The Last Man On Earth Rozhovor s Willem Fortem o finále první sezóny

Rozhovor s Willem Fortem o finále první sezóny

Rozhovor s Willem Fortem o finále první sezóny

První sezóna seriálu The Last Man on Earth je za námi. Pravděpodobně nejdiskutovanější věcí celého finále je závěrečné překvapení, o kterém se v rozhovoru rozhovořil herec Will Forte, tvůrce seriálu.


4 0
10.5.2015

Herec Jason Sudeikis byl až do odvysílání finálové epizody Screw the Moon úplným tajemstvím. Pro server TVLine.com o tom promluvil Will Forte.

(Zdroj: Vulture.com)


Když jste do pilotní epizody vložili rodinné foto, věděli jste, že sezóna skončí záběrem na Jasona ve vesmíru?

Ne, neměli jsme ponětí. Dokud jsme nenapsali pátou epizodu, kdy nás tohle napadlo, nevěděli jsme to, ale všichni jsme si to zamilovali. A první myšlenka byla asi taková: „Bratr je ve vesmíru a každou, nebo každou druhou epizodu ho zkontrolujeme.". Poté se ale příběh začínal ubírat jiným směrem a dávalo větší smysl udělat to takhle. Všichni jsme se shodli na tom, že by to byl pěkný způsob, jak ukončit první sezónu. A doufali jsme, že dostaneme druhou sezónu.

A tu jste dostali, takže jak to bude pokračovat?

Máme plány, ale je tu tolik věcí, které musíme vymyslet, tolik možností, kam se vydat, což nás vzrušuje. Ale je to také děsivé, protože občas máte až mnoho otevřených možností. Těším se, až si tak na měsíc trochu odpočinu, a poté se vracíme a začneme vymýšlet, co uděláme.

Jak moc uvidíme Jasona v druhé sezóně?

Netuším. Je to zaneprázdněný člověk. Dříve jsme o nějakých věcech mluvili a pravděpodobně budeme mít další konverzaci, ale neočekávám, že by byl v každé epizodě seriálu The Last Man on Earth (směje se). Je to dobrý přítel, je dobrý kamarád s lidmi, se kterými na seriálu pracujeme, takže myslím, že by ho bavilo v seriálu vystupovat. Také tím ale nechceme toho přátelství využívat. Máme nápad a trošku jsme o něm mluvili.

Bylo těžké udržet jeho postavu až do finále pod pokličkou?

Složitější bylo zachovat úplným tajemstvím příchod herečky Kristen Schaal (Carol). Celou dobu jsme se báli, jestli by lidi sledovali seriál, kdyby věděli, že se tam objevím pouze já. Tohle bylo ze začátku velmi nervy drásající, prostě jsme chtěli udělat správnou věc, najít tu správnou rovnováhu mezi přidáváním lidí a správným promem. Ale bylo tu hodně lidí, kteří říkali, ať to odhalíme, že by nám to mohlo pomoc se sledovaností a přitáhnout více lidí. Naštěstí jsme to zachovali v tajnosti.

Je si Jasonova postava vědoma toho, co se děje na Zemi?

Za mě je to tak, že ví, co se děje, ví o viru, ale stále má naději, že ho někdo dole uslyší.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S04E02: Stocko Syndrome

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @kaailik

Překlad sedí na verzi The Last Man on Earth:

  • … .S04E02..web.x264-tbs

Po zhlédnutí epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás