The Last of Us
87/100 - 115×

The Last of Us

Rozvedený a svobodný otec Joel, jenž je pašerákem s temnou a tragickou minulostí, má za úkol propašovat 14letou dívku jménem Ellie přes postapokalyptické Spojené státy. Oba se snaží přežít v dystopickém světě, který byl zpustošen vypuknutím smrtící choroby, která mění lidi na vražedné příšery.

USA | 2023 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Ashley Johnson (Anna), Nick Offerman (Bill), Scott Shepherd (David), Murray Bartlett (Frank), Bella Ramsey (Ellie Williams), Lamar Johnson (Henry Burrell), Troy Baker (James), Pedro Pascal (Joel Miller), Melanie Lynskey (Kathleen Coghlan), Rutina Wesley (Maria Miller), Merle Dandridge (Marlene), Jeffrey Pierce (Perry), Storm Reid (Riley Abel), Keivonn Woodard (Sam Burrell), Nico Parker (Sarah Miller)

Podle showrunnera bude druhá série fyzicky náročnější a nebezpečnější

Podle showrunnera bude druhá série fyzicky náročnější a nebezpečnější

Scenárista a showrunner seriálu The Last of Us Craig Mazin upozorňuje, že očekávaná druhá sezóna bude fyzicky náročnější a nebezpečnější než ta první.

8 1
7.6.2023

V rozhovoru pro Deadline na akci FYC House Craig Mazin naznačil, že The Last of Us bude mít druhou sérii. Mazin potvrdil své předchozí ujištění, že se nebude odchylovat od zdrojového materiálu, a sdělil, že spolu s Neilem Druckmannem budou pokračovat v tvůrčím procesu použitém při vývoji první série. Tvůrce seriálu Chernobyl však také slíbil, že v příští sezóně zvýší laťku a naznačil, že příběh bude mít vyšší nároky, což povede k větší fyzické náročnosti.

Z procesního hlediska jsme se s Neilem shodli na tom, že nic nezměníme. Myslím tím, že náš proces fungoval. Pracovali jsme spolu opravdu dobře. Přizpůsobili jsme se, kde jsme se chtěli přizpůsobit, jak jsme se chtěli přizpůsobit. Zůstali jsme skoro věrni materiálu. Občas jsme se od materiálu vzdálili, ale ten proces fungoval skvěle. Takže tento proces vůbec neměníme. Budeme se nadále posouvat ve všech možných směrech.

Foto: HBO

Jsou to naši herci, kteří se budou muset ještě více prosazovat. S tím, jak stárnou, jak plyne čas, co to pro ně znamená fyzicky v jejich tělech? A jak se pohybují a jak bojují? A co se stane, až bude svět čím dál fyzicky náročnější a nebezpečnější? Určitě budeme také posouvat dopředu různé technologie, které používáme. Naučili jsme se toho hodně, zejména pokud jde o nakažené a o to, jak lépe podávat scény s nimi. Takže prostě budeme posouvat laťku stále výš a výš a výš. To je taková naše výzva.

Po dramatickém závěru první sezóny Mazin a Druckmann prozradili, že druhá sezóna bude úzce navazovat na příběh původního pokračování videohry The Last of Us Part II z roku 2020. V důsledku odvážného příběhu hry bude muset být její obsah rozložen do více než jedné sezóny, což naznačuje, že se chystá sezóna třetí. Vzhledem k tomu, že natáčení 1. série trvalo rok, premiéra 2. série The Last of Us se na HBO pravděpodobně dostane až na přelomu let 2024 a 2025.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S01E00: Making The Last of Us

cz100%
DOKONČENO

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte The Last of Us

Reklama

Nepřehlédněte

Seriál The Last of Us dostává druhou řadu

Seriál The Last of Us dostává druhou řadu

Je to neuvěřitelné za tak krátký čas, ale je to tak. Z HBO se rozhodli, že si seriál po tak velkém úspěchu zaslouží dostat druhou řadu. Něco, o čem spekulovali tvůrci a herci, se stává realitou. Máte z této novinky radost? Jak se vám zatím seriál líbí?

Hry

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama