu bláznivé.


9 0
26.4.2015

Seriál The Last Man on Earth je letošní komediální novinkou televizní stanice FOX, která si našla své věrné diváky. Druhá řada je oficiálně potvrzena, avšak do konce té první chybějí pouhé dvě epizody. Napadá vás, jak by to mohlo skončit? Zde jsem sepsal několik zajímavých a bláznivých teorii, s kterými přišli lidé na fóru webu IMDB.com.

Vše je pouze výplodem Philovy fantazie


Teorie, která se s námi vleče už od prvních dílů, avšak mezi fanoušky velmi oblíbená. Co když se to vše Philovi vážně jen zdá? A lidé, s kterými mluví, jsou pouze jeho míčoví přátelé. Kdo z vás by to uvítal? I za mě osobně je v seriálu už příliš mnoho postav.

(Zdroj: FOX)

Phil Miller č. 2 je homosexuál, takže si ve finále nikdo nevrzne

V nejnovějším díle s názvem Moved To Tampa se objevil v pořadí třetí muž Shodou okolností má ten člověk stejné jméno jako hlavní postava seriálu, smolař Phil Miller, kterému se ale od nynějška bohužel říká Tandy, což je jméno, které má po mámě. Podle jedné z teorií se ukáže, že Phil Miller č. 2 je homosexuál a přitahuje ho právě Phil, tedy Tandy. Ve finále si tedy nevrzne nikdo.

Phil se spojí s Toddem a společně zabijí nového Phila

I toto napadlo některé fanoušky, Phil Miller si přeci nenechá říkat Tandy, on je Phil Miller a nikdo jiný! Navíc se ukazuje Toddova temná stránka, v posledních dílech nebyl tím milým chlapíkem, za kterého jsme ho měli. Že by přece?

(Zdroj: FOX)

Carol otěhotní a druhá sezóna se posune o pár let dopředu

Podle mnoha domňenek ve finále první řady někdo otěhotní. Lidé vsázejí hlavně na Carol, ale i na Melissu. V případě Carol by to ovšem znamenalo, že by na sebe Phil, tedy Tandy, musel vzít velkou rozpovědnost.

Někdo umře

Řekl bych, že je doslova přáním fanoušků, aby ve finále někdo zemře. Opustí nás Erica, Gail, Phil Miller č. 2, Todd, Melissa, nebo Carol? Anebo nás neopustí vůbec nikdo, spíše naopak, co když se někdo nový přidá?

Podělte se v diskuzi o své nápady ohledně konce první sezóny.

Diskuze /7

Torak

Objeví se letadlo, které všechny vezme do Evropy, kde záhadná nemoc vůbec nebyla a všechno funguje normálně.

webmaster
26.4.2015 | 12:40:05
Blackhand47XD

Phil se nasere a všechny postřílí. :D

webmaster
26.4.2015 | 13:21:35
Natsu

Být Tandy, tak se naseru už dávno a táhnu jinam..

26.4.2015 | 18:03:53
sFík

Podle mě to není seriál moc na vraždy, i když bych uvítal kdyby se Phil spojil s Toddem a toho novýho parchanta nějak vyštvali. Třeba na něj něco hodili. Obávám se že kdyby Todd novýho Phila zabil, tak to bude na chudáka Phila I., vzhledem k tomu jaká je Melisa kráva :D

26.4.2015 | 18:14:24
FlyerNick

Tak v nějakém rozhovoru říkali, že Phil a Carol je takový Adam a Eva a v posledním scéně celého seriálu chtějí udělat skok, kde bude svět plný malých Philů. Takže podle mne ty teorie o tom, že se mu to jen zdá nebo že se Phil odstěhuje nebo že Carol umře určitě nevyjdou. Spíš doufám, že PH2 bude gay a že to víc upevní přátelství PH1 a Todda. A hlavně doufám, že další lidi už nikdy nepřijdou (kromě těch dvou, co asi přijdou ještě tuhle sérii). Spíš si tak říkám, ejstli někdo jiný z té tlupy nebude chtít jít o dům dál a neodstěhuje se…

26.4.2015 | 19:06:42
5825

Až skončí první sezóna tak druhá se bude jmenovat The Last Woman on Earth ...... zůstane jenom Carol protože všechny otrávila rozinkové koule a ona jediná přežila… jenom dostala strašný průjem a je po světě zase sama :D

26.4.2015 | 19:30:34
owbi

všetci odídu (vypestoval jalapeňo) a ostane zase sám..

27.4.2015 | 23:36:17
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E04: Wisconsin

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @kaailik

Překlad sedí na verzi The Last Man on Earth:

  • … .S04E04.web.x264-tbs

Po zhlédnutí epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás