The Last Man On Earth První řada seriálu The Last Man on Earth je za námi

První řada seriálu The Last Man on Earth je za námi

První řada seriálu The Last Man on Earth je za námi

Třináctá a finálová epizoda seriálu The Last Man on Earth je za námi. Pojďme si shrnout, co se stalo a co by mohlo být námětem na druhou sezónu. A pokud jste finále ještě neviděli, nečíst!


6 1
7.5.2015

Už dvanáctá epizoda The Tandyman Can směřovala k tomu, že se ve finálové epizodě Screw the Moon bude řešit stále více napjatý vztah Tandyho a nového Phila.

Z původního plánu, kde se Tandy a Todd rozhodli zabít nového Phila společně, bohužel sešlo, protože Tandy chce odvést Phila někam na poušť, kde by ho opustil. Nedošlo mu ale, že se stejným způsobem chtěl zbavit Todda, a Toddovi to samozřejmě dojde, takže od toho dává ruce pryč. Tandy stále více žárlí na Carol, protože se s novým Philem nejenže vyspala, ale dokonce spolu bydlí!. Celý náš gang se sejde u tábořiště a nový Phil předvádí své skvělé dovednosti ve vší kráse, povede se mu totiž rozsvítit lampičku!


A tady to začíná, Tandy lampičku převrhne a samozřejmě opět tvrdí, že to nebyl on. Todd to ale nevydrží a jde s pravdou ven, nejenže práskne, že Tandy převrhl lampičku, ale také prozradí plán na Philovo zabití. A nový Phil se tedy rozhodne, že město Tuscon není pro ně dva dost velký. Tandy se dává na útěk a několik dní stráví zavřený ve svém domě, kde požírá toaletní papír s pastou. Jediný, kdo ho za celou dobu navštíví, je právě Carol, ta mu domlouvá, aby se vrátil, že jsou u ohně a zpívají si. Tandy po sám dorazí a naskytne se mu krásný pohled na Gail, Ericu, Todda, Melissu a Carol, kteří zpívají. V tom tam vtrhne Nový Phil a Tandyho omráčí, sváže a odveze do pouště, kde ho nechá na pospas osudu. Tandy není žádný génius, i když se sám prohlašuje za myslitele, za Stevena Hawkinga, takže to s ním nevypadá dobře. V tom se ale k Tandymu přikulí jeho nejlepší míčový kamarád Garry, kterého mu tam spolu se zásobami jídla přivezla Carol. Tandy ji pomocí své básně Screw the Moon dává najevo, že pro něj hodně znamená a že lituje věcí, které udělal. Carol se rozhodne zůstat s Tandym, město Tuscon chtějí nechat za sebou a vyrážejí na cestu. Jo, ale to nebylo vše.

(Zdroj: FOX)

Největším překvapením finálové epizody byl známý americký herec Jason Sudeikis, který ztvárnil Tandyho bratra. Představovali jsme si, jak těžké to Tandy musel mít, ale co teprve jeho bratr, který je po celou dobu sám ve vesmírné stanici, ten se musí cítit opravdu mizerně. Jak někteří z vás správně poznamenali, Jason se v pilotní epizodě objevil i na Philově rodinné fotografii.

(Zdroj: FOX)

Je možné, že se v druhé sezóně dočkáme občasných záběrů nahoru do kosmu na Philova bratra. Je vůbec možné, že se někdy dostane na Zemi, shledá se dokonce s našimi hrdiny? A jak to bude s Gail, Ericou, Melissou, Toddem a Philem č. 2? Will Forte se dříve zmiňoval, že se těší, až budou zase společně natáčet, takže se těchto postav určitě dočkáme, bylo by zas divné nějakých osm epizod přidávat nové postavy a pak se s nimi jen tak rozloučit. Budeme sledovat osudy Carol a Phila a na druhé straně osudy v Tucsonu, nebo se dají nějak zase dohromady? Máte nějaké vlastní tipy, jakým směrem by se seriál mohl ubírat?

Diskuze /3

Ptolemai

Mně se konec líbil :-) Nedokážu si ale představit druhou řadu, takže jsem na ni sakra zvědavá :-D

7.5.2015 | 20:47:08
wee_n

Líbilo se mi, že Carol nezapomněla na Philovo kamarády :D Přišlo mi to až dojemné :D

webmaster
7.5.2015 | 22:07:36
Charles.R

Parádní seriál, nemůžu se dočkat další řady :) Předvídat nemá cenu, to většinou ani nejde. Ale určitě to bude zase zábava… a o tom to je ;)

7.5.2015 | 22:16:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Stav překladu

Epizoda S04E04: Wisconsin

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @kaailik

Překlad sedí na verzi The Last Man on Earth:

  • … .S04E04.web.x264-tbs

Po zhlédnutí epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás