The Last of Us
88/100 - 95×

The Last of Us

Rozvedený a svobodný otec Joel, jenž je pašerákem s temnou a tragickou minulostí, má za úkol propašovat 14letou dívku jménem Ellie přes postapokalyptické Spojené státy. Oba se snaží přežít v dystopickém světě, který byl zpustošen vypuknutím smrtící choroby, která mění lidi na vražedné příšery.

USA | 2023 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Nick Offerman (Bill), Murray Bartlett (Frank), Bella Ramsey (Ellie Williams), Lamar Johnson (Henry Burrell), Pedro Pascal (Joel Miller), Merle Dandridge (Marlene), Storm Reid (Riley Abel), Keivonn Woodard (Sam Burrell), Nico Parker (Sarah Miller), Anna Torv (Tess Servopoulos), Gabriel Luna (Tommy Miller)

Příběh seriálu bude obsahovat nová ohromující překvapení

Příběh seriálu bude obsahovat nová ohromující překvapení

Tvůrci seriálu The Last of Us, Neil Druckmann a Craig Mazin, slibují, že příběh chystané adaptace od HBO bude obsahovat nová ohromující překvapení.

15 0
5.12.2022

Neil Druckmann a Craig Mazin při svém vystoupení na letošním veletrhu CCXP v São Paulu naznačili překvapení v připravované televizní adaptaci The Last of Us od HBO. Na otázku, zda znalost závěru videohry ovlivní zážitek ze seriálu, Mazin vysvětlil, že nové přírůstky do příběhu seriálu diváky překvapí a „vyrazí jim dech“.

Craig Mazin:

Jde o cestu. Je to výhradně o cestě. The Last of Us jsem hrál asi dvanáctkrát. Vím, jak to skončí. Miluju tu cestu. A slibujeme, že na cestě nás čekají překvapení. Pokud jste hru hráli, slibuji vám, že vás čekají věci, o kterých nevíte a které vám vyrazí dech.

Neil Druckmann:

Jsou tam věci, které byly napsány a které jsme neměli šanci dát do hry a které jsou v seriálu. Takže uvidíte obohacení těchto postav. Je zajímavé, že jsme teď mluvili s lidmi, kteří sledovali celou sezónu a vrátili se a hráli hru, a říkali, že hra je teď bohatší, když sledovali seriál.

Foto: HBO Max

Během natáčení The Last of Us tvůrci seriálu opakovaně ujišťovali fanoušky, že seriál zůstane věrný původní oblíbené hře. Fotografie pořízené z různých scén The Last of Us ukázaly, jak HBO znovu vytvořila vzhled a atmosféru úrovní, prostředí a designu postav ze hry od PlayStation 3. První upoutávky také ukázaly pečlivé ztvárnění nakažených nepřátel z The Last of Us, konkrétně Clickerů a Bloaterů, kteří vypadají pozoruhodně podobně jako ve videohře.

Nedávno zveřejněný plnohodnotný trailer na The Last of Us ukazuje, jak věrná bude adaptace příběhu. V traileru je k vidění mnoho konkrétních momentů z videohry, k nimž patří Ishova svatyně v kanále, sekvence útěku z muzea a focení Ellie a Riley (Storm Reid). Trailer však také upozorňuje na několik významných změn a doplnění příběhu, neboť Franka (Murray Bartlett) můžeme vidět živého, přestože jeho postava je ve hře pouhou mrtvolou, a zimní kapitola hry se zdá být v seriálu také rozšířena, neboť Joel a Ellie se setkávají se skupinou přeživších na koních a dvojice se setkává s novými postavami, Marlonem a Florence, které hrají Graham Greene a Elaine Miles.

Druckmannovy a Mazinovy komentáře spolu s novými vzrušujícími záběry poskytnutými v traileru The Last of Us naznačují děsivou sérii, která má znovu vytvořit zážitek z původní hry, ale také rozšířit její příběh a svět. Vracející se fanoušci série si tak budou moci užít něco nového a zároveň se vrátit k příběhu, který je zaujal téměř před deseti lety. Se stanoveným datem premiéry 16. ledna už diváci nemusí dlouho čekat, aby zjistili, jaká překvapení si pro ně The Last of Us přichystá.

Jste rádi, že se dočkáme v seriálu i nějakých novinek?

Diskuze /1

Afrodedek

POZOR – SPOILER ALERT – POZOR !!!

Ano, novinky jsme se dočkali už u třetího dílu a prý se buď chystá nebo už i existuje verze Director´s Cut tohoto dílu, což už člověku hlava jako fakt nebere :-( Přidat do příběhu něco co v původní hře vůbec nebylo a ještě to roztáhnout na délku jednoho dílu… ??? No, to se těm klukům v HBO fakt povedlo, tedy lézt někomu do … :-D Omlouvám se, snad jsem v dnešní citlivé době někoho neurazil!

5.2.2023 | 18:58:02
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S01E00: Making The Last of Us

cz100%
DOKONČENO

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte The Last of Us

Nepřehlédněte

Příběh seriálu bude obsahovat nová ohromující překvapení

Příběh seriálu bude obsahovat nová ohromující překvapení

Tvůrci seriálu The Last of Us, Neil Druckmann a Craig Mazin, slibují, že příběh chystané adaptace od HBO bude obsahovat nová ohromující překvapení.

Reklama

Hry

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama