The Leftovers (Pozůstalí) Co nás čeká?

Co nás čeká?

Co nás čeká?

Jednu větičku o prvních epizodách seriálu The Leftovers jste si na našem webu již mohli přečíst. Dnes tu pro vás mám další detailnější informace s obsahy jednotlivých dílů. A nezapomeňte, nový seriál stanice HBO The Leftovers začíná již v noci na pondělí..


0 0
24.6.2014

Epizoda první: Pilot
Tři roky poté, co milióny lidí – něco kolem 2% světové populace – najednou prostě zmizí, obyvatelé Mapletonu v New Yorku zvažují klady a zápory „Dne hrdinů“ k poctě místního „Vytržení“. Ve snaze udržet normálnost v této najaté komunitě, policejní šéf Kevin Garvey doma čelí dalším problémům se svou dcerou Jill a synem Tomem, který se přidal ke kultu vedenému charismatickým Svatým Waynem. Obavy vzbuzuje také tichá, bíle oděná skupina kouřících mužů a žen říkajících si Vina Přeživších, která v párech sleduje lidi a místa po celém městě. Jak napětí v Mapletonu eskaluje, životy Laurie, nečekaní členky Viny přeživších a Meg, nedávno se zasnoubené mladé ženy, se nečekaně proplétají.

Epizoda druhá: Penguin One, Us Zero
V důsledku řady znepokojivých setkání Kevin navštěvuje terapeuta. Tom se ocitá v prekérní situaci s Christine, Wayneovou favoritkou. Frustrovaná Meg je se musí vypořádávat s částmi své minulosti. Jill a Aimee sledují Nora Durst, která se stala místní celebritou, když celá její rodina – manžel a dva synové – zmizela při Vytržení.


Epizoda třetí: Two Boats and a Helicopter
Tváří v tvář upadající návštěvnosti kostela a hrozbám ohledně svého života, reverend Matt Jamison i nadále hlásá své evangelium: Že mnozí, kdo zmizeli během vytržení, byli hříšníci a ne svatí. Mattova kampaň musí počkat, když se dozvídá, že by jeho kostel mohl být uzavřen, což jej přiměje zahájit zoufalé plány stvořené na poslední chvíli, které by mu získali hotovost, aby si mohl svůj kostel udržet.

Epizoda čtvrtá: B.J. and the A.C.
Jak svátky pokračují, Kevin musí zjistit, kdo je zodpovědný. Tom a Christine se dostanou do potíží v nemocnici a po cestě. Kevin se dočká překvapení od sousedů policejní stanice a domů mu přijede nečekaná návštěva. Vina přeživších zanechává na období svátků své stopy.

Epizoda pátá: Gladys
Lauiriino odhodlání je otestováno v důsledku brutálního zločinu z nenávisti. Poté, co nejnovější iniciativa na udržení míru v Mapletonu nesplní očekávání, Kevin odmítá nabídku na zbavení se městských problémů zvenčí. Matt přináší svá kázání na ulici, zatímco Meg se ujímá nové role.

Těšíte se?

Diskuze /2

Balerion

Teď už ani ne.. K čemu je dobré vědět o těchto aspektech předem?

#2 Milenka
24.6.2014 | 22:06:03
Milenka

#1 Balerion: Někdo si rád dopředu přečte, co aspoň základního nás čeká a v hlavě si to může rozvíjet a pak čekat, jestli se trefil. A když to někdo nechce vědět, tak by se možná měl vyvarovat článků, kde jsou ví, že tyhle informace budou..?

webmaster
25.6.2014 | 17:29:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Seriál byl ukončen

Po třech řadách byl seriál The Leftovers ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Co je cílem Leftovers?

To krásně shrnul Damon Lindelof

Tenhle seriál není pro každého. Někteří lidé ho budou milovat a jiní ho mít rádi nebudou, ale chceme, aby všichni něco cítili.

Poster ke třetí řadě

Poster ke třetí řadě

Titulky

Titulky k seriálu pro vás překládali Danyssimo a Milenka

Stáhnout je můžete v profilech jednotlivých epizod nebo v rubrice Titulky