The Last of Us
88/100 - 92×

The Last of Us

Rozvedený a svobodný otec Joel, jenž je pašerákem s temnou a tragickou minulostí, má za úkol propašovat 14letou dívku jménem Ellie přes postapokalyptické Spojené státy. Oba se snaží přežít v dystopickém světě, který byl zpustošen vypuknutím smrtící choroby, která mění lidi na vražedné příšery.

USA | 2023 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Nick Offerman (Bill), Murray Bartlett (Frank), Bella Ramsey (Ellie Williams), Lamar Johnson (Henry Burrell), Pedro Pascal (Joel Miller), Merle Dandridge (Marlene), Storm Reid (Riley Abel), Keivonn Woodard (Sam Burrell), Nico Parker (Sarah Miller), Anna Torv (Tess Servopoulos), Gabriel Luna (Tommy Miller)

Seriál The Last of Us našel své režiséry

Seriál The Last of Us našel své režiséry

Příprava seriálu The Last of Us jede na plné obrátky. Známe již hlavní obsazení, skladatele a režiséra pro pilotní epizodu. Před pár dny byli oznámeni dva další režiséři, kteří budou na seriálu pracovat.

10 0
3.5.2021

Po oznámení režiséra pilotní epizody se do týmu přidali další dva, kteří se budou starat o seriál The Last of Us, Jako první se jedná o režisérku Jasmilu Žbanić, původem z Bosny a Hercegoviny, která získala nominaci na Oscara za její film Quo Vadis, Aida, ke kterému napsala i scénář. Druhým je švédský režisér Ali Abbasi, známý převážně pro svůj film Border. Pro oba dva to bude první televizní projekt, na kterém budou pracovat.

Foto: Naughty Dog

Jak jistě víte, pilotní epizoda již svého režiséra má. Původně se mělo jednat o Johana Rencka, který pracoval na seriálu Chernobyl. Bohužel kvůli časové náročnosti z projektu odstoupil a místo něj převzal tuto zodpovědnost Kantemir Balagov. Jak se budou Žbanić a Abbasi o epizody střídat po pilotu, však ještě jisté není.

Co si myslíte o výběru režisérů?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S01E09: Look for the Light

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte The Last of Us

Nepřehlédněte

Příběh seriálu bude obsahovat nová ohromující překvapení

Příběh seriálu bude obsahovat nová ohromující překvapení

Tvůrci seriálu The Last of Us, Neil Druckmann a Craig Mazin, slibují, že příběh chystané adaptace od HBO bude obsahovat nová ohromující překvapení.

Reklama

Hry

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama