The Leftovers (Pozůstalí)
85/100 - 96×

The Leftovers(Pozůstalí)

Když dvě procenta světové populace náhle bez vysvětlení zmizí, svět se snaží přijít na to, co s tím má dělat. O tři roky později se odehrává děj seriálu The Leftovers a přináší příběhy lidí, kteří se přes toto nevysvětlitelné zmizení nedokázali přenést.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | HBO | 60 minut
žánr
Drama, Mysteriózní
hrají
Justin Theroux (Kevin Garvey), Carrie Coon (Nora Durst), Amy Brenneman (Laurie Garvey), Christopher Eccleston (Matt Jamison), Ann Dowd (Patti Levin)

S03E08: The Book of Nora

S03E08: The Book of Nora

Nic není zodpovězeno. Všechno je zodpovězeno. A tak to končí.

cz sk
4.6.2017
1 049 000
1 hodina 11 minut

Foto: HBOHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Erzik

Maximální spokojenost! Dokonce jsem až příjemně překvapen, že jsem se toho tolik dozvěděl a někam to doputovalo. Vážně výborné. Vrtá mi to celé hlavou ještě více než kdy před tím. Příběh Nory je fakt k zamyšlení. Ani nevím jestli jí věřím nebo ne, pointa je jinde. Výborné!

redaktor
6.6.2017 | 7:07:05
trable

Tak nevím.. Než nora prošla (poprve:))byla jsem napjatá jak ksandy a čekala cokoliv..co bylo poté jsem se do nich vcitila,mrzi mne,že nejsou žádné odpovedi,to bych kecala,ale ty emoce..brrrr.­.celkove seriál naprosty top,až do minulého dílů to byla opravdu jizda.

5.6.2017 | 22:56:09
Sinergy

Ne s tímto se nesmířím! A ne proto, že … nevysvětleno, ale proto že celá třetí řada byla famózní ve své absurditě a bizarnosti a poslední díl byl v tomto ohledu zcela prázdný. Čekal sem vše až do konce. To se nestalo. Jako by tvůrce za každou cenu musel přijít s nějakým koncem/nekoncem, a celkovým uklidněním. Poslední díl sráží vše co bylo doposud. Je mi líto, ale odcházím od seriálu prázdný. Lindelof to bude mít s další produkcí u mě těžké :( Všem ostatním kteří závěr přijali tiše závidím :)

5.6.2017 | 22:28:47
Zeezy

Super, díl! To, jestli si to Nora vymyslela nebo ne, je na divákovi. Kevinovo vysvětetlení jsme dostali v podobě skryté vady srdce. Škoda, že je to za námi.

5.6.2017 | 20:42:45
Alenn

Nikdy nešlo o to co to zapříčinilo, vždy šlo o to jak se ti lidé cítili a to co nakonec řekla Nora bylo dechberoucí a napadlo mě to vlastně až na konci. To že Kevin stále ožíval bylo stejně tak nevysvětlený jako v minulosti =)

5.6.2017 | 19:02:14
mabrams

Nádherné zakončení

5.6.2017 | 14:40:38
2

Seriál byl ukončen

Po třech řadách byl seriál The Leftovers ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Co je cílem Leftovers?

To krásně shrnul Damon Lindelof

Tenhle seriál není pro každého. Někteří lidé ho budou milovat a jiní ho mít rádi nebudou, ale chceme, aby všichni něco cítili.

Reklama

Poster ke třetí řadě

Poster ke třetí řadě

Titulky

Titulky k seriálu pro vás překládali Danyssimo a Milenka

Stáhnout je můžete v profilech jednotlivých epizod nebo v rubrice Titulky

Filtr seriálů
Reklama